Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Czw Paź 10, 2013 17:41
ODDAM MALUTKICH BRACI DUMBO (WARSZAWA)
Autor Wiadomość
NightRaven 


Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 0
Wysłany: Pią Sty 06, 2012 09:45   

Wysłałam e-mail, czekam na odpowiedź.
Wampiwor, nie chciałam, żeby to tak zabrzmiało :oops: , czekam na rozpatrzenie adopcji
 
     
amenarhi 


Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Sty 06, 2012 11:18   

Wampiwor, mam wrażenie, że Twój komentarz jest nie na miejscu... Napisałam jak należy i nie widzę w swoich wypowiedziach czegoś, co bym sobie mogła zarzucić. Grzecznie czekam na decyzję właścicielki, zdając sobie sprawę, że pewnie zdecyduje przekazać maluchy komuś, kto ma bliżej (jasne i oczywiste). Nie zmienia to jednak faktu, że zgłosiłam się pierwsza i to zaznaczyłam w poprzednim poście. Tylko to; jako odpowiedź na konkretne pytanie "czy ktoś zaklepał". Więc nie pisz czegoś, co może innych urazić, szczególnie, że dla mnie to nie są pierwsze zwierzęta, jakie przygarnę i naprawdę zdaję sobie sprawę, jakie mają potrzeby.
 
 
     
Cegriiz 
Avaria



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 4899
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 06, 2012 13:11   
   Zwierzątka: Kupa szczura i cztery myszy


amenarhi, z Twoich wypowiedzi wynika to, że skoro Ty pierwsza napisałaś post o kandydaturę, to Ty je weźmiesz. Daj się zastanowić dziewczynie. Szuka najlepszych warunków dla przystojnych szczurzych panów.

I nie, wbrew pozorom Twoje "zaklepanie" nie gwarantuje od razu rezerwacji dla Ciebie, nawet jeśli miałaś pierwszą odpowiedź.

Nie unoś się. Rozumiem Twoje pobudki, bo panowie są cudni. Ale faktycznie trochę się tu dzieje jak na bazarze :roll:
_________________
Moje ogony
 
 
     
amenarhi 


Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Sty 06, 2012 13:48   

Cegriiz Nie, przeciwnie, nawet mi przez myśl nie przeszło, że pierwszeństwo dyktuje konieczność oddania szczurków przez właścicielkę tej pierwszej osobie. Cała ta dyskusja jest trochę bez sensu, bo niezależnie od tego, co sobie popiszemy i tak w głównej mierze chodzi o decyzję właścicielki. Fakt, że naciskam i mi bardzo zależy, wynika wyłącznie z tego, że moje dotychczasowe stadko zostało uszczuplone i mam w domu samotnego, bardzo nieszczęśliwego szczura. Dotychczas takie depresje mu się nie zdarzały, dlatego mi spieszno, bo zwyczajnie się o niego martwię, a nigdzie bliżej nie znalazłam aktualnej oferty adopcyjnej. W każdym razie przepraszam za spam, bo to nie dotyczy tematu.
 
 
     
Wampiwor 
zzasiedmiogórogrodzianka


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 215
Skąd: Poznań/Nowogard
Wysłany: Pią Sty 06, 2012 14:02   

A i ja od siebie dodam, bo to ode mnie wyszło zamieszanie, że sprawę już przegadałyśmy z Amenarhi na pw i kwestia "zaklepania" dotyczyła nie szczurków, a zwrócenia uwagi na swój post, który wydawał się być pominięty.
Czekamy na decyzję właścicielki i trzymam kciuki za dobry wybór nowego domku!
_________________
Bywam na forum, nie jestem. Szybki kontakt tylko telefonicznie (numer u moderacji)
 
     
mama_duszka 
feel the chill.



Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 119
Skąd: Warszawa.
Wysłany: Pią Sty 06, 2012 15:17   
   Zwierzątka: szczurasów pięć :D kameleony dwa :)


Witam,
Jesteśmy bardzo zainteresowani dwójką szczurków. Mieliśmy już w swoim życiu dwa męskie stadka. Szcrza osobowość i ich zachowanie nie jest nam obce. Razem z narzeczonym samodzielnir zbudowaliśmy klatkę dla trzech szczurasów, więc dwa będą miały moc atrakcji. Jesteśmy z Warszawy i możemy nawet dzisiaj zaopiekować się nimi, jeśli czas gra tutaj rolę.
Proszę tylko o kontakt telefoniczny na nr 664 825 229, ponieważ mam kłopot z Internetem.

pozdrawiam szczurzych właścicieli! :)
 
