Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: EpKee
Nie Sty 08, 2012 18:57
Planowany miot kontrolny A2 SunRat's
Autor Wiadomość
emileczka 
miłość



Dołączyła: 27 Sty 2008
Posty: 2058
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 14:59   
   Zwierzątka: 3 panienki


Nietoperrr..., ale to miot A, więc imiona na A :wink:
_________________
Z nami: Tortilka B, Pepita SR, Tortilla SR

W Zielonym Ogrodzie: Salma ['], Tosia SR ['], Solanna SR ['], Ulęgałka B ['], Szarlotka B ['], Dynia SR ['], Biedronka SR ['], Wicia SR ['], Hiacynta of NL ['], Bucca SR ['], Beren SR ['], Gera SR ['], Kundzia SR ['], Elizabeth SR ['], Nuka HF ['], Bilimbi SR, Truskawka SR ['], Fifa SR ['], Igiełka SR ['], Ironia SR ['], Goplana SR ['], Keiko Beris ['], Gerthruda A ['], Trufla EM ['], Elipsa SR ['], Rozi EM ['], Balbinka SR ['], Nostalgia EM ['], Rajka EM ['], Lusi EM ['], Jadźka ['], Opal RT ['], FraniaZ ['], Idril z TM ['], FraniaC ['], Dolly HF ['], Adela ['], Łacia ['], Ozzy RT ['], Bombel [']
 
 
     
Nietoperrr... 



Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 430
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 15:00   

Aj tam,aj tam! :P
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 17:30   

Ale Lejek i Ale Ścierek :P
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
Kla.kier 



Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 116
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 18:07   
   Zwierzątka: Aktualnie tylko psia, Ozzik :)


Antylejący i A-ja-pościeram :D

Jutro o 15 Opal ma przyjechać do Hjunia. Dwie klatki przygotowane, miejsca kameralne w randkowej ustawione.

Teraz tylko kciuki za owocne amory! :]
_________________
W :serducho: Kana, Liza, Vaki, Danio, Brzetysław, Hjuki

4lapki.blogspot.com
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 19:11   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


kciuki obecne. Wnusiek, bądź idealnym mężem :)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Nietoperrr... 



Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 430
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 20:54   

Kla.kier napisał/a:
Dwie klatki przygotowane, miejsca kameralne w randkowej ustawione.

Teraz tylko kciuki za owocne amory! :]

A kwiaty,świeczki,wino i przyśpiewki na mandolinie wieczorową porą???Są???Ja się pytam? :P
No bo jak tak w samej klatce,druty,ograniczenia...To ja nie wiem,czy to owoc miłości będzie... :lol: Bo to może być miot iście z nudów zmajstrowany! :P
 
     
Kla.kier 



Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 116
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 20:52   
   Zwierzątka: Aktualnie tylko psia, Ozzik :)


Randkowanie rozpoczęte!
Mrófka i Michał z Opalką zdołali jakoś trafić i Mała dostała się do kawalera. Strasznie się cieszę! Ona ma takie milutkie, miękkie futerko i duże uszy! Jest bardzo ciekawska, wcale się nie boi nowego miejsca. Obbadała cały swój pierwszy terenik - klatka plus biórko plus parapet w kilka sekund.

Pierwsze spotkanie było nadzorowane przez naszą trójkę, Mój Chłopak poświęcał więcej uwagi historii, ale On się na szczurach nie zna. Obyło się bez gryzienia i dominacji, Pingwin z zaciekawieniem obserwował ogon Opal i to, jak połączony jest z jej resztą. Omiś piszczała dużo, ale poza tym, to ustawiała się wzorowo i była miła. Po jakimś czasie, Mała miała już dość, więc malchy poszły do swoich klatek.
Po wyjeździe Mrófki i Michała, Przemek wyniósł klatkę facetów z pokoju, a Omiś pod nadzorem chodziła po biórku i parapecie. Pospała w domku, w hamaczku. Strasznie smakowała jej gotowana pierś kurczaka.

Parę mint temu, na chwilkę Hjuki odwiedził Omiś i ... Rewelacja! Nie było ani jednego pisku, obydwoje wyglądali na stęsknionych i wielce zadowolonych. Hjuki delikatnie obwąchiwał O., a ona cierpliwie pozwalała na wszystko. Co prawda, do ''zbliżenia'' nie doszło, ale zasnęły razem przytulone ja szmatce. Aż żal było mi ich rozdzielać! Gdy zabrałam chłopaka, Omi szukała go wszędzie i była wyraźnie niezadowolona. Strasznie się cieszę, że wszystko odbywa się bezstresowo.
Mam nadzieję, że tak będzie cały czas!

