Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:32
[polecam] [Szczecin] Vetmedic
Autor Wiadomość
Noxa 



Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 328
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 21:39   
   Zwierzątka: Pięć szczuropaskudów


wilczek777, ostatnie moje wiadomości: sekcja z histopatologią to koszt 100zł.
Jeśli chodzi o eutanazję to na zasadzie dwóch zastrzyków, po pierwszym maluch odpływa i dopiero wtedy zastrzyk w serduszko. Ceny niestety nie pamiętam.

A przede wszystkim nie panikuj, twoje chłopaki w zdrowiu i urodzie dobiją do trójki :P
_________________
Moje Tuptaki zapraszają (;

ze mną: Kłapouszek, Villemo, Dolg, Jaskier, Łizel i Wacław Nostromo de Pip :D

za TM biegają: Zgryzek, Dejmon, Kangurek, Miki, Virion, Kamyk, Blum, Hachiko vel Haczyk, Gizmonek, Tygrysek oraz Placek
 
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lut 10, 2013 19:06   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


POMOCY! Czy ktoś ma nr prywatny do pani Katarzyny Sulimy? Albo może chociaż wie od której do której jest w poniedziałki w Vet Medic? Sprawa bardzo pilna!
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
AnnS5 



Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lis 14, 2013 15:24   
   Zwierzątka: Ogony i syn


Co prawda nadal będę polecać p. Kasię Biszczad-Chmiel z Goleniowskiej oraz jej koleżankę p. Joasię, ale z racji tego, że p. Kasia w zaawansowanej ciąży chwilowo nie leczy i coraz częściej można tam spotkać sympatycznego, ale niezbyt znającego się na ogonach pana - skorzystałam z Vetmedic
Pani Kasia Sulima jest fantastycznym lekarzem - bardzo szanuje zwierzęta. Diagnozowała mi ostatnio i pomogła odejść Clockenowi. Ceny nie są przerażające
- za pierwszą wizytę, RTG, podwójne USG (konsultowane z dr. Czyżem) i baterię leków zapłaciłam 60 zł
- podczas drugiej wizyty (po 4 dniach) ogonek dostał narkozę do dokładnego RTG i USG (mieliśmy nadzieję,, że będzie "operacyjny"). Kiedy okazało się, że nie można mu juz pomóc - zastrzyk usypiający - za to wszystko zapłaciłam 40 zł
 
     
Saaa 



Dołączyła: 08 Cze 2013
Posty: 25
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 14:39   
   Zwierzątka: 12 szczurzych łap


wilczek777, Wiem już jaki weterynarz w Szczecinie a dokładnie w Warzymicach hoduje szczurki ;) Pani dr nazywa się Monika Jurczyk mam nawet do niej numer i chyba będę jutro dzwonic do niej.

Poszukuje na szybko dobrego kardiologa dla jednego z moim chłopaków;( ktoś coś wie?
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 21:17   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


Saaa mnie zastanawia po co wet hoduje szczury dla zoologa (głupie pytanie - $ heh). Ja ze wszystkimi problemami kieruję się do Sulimy - może i od samego serducha są lepsi ale nikt nie wie o szczurach tyle co ona.
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
AnnS5 



Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 22:10   
   Zwierzątka: Ogony i syn


Sulimę również polecam... Ale ta pani Jurczyk.... kurczę - nie rozumiem, jak lekarz weterynarii (sądzę, że zna sie na leczeniu ogonków), z całą swoja wiedzą, może pozwalać sobie na eksperymentowanie z rozmnażaniem (bo raczej nie hodowlę) zwierząt dla zoologów... Tyle zainwestowałam w dentystę, a teraz zbieram zęby z podłogi
_________________
Z nami: Mati
Za TM: Ciosek, PanMysz, Clocken, Egon, Czesław (24.12.2013) ['] , Sebastian, Bandit
 
     
Saaa 



Dołączyła: 08 Cze 2013
Posty: 25
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 22:27   
   Zwierzątka: 12 szczurzych łap


Bylam dzis w Vetmedic i jestem pod mega wrazeniem. Przyjela mnie dr Sulima dokladnie osluchala i zwazyla kazdego z ogonkow. Niestety moje podejrzenia sie potwierdzily. Wally ma problemy z serduszkiem. Za 3 insulowki lekow, zbadanie i informacje na temat wyjazdu do Holandii zaplacilam 35zl. Bylam w szoku jak uslyszalam cene


AnnS5, w sumie masz racjetez zaczelam sie nad tym zastanawiac.
 
