Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: mmarcioszka
Sob Lis 02, 2013 01:45
XVI OWSR w Sopocie + projekt SHSRP/SWPS (22-23.10.2011)
Autor Wiadomość
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 12:03   XVI OWSR w Sopocie + projekt SHSRP/SWPS (22-23.10.2011)

Mam przyjemność zaprosić na XVI Ogólnopolską Wystawę Szczurów Rasowych towarzyszącą projektowi "Nie taki zwierz straszny jak go malują" organizowanego przez SHSRP oraz SWPS WZ Sopot

więcej informacji wkrótce tutaj: http://projektzwierz.wordpress.com/ (dopiero szablon strony)
- bede poszukiwać chętnych do pomocy praktycznej przy organizacji projektu, ale o tym w innym temacie.

Wystawa odbędzie się w dniach 22-23.10.2011 w Sopocie w oddziale Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej Wydział Zamiejscowy w Sopocie na ul. Polnej 16 (przy sopockim hipodromie).

Zgłoszenia przyjmuję od dziś do 20.09.2011 włącznie na adres: wystawashsr@o2.pl (i najlepiej również wystawashsrp@gmail.com)

1. Każdy wystawca musi zapoznać się z Regulaminem Wystaw SHSRP: http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?p=2881#2881
Niestosowanie się do Regulaminu skutkuje wyproszeniem z wystawy.
2. Dokumenty niezbędne do zapisu na wystawę oraz wejścia na nią: http://www.shsrp.yoyo.pl/dok.htm
3. Cennik i dane do przelewu: http://shsr.szczury.biz/v...p?p=21539#21539
4. Proszę o dokładne wpisywanie w tytuł przelewu za co dokonywana jest opłata, np. nick, 5 rasowych, 2 nierasowe, 2 rodowody, XVI OWSR
- nie przyjmujemy opłat w gotówce,
- nie przyjmujemy dowodów wpłaty niezaksięgowanych przez bank, z oznaczeniem "w trakcie realizacji", itp. (tyczy się wydruków z bankowości elektronicznej),
- termin wpłaty upływa na tydzień przed pierwszym dniem wystawy,
- opłaty dokonane wcześniej niż na 3 tygodnie przed wystawą będą zwracane, gdy wystawca zrezygnuje z uczestnictwa.

5. Na teren wystawy mają wstęp tylko wystawcy posiadający przy sobie (do okazania):
- rodowody (nie dotyczy szczurów nierodowodowych)
- zaświadczenia lekarza weterynarii
- dowód wpłaty
- podpisane ręcznie zgłoszenie na wystawę.

6. Istnieje możliwość wcześniejszego opuszczenia terenu wystawy ze względu na ważny powód. Takie wcześniejsze wyjścia proszę konsultować z organizatorami wystawy w sobotę rano.

7. Chętni do zgłoszenia szczura do kategorii Senior proszeni są o dopisanie litery "S" w rubryce "kategoria" na zgłoszeniu (czyli D,S), tak jak w przypadku kastratów.


Przypominam tez, ze SHSRP podjęło dodatkowe postanowienia na temat środków ostrożności, do których obligatoryjnie nalezy się zastosować:

