Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Mar 26, 2012 19:56
[Miot] 3 dziewuszki dumbo rex i 6 maleństw dumbo [Warszawa]
Autor Wiadomość
Manta 



Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 167
Skąd: Krakow
Wysłany: Sob Sty 28, 2012 12:21   

Po stawaniu na glowie i kombinacjach, zeby szczur do mnie trafil, kolega ktory specjalnie po szczura w owe miejsce jechal uslyszal, ze mala sobie zostawiaja. Ponoc mialam dostac PW -żadnego nie dostalam. 26 weste twierdzil, ze czeka na telefon od mojego znajomego, ktory szczurzynke odbierze. Nic wiecej nie dostalam.

I tak wlasnie cieszac sie odkad dostalam pm ze mala do mnie trafi, ze znalazlam wymarzonego szczura dzis okazuje sie, ze nici ze szczura a ja bede znajomemu placic za paliwo za to, ze zrobil sobie wycieczke krajoznawcza po Warszawie :/

Brak mi slow po prostu
_________________
Dziunia, Schiza i Szycha - moje wariatki:
http://forum.szczury.biz/...p=689740#689740
Ostatnio zmieniony przez Kluska Sob Sty 28, 2012 12:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
waste
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 29, 2012 21:05   

Rozumiem, że jesteś zdenerwowana. Sam bym był. Na swoją obronę powiedzieć tylko, że żona zakochała się w szczurkach i po prostu nie mogła się z nimi rozstać. Wysłała w środę dwie wiadomości do dwóch ostatnich osób (prywatna wiadomość przez forum). Z jakiegoś powodu powodu wiadomość do ciebie nie dotarła, nie ma jej też w skrzynce z wiadomościami wysłanymi. Nie potrafię powiedzieć czemu tak się stało. Może przeglądarka nie zadziałała jak trzeba, może przez jakiś inny błąd. Byliśmy przekonani, że wiadomości dotarły do adresatów i że kilka dni wystarczy na odwołanie transportu. Fakt, moja wina, powinienem był sprawdzić dwa razy czy wiadomość doszła. Nie zrobiłem tego. Teraz jest już po fakcie, więc mogę jedynie przeprosić, zarówno ciebie jak i kolegę (choć z rozmowy z nim wydawało mi się, że nie jechał do Warszawy tylko po szczura, a zadzwonił do nas zanim podjął wspomnianą wycieczkę krajoznawczą więc z tym raczej nie było kłopotu).
 
     
Manta 



Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 167
Skąd: Krakow
Wysłany: Nie Sty 29, 2012 21:23   

waste, do wawy jechal w innych celach, (gdyby po szczura mialo sie jechac specjalnie, i stac by mnie na to bylo, to bym w auto wsiadla i przyjechala) byl w centrum, nie byl sam, wiec opoznial tez innych, w Wasza strone jechal juz specjalnie (a raczej nie jest to droga na Krakow) i mi mowil, ze owa wycieczke podjal. Jestem zdenerwowana, bo marzylam o takim szczurku dlugo, podjelam specjalnie przygotowania, zeby mala do mnie dotarla, bylam juz niesamowicie na jej dotarcie nastawiona, a ostatnia wiadomosc jaka w PW mam, to ta od Ciebie, ze czekasz na tel odnosnie odebrania malej. Twoja zona twierdzila, ze pisala do mnie 2 razy. Piszesz, ze myslales ze kilka dni wystarczy na odwolanie transportu - z Toba umawialam sie 26 wieczorem, 28 rano juz byla decyzja, ze mala do mnie nie trafia - to jest zalednie 1,5 dnia, ale nieistotne.

Jest mi niesamowicie przykro, ze zostalam w ten sposob potraktowana, zwlaszcza, ze chcialam pomoc. I teraz juz naprawde mi sie odechciewa pomagac jakimkolwiek szczurastym - bo znow bede ze zniecierpliwieniem czekac, az jakas do mnie dotrze a kilka h przed tym, jak mialaby u mnie byc uslysze, ze jej nie bedzie?

Mam nauczke, aczkolwiek pelnego wniosku jaka ona jest pisac nie bede, bo nie chce nikogo obrazac - nie o to w koncu chodzi.

Mysle, ze tyle z mojej strony w tym temacie.
_________________
Dziunia, Schiza i Szycha - moje wariatki:
http://forum.szczury.biz/...p=689740#689740
 
 
     
Adeline 
vel NIVI



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 553
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:35   
   Zwierzątka: pies, koty, szczurki.


