Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Pon Sty 15, 2007 14:16
Osłabienie. Ospałość. Nieskoordynowane ruchy.
Autor Wiadomość
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Gru 03, 2006 21:52   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


Koło mnie jest przychodnia w której babka zna się na gryzoniach (tak mówiła jak byłam z niunią podcinać pazurki). Zobaczymy co powie...

Niunia wstała pochodziła po dole klatki, zjadła ziarenko i wyszła z klatki sama... Wziełam ją na ręce i owinęłam w polarek to zasnęła... przebudza się co chwile, nastawia uszy, przekreca sie na drugi bok i zasypia.
To tak jakby na chwile jej sie poprawiało i później pogarszało.
Wygląda tak jakby była cały czas śpiąca i jakby nie mogła się wyspać...
_________________

 
 
     
marhef 
Idiot.



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 1411
Skąd: Wroclove
Wysłany: Nie Gru 03, 2006 21:59   

hefi, ja bym jednak polecała nie weta, który mówi, że zna się na gryzoniach, ale takiego który się rzeczywiście zna.
We Wrocławiu ludzie bardzo chwalą doktora Piaseckiego. Może spróbuj znaleźć jakiś namiar na niego?

/edit: Tutaj na samym dole strony masz do Niego kontakt, ogólnie przyjrzyj się tej stronce:
>>KLIK<<
 
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Gru 03, 2006 22:05   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


wiem wiem.... ale rano bede miala możliwośc tylko pójść do tej babki.
Mam zajęcia 9:50 - 11:20 na których musze być bo mam kolokwium.
A chciałabym jak najszybciej wiedzieć co i jak z niunią...
a do dr. Piaseckiego też się wybiore (niestety dopiero po zajeciach)

najnowsza wiadomośc to taka że podałam jej vibovit to podniosła się i łapczliwie pije i nie leży tylko stoi normalnie. Jeju ja sie tylko dopatruje dobrych znaków..
_________________

 
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Gru 03, 2006 22:40   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


Przełozylam Niunie do drugiej klatki na noc ... bo Mała zaczęła ją zaczepiać a ta piszczała...
W klatce niunia sie jakby ozywila... zaczela chodzić po klatce i ją obwachiwac (to byla jej stara klatka).


Teraz znowu zasnęła. Ja bym chciała wiedzieć już co i jak z nią :/ ehh....
_________________

Ostatnio zmieniony przez hefi Nie Gru 03, 2006 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 03, 2006 22:42   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


hefi, bądźmy dobrej myśli :) Każde zachowanie na plus jest ważne :)
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 00:34   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


a mam pytanie... może ono wydać się głupie ale po zachowaniu Niuni (często zmienia miejsce gdzie leży raz na dole a raz na pieterku, i jak leży... tzn przekręca się z boku na bok troche przyśnie i znowu) troche mi to przypomina problemy z brzuchem (może coś zjadła... ale jedzą obie to samo z drugiej strony...) ...od jakiegoś czasu nic nie zjadła ani nie wypiła... nie wypróżniała się już dosyć długo...-od jakiegoś czasu nic nie zjadła ani nie wypiła... nie wypróżniała się już dosyć długo...- ja już nie mam pomysłów i ciągle się martwie...
_________________

 
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 09:21   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


Już po wizycie... Troche mnie babka uspokoiła ... po dokłądnym zbadaniu powiedziała że raczej to nic poważniejszego ... gorączkuje i jest osłabiona... podała jej antybiotyk i komplex witamin... jutro na kontrole...
_________________

 
 
     
helen.ch 



Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 2799
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 09:47   
   Zwierzątka: ......


no to trzymamy kciuki za chorutką..
_________________
Po drugiej stronie tęczy:Mypcia, Klarysa,Kropka,Tiksi, Dixi, Pixi i Daisy ['], Edzio:( i Ciapek oraz Miłka i Bella
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 11:17   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Ale nie podala konkretnej diagnozy?
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 11:46   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


powiedziała że to może być przeziębienie... i narazie nie wygląda to poważnie... (Jak się coś do wieczora będzie działo to mam się zgłosić, a jak będzie wszystko ok i się będzie jej poprawiać to jutro na kontrole i mówiła, że ten antybiotyk trzeba będzie jeszcze kilka razy podać)

Nie wiem czy to działanie tego co dostała ale czuje się już chyba lepiej... Może to chwilowe nie wiem... ale jest bardziej ruchliwa, myje sie i reaguje na to co się dookoła dzieje (np. jak ją wołam to się podnosi i otwiera oczy albo podchodzi do drzwi klatki), gryzie polarek na którym śpi (tzn probuje go sobie ułożyć)... Jedzonko z miseczki troche tknęła... Niepokoi mnie tylko to że ma przebarwione fuerko i ogon - na żółto tak troche :/ (może to być wynik antybiotyku?)
_________________

 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 11:48   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


A jaki dostała antybiotyk?

Pamietaj o podaniu lakcidu osłonowo :)

A żółte futerko moze być wynikiem tego, ze szczurcia jest chora i nie ma siły sie porzadnie umyć.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 11:51   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


zabij mnie ale nie pamietam :| mówiła mi babka i jeszcze opakowanie pokazywała (coś na C... a opakowanie było niebiesko białe).
Dałam jej jogurt ... kilka razy liznęła. Lakcid jej podam zaraz.
_________________

 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 04, 2006 11:59   

hefi, jeśli problemy z jedzeniem i piciem sie znowu nasila, to kup koniecznie i podawaj kilka razy dziennie nutri drink. Dostaniesz w kazdej aptece bez recepty.
Acha, ja bym radziła jednak wybrać sie do Piaseckiego, jeśli poprawa będzie chwilowa.
Trzymam mocno kciuki :)
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 12:25   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


:ot: hefi, ja tylko dadam, że Piasecki przyjmuje też rano (jeżeli popołudnia Ci nie pasują) na AR - pl. Grunwaldzki 45, tylko trzeba zadzwonic i się dowiedziec, czy będzie - 320 53 25
 
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 12:28   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


dziekuje... ala chyba teraz nie ma sensu jechac? skoro dostala antybiotyk :/ ... zobaczymy jak sie bedzie cos dzialo to pewnie zglosze sie do Piaseckiego.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12