Cytat:
1. Zaświadczenie weterynaryjne nie później niż 2 dni przed sobotą wystawową. Zaleca się w miarę możliwości dwie wizyty w odstępie tygodnia.
2. Obowiązek dwutygodniowej kwarantanny przed wystawą dla zwierząt z importu, adopcji, sklepu, wpadki, itp oraz całego stada.
3. Nakaz wewnętrzny dla sędziów uczestniczących w wystawach międzynarodowych do zachowania maksymalnej ostrożności i higieny (manusan itp)
4. Każdy ma obowiązek zgłosić organizatorowi czy i jakie szczury będzie miał na wystawie poza wystawowymi i szczurów tych dotyczą wszystkie zasady dotyczące wystawianych, włącznie z kwarantanną dla zwierząt będących na wystawie "przejazdem".
5. Sędziowie i pomocnicy sędziów zobowiązani są do noszenia fartuchów jednorazowych podczas wystawy oraz posiadania własnych środków odkażających.
6. Każdy wystawca (wraz z osobami towarzyszącymi) zobowiązany jest do posiadania i używania własnego środka antybakteryjnego o jak najszerszym spektrum działania.
7. Zakaz dotykania szczurów wystawowych przez zwiedzających, a w obrębie wystawców tylko po dezynfekcji rąk.
8. Obowiązek zgłaszania organizatorom wystawy shsrp sytuacji będących zagrożeniem (nielegalnie wnoszone na wystawę zwierzęta, zachowania zwiedzających, itp)
9. SHSRP zastrzega sobie możliwość wyproszenia z wystawy wystawcy i jego szczurów w sytuacji gdy stan zwierzęcia/ąt wskazuje ewidentnie na chorobę.
[/quote]

[ Dodano: Wto Sie 09, 2011 14:30 ]
temat o dojazdach, noclegach itd: http://forum.szczury.biz/...p=613837#613837
_________________

 
     
EpKee 
Forever Alone ...



Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 1120
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 16:08   
   Zwierzątka: rodzice, pies


Hop hop, jeszcze 10 dni do końca przyjmowania zgłoszeń ;)
_________________
Duże E i jego mały Elementarz.
 
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 22:01   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Dobrze, że przypomniałeś, bo całkowicie zapomniałam o tym:D Zgłoszenie poszło. Opłata także :mrgreen:
_________________
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 08:04   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Lavi, niepotrzebnie płaciłaś. Przecież nie wiadomo jeszcze, ile osób się zgłosi i czy wystawa w ogóle się odbędzie.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 08:57   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


L., czy wystawa będzie?
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 11:20   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Moje zgłoszenie poszło jakiś czas temu.
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 11:33   

Hah, czemu ja to przegapiłam.
Oczywiście będę. :)
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 12:05   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


quagmire, jeśli się nie odbędzie to przecież kasę zawsze można zwrócić:) Podałam w przelewie nick i jest moje nazwisko, więc ustalenie przesłanej kwoty to nie problem :)
_________________
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 15:56   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Lavi, :D
Pewnie, tyle, że w przyszłości nie spiesz się tak bardzo.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 17:29   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


quagmire, wiem, że mój błąd ale pierwszy raz wystawiam :DD Następnym razem nie będę się spieszyła :mrgreen:
_________________
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 13:00   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Ja dziś wyślę zgłoszenie, mam zamiar się pojawić. :)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Charakterna1992 
Lisia terrorystka



Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 55
Skąd: Burton-on-Trent
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 22:17   
   Zwierzątka: chomik, ptasznik, agama, skorpion


A co trzeba zrobić, żeby po prostu wejść, popatrzeć (bez żadnego ogona)? ;) ludziom wet chyba zaświadczeń nie wystawia ^^
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 14, 2011 10:30   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Charakterna1992, zapewne przy wejściu będzie jakaś opłata - na całą imprezę, a nie tylko na szczury - chociaż to taki studencki projekt, więc dokładnie nie wiem.

Zaświadczeń od ludzi się nie wymaga - ludzie po prostu nie dotykają szczurów ;P
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Niamey 
Zhongguo!



Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 3537
Skąd: Szanghaj
Wysłany: Śro Wrz 14, 2011 10:31   

Charakterna1992, trzeba po prostu wejść i popatrzeć :lol:
_________________
moje szczuraki
Pino*Myszka*Diuna*Zefir*Śmietanka*Lotta*,Migotka*Mimbla*Ponyo*Kikimora*Archa*Bucca*Beren*Itka*
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Śro Wrz 14, 2011 10:31   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Charakterna1992, po prostu wchodzisz, płacisz za wejście (ile tam organizator sobie zażyczy, zazwyczaj koło 10 zł), łazisz i oglądasz szczury. :D Nie musisz mieć żadnych zaświadczeń co do stanu swojego zdrowia. ;)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 13