     
Antiba 



Dołączyła: 19 Lut 2014
Posty: 60
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 18:01   
   Zwierzątka: Nuka,Bibi,Wiktor,Kamfrej,Ponyo,Pipin,Dante,Gryzzli,Chudy [*] Pucek, Bigby <3


Byłam u Sulimy z chomikiem. Zrobiła zeskrobinę, z której nic nie wyszło i zaproponowała histopatologię za 300 czy 350 zł. Pojechałam do drugiego weterynarza, u którego zeskrobina wyszła i nie potrzebne były tak inwazyjne sposoby. Koniec końców chomik po pół roku leczenia odszedł, więc nie wiem, czy nie powinnam była zostać u Sulimy. Ale po tej nieudanej zeskrobinie i proponowaniu badania za 300 zł nie miałam do niej zaufania.

Teraz chciałabym wybrać się gdzieś z ogonami i sama nie wiem, czy do niej jechać. Gdzie w drugiej kolejności się udać? A co z Ostaszewskim, macie jakieś doświadczenia?
 
 
     
wilczek777 



Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1966
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 21:47   
   Zwierzątka: 2 x sheepdog


Antiba dziwi mnie, że badanie nie wyszło bo Vetmedic ma dobry sprzęt a weci doświadczenie etc. Ja nigdzie indziej się nie wybieram, praktycznie nie mam uwag do Sulimy bo zawsze wychodzę zadowolona (nie ważne czy jestem z szczurami czy ostatnio z piesłem). Ja często pytam o jakieś kosmiczne badania np. na mykoplazmoze i wtedy jest dyskusja czy w ogóle jest sens ponosić takie koszty/ czy badanie pomoże etc.
Do innego weta nie miałabym zaufania chyba. Nawet jak Sulimy nie ma to reszta ekipy woli do niej zadzwonić nawet w sprawie ogonków dla pewności.
_________________
Nasz temat :)
http://forum.szczury.biz/...t=13184&start=0

Za TM :(
Silver i Sharingan [*] Śpioch i Grubas [*] Białas i Mithril [*] Czarnuszek i Bibs [*] Miki i Kaszmir [*] Desant zwany Fretką i Miętus Emerald Moon [*] Bjorn i Anubis (Ibasan) Beris[*] Belfast [*]
 
     
Antiba 



Dołączyła: 19 Lut 2014
Posty: 60
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 23:14   
   Zwierzątka: Nuka,Bibi,Wiktor,Kamfrej,Ponyo,Pipin,Dante,Gryzzli,Chudy [*] Pucek, Bigby <3


O ludzie, a mi tak nie przypadła do gustu... za tę histopatologię wszyscy ją wyśmiali. Ale chyba nie mamy za bardzo wyboru w tych gryzoniowych weterynarzach i będę musiała się do niej wybrać. Z Mimim byłam dwa razy na Chopina (z kichaniem i z ropniem na oku) i było całkiem nieźle, ale sam lekarz stamtąd powiedział, że gdyby coś więcej się działo, jechać do Sulimy. Z kolei na Łukasińskiego spędziłam dłuugie godziny z Manią i faszerowaliśmy ją lekami, aż umarła - nie wiadomo, czy z przeciążenia leczeniem, czy po prostu przez choroby. Miała najpierw nużeńca, potem gronkowca, i tak w kółko, raz się polepszało, a raz pogarszało. No i byłam u Ostaszewskiego raz, ale to drugi koniec miasta i chyba tylko bardzo dobre referencje mogłyby mnie tam ponownie wywieźć.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13