Hjuki po podcięciu pazurków podrapał sobie oczko, ale mam nadzieję, że wszystko szybko się wygoi.



_________________
W :serducho: Kana, Liza, Vaki, Danio, Brzetysław, Hjuki

4lapki.blogspot.com
 
     
Nietoperrr... 



Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 430
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 21:05   

O jejju,jejju!!!To przy tak miłosnych nastrojach,to i nawet świeczek nie potrzeba... :P
A niech tam się migdalą paskudki dwa,niech migdalą! :mrgreen:
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 21:07   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Jakie słodkie zdjęcia :serducho:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 09:59   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Kla.kier, no to teraz tylko kciuki za szybką rujkę :kciuki:
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
nutaka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 3126
Skąd: BW
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 15:22   

ale urocze misie, zazdroszczę widoku :D
Kciuki!
 
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 15:27   

Jak tam nasz gołąbeczki?
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
Kla.kier 



Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 116
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 19:58   
   Zwierzątka: Aktualnie tylko psia, Ozzik :)


Zaczynam poważnie zastanawiać się nad jakimś filmem instruktażowym dla Hjunia.
Wczoraj spędzili ze sobą na prawdę sporo czasu, dziś też, a jedyne, co chłopa interesuje to ogon Opal. -.- Pare razy podniósł jej tyłeczek w górę łapką i tak zabawnie zaglądał, ale poza tym, wykazuje umiarkowane zainteresowanie. Poiskał ją, przytulił i tyle. O żadnym wskakiwaniu nie ma mowy. Skubany.
Co prawda, rujka którą wydaje mi się, zauważyłam u Omiś jest bardzo niewyraźna, parę razy po mizianiu tyłów się naprężyła, ale za Pingwinem szaleje. Nie ma zupełnie stresu, jak na początku, biega dookoła, zaczepia, włazi, nadstawia się, kuper podnosi i tak śmiesznie zamiera, gdy czuje, że Hjunio podchodzi z południowej strony. Niestety, Hjuki jak na razie pozostaje ślepy na to jawne zainteresowanie. Traktuje ją jak kumpla, dodatkowo bez najmniejszego sprzeciwu daje się powalać na matę. Był zdominowany, bardziej w zabawie, niż na poważnie przez małą trzy razy, sam nigdy nie próbował choćby pazurka na nią podnieść. Gentelmen czy impotent? :shock: Módłmy się by był stuprocentowym samcem!
Opal też czasem skacze tak jak żabka na czterech łapkach, tak przyklejona na płasko do ziemi, z ogonem w prawo/lewo (często go wywala na boczki, śmiesznie wygąda, kruszyna) podskakuje tak płasko. Nie umiem tego opisać, ale wygąda świetnie.
Dziś nawet razem mlaskali i pulsowali. Słodziaki na 102! :serducho:
Poza randkami z chłopem Omiś jest taaaaka zabawna i szalona! Daje buzi, włazi do stanika, buszuje we włosach i daje się miziać jak pluszowa. Fajnie jest mieć taką laskę na parę dni. Moja siostra się już pytała, czy można ją zaadoptować. Gdy odpowiedziałam, że nie, to jest czyjaś królewna, zrobiła taaaaaką smutną minę i pobiegła po gotowanego brokułka dla szczurci.

Jakby Hjunio przypomniał sobie, jaką rolę ma spełnić w tym związku, maluszki były by cudowne po takich genianych rodzicach, więc proszę o wiele kciuków i dziękuję za te, co już są. :]

Pozdrawiamy,
Szczurza Para, Brzecio i Monika
_________________
W :serducho: Kana, Liza, Vaki, Danio, Brzetysław, Hjuki

4lapki.blogspot.com
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 20:01   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Kla.kier, myślę, że będzie wiedział, o co chodzi, jak już będzie rujka. Jakby była, to by się prężyła non stop, a do tego by mu się nastawiała. Najłatwiej poznać po tym, że jak jest rujka, to wiadoma dziurka jest "otwarta".
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
babyduck 
Duckling



Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 7218
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 20:07   

Kciukam mocniej zatem :kciuki: :kciuki: :kciuki:
_________________
W :serducho: : Fretka, Borsuk, Shiba, Kreta, Corleone RL, Happy Hour AR, Pavan AR, Ex Aequo SR, Roux, Bonus, Muminek EM, Willy Wonka SR, Amor Vincit SR, Tea
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 8