     
Hanami 


Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 3695
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 06, 2012 15:34   
   Zwierzątka: ... Kawunia, Ukkinia, Lavinia, Totunia


amenarhi, a niedawno był temat o wyciągnięciu z laba ponad pięćdziesięciu maluchów pilnie szukających domków. Nic z tego nie zostało? Może przeoczyłaś temat.
Często adopciaki znajdują się na naszym forum u klauduska, nubijka, Starsza Pani, bo one współpracują z SPS. Gdy tym razem Ci się nie uda, spróbuj nawiązać kontakt z którąś z nich :wink: .
_________________
449955886677
 
     
maja_t 



Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 16
Wysłany: Pią Sty 06, 2012 15:50   

Dziekuje za zainteresowanie. Jestem teraz poza Warszawa i mam tylko chwilowy dostep do internetu. Jutro wievzorem bede juz w domu, wtedy bede odpisywac wszystkim. Ogolne zasady sa takie, ze biore pod uwage zarowno pierwszenstwo zgloszenia sie jai warunki jakie nowy wlasciciel bedzie mogl zapewnic szczurkom. Pozdrawiam serdecznie i do uslyszenia jutro.
_________________
Maja Turlej
 
     
maja_t 



Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 16
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 19:10   

Moi Drodzy!

Przeczytałam całą dyskusję 5 razy i szczerze powiedziawszy trochę jestem zagubiona ;) rozumiem, że kandydatury są 3:

amenarhi
night raven
mama_duszka

Co do Night raven wiem już wszystko (opisała mi swoje warunki w mailu szczegółowo), ale.. pierwsza była amenarhi, ale... nie wiem, czy udałoby jej się znaleźć transport do szczecina i jakie ma warunki dla szczurków (mam nadzieję, że nic nie poplątałam - poprawcie mnie jakby co) Co do Nigh raven to mogłabym przekazać Ci szczurki jutro wieczorem, z tym, że najlepiej jakbyś wpadła do mnie po szczurki jeżeli to nie problem (obgadałybyśmy wszystko na spokojnie).

Amenarhi- proszę opisz mi warunki jakie masz dla szczurków i to czy mogłabyś zorganizować transport (najlepiej dziś lub jutro rano - tak abym ewentualnie mogła umówić się z Nigt raven)

Pozdrawiam,
Maja
_________________
Maja Turlej
 
     
maja_t 



Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 16
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 09:44   

Sytuacja wygląda tak:
Po wymianie maili z Amenarhi i Night Raven wychodzi na to, że obie mają dla szczurków dogodne warunki. Wolałabym mieć więcej czasu i przemyśleć wszystko na spokojnie (tu czas jest ważny ze względu na to, że Night Raven jest w Wawie tylko do jutra). Na szybko - najsprawiedliwszym rozwiązaniem wydaje mi się oddanie szczurków Amenarhi - zgłosiła się pierwsza, ma odpowiednie warunki, jedyny kłopot może być z transportem maluchów do szczecina....

Przemyślę to jeszcze wszystko dziś i napiszę.

PS jeżeli stałoby się tak, że nie uda się zorganizować transportu do Szczecina a Night Raven nie byłoby już w Wawie - wtedy w grę wchodziłaby kandydatura Mamy_duszki (ze względu na lokalizację)
_________________
Maja Turlej
 
     
Hanami 


Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 3695
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 09:52   
   Zwierzątka: ... Kawunia, Ukkinia, Lavinia, Totunia


O transport do Szczecina można zapytać choćby Panią Starszą. Chyba ma tam rodzinę. Ostatnio, przed świętami zawoźlili dwa małe ogonki właśnie do tego miasta. Może jeżdżą częściej.
_________________
449955886677
 
     
amenarhi 


Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 10:31   

Czy macie jakiś kontakt do tej Pani Starszej, nie mogę znaleźć takiego użytkownika...
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 10:48   
   Zwierzątka: brak


Bo to Starsza Pani ;) http://forum.szczury.biz/...wprofile&u=2758 Chociaż ja bym na Twoim miejscu oddała szczurki osobie, która jest na miejscu, skoro też ma dobre warunki. No, chyba że w Szczecinie są lepsze ;)
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
nubijka 
miłośniczka brzydoty



Dołączyła: 30 Maj 2011
Posty: 987
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 16:48   

ojej, a mama_duszka adoptuje Vissaczki i jeszcze ewentualnie te? dużo :P
_________________
moje kochane łapki: pso-lwy
za TM Krówka, Ratatusia, Duża Bliźniaczka, Mała Bliźniaczka, Romuś, Danusia/Danio, Dzikuska, Karolcia, Mysza- AZYLANT, Zuzia, Agatka, Fela, Łapka i Golasek z DT :(
>>nubijkowo<<
 
     
maja_t 



Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 16
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 19:47   

Zdecydowałam :) - maluchy jadą do Szczecina - mam nadzieję, że transport znajdzie się jak najszybciej.

Pozdrawiam serdecznie!
_________________
Maja Turlej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 12