Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Gryzaki dla psów - czy podawać i jakie?
Autor Wiadomość
Chyna
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 22, 2009 21:41   

Asiulka napisał/a:
Sachma, tak pytam bo się na tym nie znam ;P , a te ciasteczka tanie (20 gr. sztuka) to może tak "od święta" im kupię.


Właśnie mają tę przewagę nad wszelkimi "specjalistycznymi" gryzakami tylko dla... gryzoni (sic!), że są o wiele tańsze. Za spory worek różnych takich smakołyków psich dla moich Tturów zapłaciłam ok. 7 zł z hakiem (różne kształty, np. ciastek, roladek, serc chyba, kości) a za pudełko Happy Teddy w którym wcale tego dużo nie ma (ja z oszczędności dzielę) trzeba zapłacić prawie 8 zł, ze sensowniejsze Happy Dino już ponad dychę. Vitakraftu. Ceny szaleją.

A zatem moje ostrzą sobie ząbki na: psich ciasteczkach, sucharkach, chlebie ususzonym w domu, wapienkach a czasami dostają te Happy od Vitakraftu.
 
     
Gość

Wysłany: Pią Maj 22, 2009 23:41   

ja tam nie wiem, ale te wszystkie psie ciastka sa dziwnie kolorowe. Pare tez jadlam ( ;p ) i niektore smakowaly jakas siarka albo plastikiem...
 
     
Chyna
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 28, 2009 21:47   

katasza napisał/a:
ja tam nie wiem, ale te wszystkie psie ciastka sa dziwnie kolorowe. Pare tez jadlam ( ;p )


... ja się raczyłam bodaj Whiskasem.
Tak, że widzę, żem wśród swoich.

katasza napisał/a:
i niektore smakowaly jakas siarka albo plastikiem...


Ej, ludzie, weźcie nie straszcie?
Serio jakieś świństwa tam dodają?
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 21:49   

Chyna napisał/a:
Serio jakieś świństwa tam dodają?
do tych najtańszych na bank. Ja swoim psom kupuję tylko suszone części wołowe lub wieprzowe. Szczurom nic takiego nie daję, one mają swoje VL i z HP.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Gość

Wysłany: Czw Maj 28, 2009 21:58   

No wiesz, to jest jak z karma dla szczurow. Sa za 3 zl, ale jednak nikt takich nie kupuje, bo za trzy zlote nie da sie dobrze zbilansowac karmy i na niej zarobic. Tak samo z tymi ciastkami.
 
     
Chyna
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 06, 2009 19:48   

Chm. Rozumiem....

No to już Im nie będę dawać, co któryś dzień dostaną coś Vitakraftu i tyle. Mają wapienka, suchy chleb...

Ewentualnie poradźcie co jeszcze można kupić. Kociego czy psiego. Z góry dzięki!

A właśnie, odnośnie: chleb.

Moje Opy uwielbiają grahamki.
Suszę więc Im te bułki albo daję jak sama jem.
Wcinają.
I te "miękkie" i te zasuszone.
Dobrze to?
 
     
prozac 



Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 18
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 10:51   
   Zwierzątka: Ogony


Ja daje swoim suszone bułki fitness/wieloziarniste, obsypane różnymi ziarnami i maja super zabawe w wyszkukiwaniu co większych i ciekawszych ziaren ;)

Standardowo zagryzaja krokodylki szczególnie te zielone które b. szybko i w tajemiczych okolicznosciach znikają z klatki, czasem dostaną też jakieś ucho, ale ucha już nie znikają tak szybko jak kiedyś... a ostatnim hitem są piłki i buciki z prasowanej skóry, ogony piłki sobie toczą i sie nimi bawia ;D a do buta się grube pierdołki próboją wcisnąc (bezskutecznie oczywiscie).
_________________

 
     
lepakkomies 
uszate&skrzydlate



Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 173
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 20:01   
   Zwierzątka: Obecnie nie mam żadnego


prozac napisał/a:
(...)
Standardowo zagryzaja krokodylki szczególnie te zielone które b. szybko i w tajemiczych okolicznosciach znikają z klatki (...)

