Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Sob Cze 09, 2012 11:17
Psiaki XIII
Autor Wiadomość
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 22:28   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Ja bym sie za żadne skarby nie zgodziła na spanie zwierząt w sypialni czy zabieranie wszędzie psa. Nie ma bata. I nie mówie tu tylko o psach. Luby ma dwa koty. Śpią oczywiście w łóżkach, zazwyczaj nie w nocy, ale w ciągu dnia - efekt ten sam - sierść wszędzie. Doprowadza mnie to do szału. I jeśli nasze wspólne życie z kotem miałoby wyglądać tak, jak jego obecne, to żadnego kota nie będzie.
Bo ich koty robią co chcą. Czasami nawet na nie krzyknąć nie można, czy zrzucić z kolan jak włażą z mordą do talerza. No bo to przecież słitaśne, kochane koteczki.
Tym bardziej nie rozumiem i nie akceptuje jego krytykowania Foxa, tego, że jest niewychowany, itp. Bo jemu samemu dwa głupie koty weszły na głowe i jeszcze tupią.
Wiem, że zawsze będziemy sie kłócili o zwierzęta. Jakoś nie widze opcji, żebyśmy doszli do porozumienia w tej kwestii... I to mnie niepokoi :|
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 22:45   

Ninek napisał/a:
efekt ten sam - sierść wszędzie


mój pies nie zostawia sierści :P

pewnie gdybym nie miała pudla, to też nie chciałabym żeby pies spał w łóżku :P
 
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 22:47   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


sachma, ale pies wychodzi na dwór, łazi po wszystkich syfach, kupach i całej reszcie. Nie kąpie sie go codziennie, więc jest brudny. Dla mnie to ohydne.
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 22:52   

Ninek napisał/a:
Dla mnie to ohydne.

Yup, zgadzam się :]

Chociaż ja to mam odnośnie siebie obawy, że powoli zamieniam się w Monka :roll: :lol:
Ostatnio zmieniony przez Kasik Śro Gru 21, 2011 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 22:52   

Ja się wychowałam z psami i mnie to nie brzydzi, ale co kto lubi ;)
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 22:57   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Niamey, nie brzydzą Cie kupy na pościeli?
Mi też nie przeszkadzał pies w łóżku, dopóki sobie nie uświadomiłam, po czym on chodzi :]
Nie mówiąc o tym, że kiedyś mi na jasnym prześcieradle dwa razy sie pies przespał. Kolor prześcieradła po tym mnie skutecznie zniechęcił do wpuszczania zwierząt do łóżka.
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 22:58   

Niamey napisał/a:
Ja się wychowałam z psami i mnie to nie brzydzi, ale co kto lubi ;)


ja psów w domu nigdy nie miałam, ale zupełnie mnie to nie brzydzi, za to nie znoszę lizania po twarzy i na to nie pozwalam :P ale każdy ma swoje jazdy. Jednak mimo wszystko nie mogłabym być z osobą, która psów nie lubi, nie dogadalibyśmy się.

Ja na łóżku mam biały koc - czyściutki, mimo że leży tam już 3 miesiące od ostatniego prania. Pościel mam przeważnie białą z czymś - czysto. a żeby było śmiesznie, Lenny lubi się tarzać na tym kocu, ocierać i wyginać...

Pies jest kąpany co 2-3tyg, porządnie czesany raz w tyg.
Ostatnio zmieniony przez sachma Śro Gru 21, 2011 23:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 23:00   

Ja pewne rzeczy dobitnie po parazytologii ujrzałam oczami wyobraźni. Nagle wszędzie wokół mnie zaczęły się czaić jaja pasożytów, a szczególnie na psich łapach :lol: :wo: Ale przypuszczam, że mi by się przydał psychiatra :P
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 23:02   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Kasik napisał/a:
Ja pewne rzeczy dobitnie po parazytologii ujrzałam oczami wyobraźni. Nagle wszędzie wokół mnie zaczęły się czaić jaja pasożytów, a szczególnie na psich łapach :lol: :wo:

No, to fakt.
Co z tego, że ja psy odrobaczam regularnie, jak mi na łapach przyniosą i zostawią w łóżku? >< Blee.
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 23:02   

Ninek napisał/a:
Mi też nie przeszkadzał pies w łóżku, dopóki sobie nie uświadomiłam, po czym on chodzi
nie wiem jak Wasze psy, ale moje np. nie chodzą po kupach :drap: omijają je, a jak zdarzy się im wdepnąć to je myję. tyle, że moje nie śpią ze mną w łóżku. czasem Duszek śpi w nogach, ale i tak jest to na kołdrze.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Kasik 
Firestarter



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1788
Skąd: inąd
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 23:05   

Oli, ale chodzą po, za przeproszeniem, zasranych trawnikach. Co z tego, że np. deszcz rozmyje gie, skoro ono tam dalej jest? A na pewno są tam dalej jaja pasożytów i bakterie. Poza tym - ludzie niby nie chodzą nawet po trawnikach, a nie raz słyszałam o przypadku zarażenia się niewypuszczanego na dwór kota glistą po tym, jak wylizywał ludziom buty.
Ostatnio zmieniony przez Kasik Śro Gru 21, 2011 23:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 23:05   

Oli napisał/a:
ale i tak jest to na kołdrze.


mój też śpi na kołdrze...

Lenny też omija kupy, a i tak po każdym spacerze ma łapy przecierane wilgotnymi chusteczkami i ręcznikiem, żeby były czyste :P w końcu łazi po fotelach, białych dywanach i łóżku :P
No i mamy ten plus, że u nas zasranych trawników nie ma :P bo nasz osobisty sprzątamy, a po mieście rzadko chodzimy - zresztą na naszej trasie spacerowej sprzątają na szczęście ;)
 
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 23:09   

eee, jakie kupy na pościeli? :shock:
U mnie psy miały zawsze wycierane łapy, a pościel często prana ;) A nie brzydzą Was zakupsiane łapki szczurów? Przenież one nieustannie chodzą po kupach, potem je jedzą, a potem dają Wam buzi.

Wychowałam się z psami, zawsze byłam bardzo zdrowa, nie wiem, może to dzięki psim kupom na pościeli :lol:
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
zuuzuushii 



Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 1418
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 23:11   
   Zwierzątka: (*) za TM. 14 <:3)~ (*)


ej no bez przesady, pies w domu musi być czysty. Nawet jak coś zje, wytarza sie, wdepnie to chyba się go myje?

Najgorzej jest z sierścią, ja po swoim labku i psie dziewczyny nie chce mieć psa przez najbliższe 15 lat :/
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Śro Gru 21, 2011 23:12   

a potem kładziemy je na łóżka po których chodzą :P

mi pies nigdy nie zrobił kupy na łóżko, za to szczury, zwłaszcza młode, niejednokrotnie.. a szczurze samce? znaczą non stop, także łażąc po łóżku :P dlatego ja szczurów na łóżka nie wpuszczam, a psa już tak :P jest dla mnie czystszy niż moje szczury :P przynajmniej nie śpi we własnych odchodach jak moi chłopcy :P

dla nielubiących sierści - jest kilka ras które jej nie gubią np pudel, portugalski/hiszpański pies dowodny, owczarek francuski czy Lagotto Romagnolo, a z gigantów mastiff tybetański :P
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 13