Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:13
Cena sekcji zwłok gryzonia - Wrocław
Autor Wiadomość
Biała 
wieczny student vet



Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 1642
Skąd: wrocław
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 17:27   

Yenna, musieli sie pytac jaką chcesz sekcje ;)
_________________

 
     
emileczka 
miłość



Dołączyła: 27 Sty 2008
Posty: 2058
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 14:49   
   Zwierzątka: 3 panienki


Bel napisał/a:
Emilka wiesz ile kosztuje utylizacja zwłok?
z tego co się pytałam w niektórych lecznicach to 20-30zł chceli za utylizację. Widocznie chcą zarabiać na czym się da, tak jak napisałaś.
_________________
Z nami: Tortilka B, Pepita SR, Tortilla SR

W Zielonym Ogrodzie: Salma ['], Tosia SR ['], Solanna SR ['], Ulęgałka B ['], Szarlotka B ['], Dynia SR ['], Biedronka SR ['], Wicia SR ['], Hiacynta of NL ['], Bucca SR ['], Beren SR ['], Gera SR ['], Kundzia SR ['], Elizabeth SR ['], Nuka HF ['], Bilimbi SR, Truskawka SR ['], Fifa SR ['], Igiełka SR ['], Ironia SR ['], Goplana SR ['], Keiko Beris ['], Gerthruda A ['], Trufla EM ['], Elipsa SR ['], Rozi EM ['], Balbinka SR ['], Nostalgia EM ['], Rajka EM ['], Lusi EM ['], Jadźka ['], Opal RT ['], FraniaZ ['], Idril z TM ['], FraniaC ['], Dolly HF ['], Adela ['], Łacia ['], Ozzy RT ['], Bombel [']
 
 
     
Yenna 
szczurza mama^^



Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 164
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 23:06   
   Zwierzątka: rudziak Frey


Dzisiaj przeszłam się do nich, bo do 18.00 nie zadzwonili z wynikami sekcji- będą dopiero jutro :roll: Już byłam w stanie myśleć, więc dopytałam co i jak. Otóż: policzyli za sekcję pełną (nie wiem czym się różni od ogólnej, nigdy nie miałam z tym do czynienia), ale bez histo.
susurrement proszę Cię, nie rób takich oczu, zrozum, siedziałam w domu przez dwa dni, sama z różnymi myślami, po prostu chciałam rozeznać się w cenach we Wro.
Teraz zdałam sobie sprawę, że na pytanie czy chcę sekcję pełną odpowiedziałam, że tak, chociaż w tamtym momencie nie wiedziałam o czym oni do mnie (chwilę wcześniej na rękach odszedł mi scurek, sami chyba rozumiecie...).
Dalej wydaje mi się to za drogo, ale cóż.
Dziękuję za wszystkie posty, temat do zamknięcia.
_________________
En`ca minne.


Za Tęczowym Mostem: Dalijka <3 i Stokrotka <3 ;(
 
     
Licho 
Foxy Lady



Dołączyła: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 07:53   

Yenna, a mogła byś dopytać na przyszłość czym sie różni sekcja pełna od ogólnej??
_________________
Za TM: Eryk, Logan, Ritta, Lucy, Nina, Kaka, Flora, Dżuma, Fauna, Pepper, Sars, Tyfus
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 08:04   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


pełna=łącznie z głową. Ogólna= tylko otwieranie brzucha i klatki. Cena wraz z głową z tego co pamiętam w Warszawie w MedicaVecie wynosiła 90 zł. Jak jest teraz-nie mam pojęcia ;)
 
     
Yenna 
szczurza mama^^



Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 164
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 13:10   
   Zwierzątka: rudziak Frey


Bel, Dzięki za info:) ja tez nie wiedziałam czym się różnią te dwie sekcje. Co do ceny- a mówią ze to w Wawie drogo...
_________________
En`ca minne.