A czy te krokodylki mają jakąś nazwę, żeby Google mógł je znaleźć na stronach polskich sklepów? :roll:
_________________
 
 
     
prozac 



Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 18
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 21:35   
   Zwierzątka: Ogony


nie mam pojęcia 0_0 u mnie sprzedawali je z takiego koszyczka, ale to bardzo mał sklepik był, teraz w Gliwicach też nie umiem ich znaleźc
ale znalazłam na jednej stronie :)



http://www.kuchniapupila....iary,p771397832

ja płaciłam za małego 2,5 a za dużego 4/5 zł
_________________

 
     
LalaAla 
Zbieraczka klatek..



Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1000
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 14:28   

Ja zafundowałam dziś panienkom uszko świńskie w wersji mini :) Takie tycie na opakowaniu napisane, że dla yorków. Wsadziłam laskom do klatki i na razie wywołało to nie takie reakcje jakich się spodziewałam. Ucho posiada długie włosy i najpierw zostało dokumentnie obwąchane. Za każdym razem jak Qla trafiała na włosa obwą:cenzura:ąc ucho to zdziwiona odskakiwała na jakieś 10 centymetrów w tył. Jakieś 5 minut wąchania i żadna z nich nie odkryła, że to służy do jedzenia :lol: Na razie służy do bicia się o nie ale jeszcze nie spróbowały jak smakuje :)
_________________
Za Tęczowym Mostem: Lumpek, Qleczka of Anahata, Quintesencja of Anahata, Alienka, Milord Duposz i Emsi :(
 
     
Segreen 


Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 51
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 11:05   Herbatniki-Ciastka czyszczące kamień nazębny u psów.

Ja wiem ze ten lub podobny temat byl ale jestem tak leniwy ze nie chce mi sie szukac xd( i przyznam to bez owijania w bawelne) Kupilem dla psa takie male ciasteczka.. nawet sprobowalem :D mleczne sa i czekoladowe .. a sa jak kruche ciasteczka(herbatniki) Pies ich nie tknie .. on slodkie to uwielbia ... ;P P (ironia) I nie wiem czy moge dac szczura...One na pewno sa bardzo chetne ale czy im to nie zaszkodzi? :D
Robie nowy temat bo na stare nikt nie zagląda..a na nowy moze sie ktoś rzuci..? :D
 
     
Pokrzywa09 



Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 136
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 16:38   
   Zwierzątka: szczurka Kiki oraz Mimi, żółw Franek


moja mama kupiła pare psich ciasteczek czy można podać je ciurkom jeśli tak co ile i jak często chodź domyślam się że ma ty być tylko smakołyk, ogółem wczoraj kiki zjadła kawałek pomidora bez pestek i bez skórki i dostałą biegunki więc nie wiem jak będzie z tymi ciasteczkami.
_________________
Traktuj zwierzęta tak, jak chcesz aby traktowano ciebie.

Ze mną: Kiki, Mimi, Devi, Lucky
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 17:58   

Pokrzywa09 napisał/a:
chodź
a gdzie Ty tak chodzisz? ;)

co do ciastek to wszystko zależy od tego jakie to są ciastka - skład, wielkość, zawartość tłuszczu, smak etc.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Pokrzywa09 



Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 136
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 21:55   
   Zwierzątka: szczurka Kiki oraz Mimi, żółw Franek


Oli, oj uciekła mi jedna literka :oops: kurcze no ze składem będzie ciężko bo wszystko było na kilogramy a moja mama raczej nie zwróciła uwagi na etykiety
_________________
Traktuj zwierzęta tak, jak chcesz aby traktowano ciebie.

Ze mną: Kiki, Mimi, Devi, Lucky
 
     
Gość

Wysłany: Pon Sty 30, 2012 22:37   

a dawal ktos gryzaki psie z herbal petsu?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 11