Off-Topic:
Też miałam podobną sytuację. Miałam odebrać szczury z Wrocka (swoje i dziewczynie z forum - zgadałyśmy się). Dobrze, że nie kupiłam biletów dzień wcześniej (a tak planowałam) bo właścicielka napisała mi dzień przed wyjazdem, wieczorem (miałam jechać rano), że jednak się rozmyśliła...;/

A co do tematu - Jeśli Manta musiała zapłacić koledze jakąś część za paliwo, to uważam, że w obecnej sytuacji należy się jej zwrot tych kosztów.
_________________
Za TM: Farin, Pacek, Yossarian, Major Major, Don Ciastko [*]
Ze mną: *Victor, Sampel, Saaki, Pianka, Maia, Pipi :wavexxs:
*NASZ BAZAREK - Kombucha, Grzybek Tybetański, Kryształy Japońskie - dla zdrowia, urody i dobrego samopoczucia.
*Youtube.
*Adelinowe Lowe na fotoblogu.
 
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 20:21   

Wszystkie szczurki znalazły już domki? Można zamknąć, czy nadal aktualne?
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
mma 


Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 37
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 13:33   

tak, domki znalezione
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 13:53   

ale może nie zamykajmy, tylko przerzućmy do naszych szczurów, żeby był wątek, w którym właściciele by pisali co słychać u maluchów. nie każdy ma czas żeby śledzić tematy rodzeństwa, a chociażby w przypadku problemów zdrowotnych jest to szalenie ważne.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 14:44   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


edit:
a może warto zmienić tytuł wątku, żeby było bardziej czytelnie?
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 16:45   

susurrement, dzięki za przeniesienie :) może nadać tytuł "maluchy od mma i waste" czy coś w tym rodzaju?

Jak tam w ogóle rodzeństwo? Ciekawa jestem jak Majszczurowa panienka, bo z moich chłopców raczej double nie są, chociaż cały czas szukam i pytam kim mogą być, bo takimi standardowymi rexami też nie są. :P

W weekend zapewne zaczniemy łączenie. Przedłużyło mi się to w czasie, ale też się nie spieszyłam bardzo, bo chłopcy mają siebie, więc żaden samotnie nie siedzi. Jednak mniejsze stadko już połączone, to czas zająć się większym. :D
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 17:44   

Ja przeniosłam temat :wink:
Co do zmiany tytułu - czekamy na propozycje.
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 17:50   

Kluska123, dzięki w takim razie Tobie :) co do tematu to nie wiem czy nie najlepiej napisać pw do waste lub mma, bo nie wiem czy pojawiają się na forum regularnie.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 17:52   

Ok, to napiszę :)
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 00:25   

co słychać u dzieciaczków? dzisiaj minęło im pół roku :urodziny:

Moi chłopcy zdrowi, chociaż After musiał zostać wykastrowany i czeka mnie ponowne łączenie go ze stadem. Mam nadzieję, że tym razem będzie już dobrze i bez krwawych ran. Lazur jest kochanym szaraczkiem z rozbrajająco niewinną miną zawsze. :serducho:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Majszczur 
kolekcjonerka bubli



Dołączyła: 23 Lut 2011
Posty: 1758
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 13, 2012 16:15   
   Zwierzątka: BPP... 2 kociaste... 7 ciur...wodnych zatrzęsienie...


Z Gwiazdeczki to już stara dupa jest, a przynajmniej za taką pragnie uchodzić w stadzie :mrgreen: Ostatnio próbowała spinać się z BaBunią... wariatka :roll: ale Babunia ze stoickim spokojem zdzieliła smarka z półobrotu tylną lewą piętą w żuchwę i było po kłopocie. Zaś od Teresy notorycznie dostaje siarczyste buziaki i sesje iskania :serducho:
Zdrowa, szybka, żerta i niekłopotliwa. Fajna babeczka z niej. Tylko troszkę płochliwa.

Gwiazdeczka-Kropeczka we wlasnej wyliniałej osobie :] foty z dzisiaj, oprócz ostatniej.
_________________

Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna. C.K.Norwid
~{((:> Szczury Majszczury <:))}~
 
     
Majszczur 
kolekcjonerka bubli



Dołączyła: 23 Lut 2011
Posty: 1758
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 20, 2012 14:04   
   Zwierzątka: BPP... 2 kociaste... 7 ciur...wodnych zatrzęsienie...


Czy oprócz Oli i mnie nikt z forum nie wszedł w posiadanie malucha/ów z tych miotów?
Ciekawa jestem bardzo jak sobie radzi i jak wygląda reszta rodzeństwa.
_________________

Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna. C.K.Norwid
~{((:> Szczury Majszczury <:))}~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.4 sekundy. Zapytań do SQL: 14