Za Tęczowym Mostem: Dalijka <3 i Stokrotka <3 ;(
 
     
Pacyfka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 967
Skąd: Wrocław/Chrzanów
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 13:21   
   Zwierzątka: Brownie


Ja raz zostawiałam ciałko szczurka po uśpieniu na sekcję. Dr Piasecki zaproponował mi, że zrobi sekcje na klinikach ze studentami i będzie ona wtedy bezpłatna, ale nie dostane oficjalnych wyników na papierze tylko ustne.
_________________
Moje potworki :zakochany:
W serduchu moje aniołki: Tanisek, Denzelek, Ibiś, Aspiś, Daimonek, Portosik, Bluesik, Rokoko, Postrzałek, Lukierek [']
 
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 13:31   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


warto jednak zapytać i upewnić się, że będzie bezpłatna. Kiedyś miałam taką sytuację, że miała być bezpłatna bo wet chciał mieć badania jakieś do swojej pracy a wyszło jak wyszło i wyciągnął rękę po pieniądze :]
Nasza obecna Pani doktor nie bierze pieniędzy za sekcję bo jak twierdzi "przydadzą się jej do własnej wiedzy".
 
     
Yenna 
szczurza mama^^



Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 164
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 18:07   
   Zwierzątka: rudziak Frey


Pacyfka, z tym, że ciałka nie przyjmował dr Piasecki, a jego żona, kierownik przychodni, nie było mowy o żadnym ugadywaniu się :wink: I tak ubłagaliśmy, żeby pozwoliła nam zapłacić za parę dni ( koniec miesiąca, do tego Sylwester, nie mieliśmy aż tyle kasy -.-"), więc się zgodziła, bo 2.01 i tak mieliśmy przyjść na szczepienie z kociakiem. Wczoraj na wizycie od razu po zajrzeniu w komputer - "Państwo macie jakieś zadłużenie, tak?" :? Zapłaciliśmy, a wyniki sekcji tylko jutro, jutro i jutro....
_________________
En`ca minne.


Za Tęczowym Mostem: Dalijka <3 i Stokrotka <3 ;(
 
     
agacia 



Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 2089
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Sty 12, 2012 18:35   
   Zwierzątka: szczurki, psy i smoki;)


Yenna, jak oddawałam Irysa na sekcje miałam zapłacić jak już będzie po wszystkim, bo niewiadomo było ile za wszystko wyjdzie, a zalezalo mi na zrobieniu posiewów i w razie zmian w narzadach histopatologia. Wyszło wtedy 107zł. U Piaseckiego sekcja pełna oznacza oddanie narządów do posiewu. Wtedy też dr Zalesińska mówiła mi, że sekcja robiona u nich na miejscu jest za darmo (chyba ta niepełna)
Jak dawałam Colina płaciłam już z góry też coś około 110zł. Piasecki robi sekcje na uczelni i tam daje narzady na posiew i histopatologie.
Mishe dawałam na sekcje od razu na uczelni do dr Woźniak i razem z posiewem kosztowało mnie to nie więcej jak 80zł, ale nie pamiętam ile dokładnie.

Ale dowiedzieć się od nich wyników to masakra. Szczerze mówiąc myślałam, że skoro szczura zostawiałam w Zwierzyńcu to tam będę mogła wyniki odebrać, a nie dobijać się telefonicznie do Piaseckiego i to najlepiej do godziny jak będzie na uczelni :roll: Czyli akurat w godzinach gdy o tym zapominałam albo nie miałam czasu, a jak miałam czas to dr był zajęty i nie odbierał.

Co do cen to nie uważam by w Zwierzyńcu było drogo. W lecznicy gdzie jestem na stażu są wyższe ceny.
 
 
     
Biała 
wieczny student vet



Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 1642
Skąd: wrocław
Wysłany: Czw Sty 12, 2012 19:20   

Ja wyniki sekcji Viśni miałam od razu, choć to była inna sytuacja, akurat doktor miał czas, a ja poczekałam na wyniki.
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12