Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:22
Miot A Valhalla Rattery!
Autor Wiadomość
nutaka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 3126
Skąd: BW
Wysłany: Nie Lip 20, 2008 21:58   

http://img105.imageshack.us/my.php?image=97cn4.jpg :serducho:

zadroszę przyszłym właścicielom :serducho:
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 00:26   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


nutaka napisał/a:
zadroszę przyszłym właścicielom :serducho:
nutaka, ta pod spodem moja :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:



Sachma i gdzie te foty no :lol: :lol:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 00:41   

1 . ANAEL Valhalla Rattery (REZERWACJA , 95zł)
M, satin fuzz, russian blue blazed berkshire



2. AL CAPONE Valhalla Rattery ( wstępna rezerwacja 105zł)
M, satin fuzz, powder blue agouti, blazed, odd eye



3. AWESZELLE Valhalla Rattery (REZERWACJA, 90zł)
F, satin fuzz, american blue agouti, self



4. AISHA Valhalla Rattery (REZERWACJA, 95zł)
F, satin fuzz, russian blue agouti, varieberk

 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 00:45   

ależ śliiiiiczne :mrgreen:
_________________

 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 00:57   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


http://www.fotosik.pl/pok...b591fddf69.html Moją kochana śpioszulka i miziak przeolbrzymi :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
Charakterek o jakim można tylko pomarzyć :serducho:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 09:38   

Anael to male adhd ktore potrzebuje duzo uwagi, maly eksplorator, jako pierwszy zszedl z lozka i pognal za ciotkami. potrafi usiedziec na miejscu i ladnie pozuje do fot.

Alcapone chlopak jak kobita, wszedzie go pelno, on nie ma na nic czasu bo ma tyle spraw do zalatwienia! na miejscu usiedzi tylko gdy sie do niego nawija i to najlepiej piszczacym glosem :P

Aweszelle to chlopak w babskiej skórze, uwielbia spac, uwielbia sie tulic do cieplej reki, jak biegaly to ona przeszla kawalek znalazla zaciszne miejsce pod poduszka i poszla spac :)

Aisha to doabel nie szczur, nie usiedzi chwili na miejscu, wyrywa sie, nie reaguje na glos - nos przy ziemi i idzie w swoja strone, jak pies mysliwski, jak zobaczy cos ciekawego to zapomina o bozym swiecie, nie jest jakas chetna do siedzenia na rece, ona woli zwiedzac.
 
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 15:25   
   Zwierzątka: małe stadko


sachma napisał/a:

Aisha to doabel nie szczur, nie usiedzi chwili na miejscu, wyrywa sie, nie reaguje na glos - nos przy ziemi i idzie w swoja strone, jak pies mysliwski, jak zobaczy cos ciekawego to zapomina o bozym swiecie, nie jest jakas chetna do siedzenia na rece, ona woli zwiedzac.


Alez super :mrgreen: .Kolejny explorator :lol1: .Juz sie doczekac nie moge :serducho: .
Prawnuuuusia :serducho: .
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 15:35   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


sachma napisał/a:
Aweszelle to chlopak w babskiej skórze, uwielbia spac, uwielbia sie tulic do cieplej reki, jak biegaly to ona przeszla kawalek znalazla zaciszne miejsce pod poduszka i poszla spac
Ludzie widzicie to. :mrgreen:
Moja Aweszelka najukochajsza :serducho: pomarańczka :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
Chyba tylko tego do szcześcia mi było brak :serducho:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
Savash 



Dołączyła: 26 Mar 2007
Posty: 232
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 18:07   
   Zwierzątka: 5 ciu szalonych chłopaków ^^ pies i koty


:serducho: Anael... bosz ja już bym go chciała po brzuchu wycałować :p
_________________


2004-2006 Szczypulinek - najukochańszy
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 14:59   

od wczoraj eksperymentujemy. Malce sa w glownej klatce z ciociami - tak jak sie spodziewalam pozycje w stadzie maja taka jak Nemi - do miski ida razem z Bójka i Nemi i ani Pequena ani Vani nie śmią ich odganiac. Najpierw najadaja sie dzieciaki babcia i mama a dopiero pozniej dwie biale panny. Male jak to dzieci, naduzywaja wladzy i maltretuja ciocie Pequene, ktora czasem ma ich dosc a czasem zachowuje sie jak dzieciak i bawi sie z nimi jak szalona, ganiaja sie po klatce, kotłują, ale jak tylko zabawa sie zaostrza i ktorys malec pisnie ciocia leci i przeprasza :) Vani robi bardziej za mamke, wymyje, przytuli ale bawic sie nie chce, a babcia jak to babcia, do poki dzieciaki nie wleza jej na glowe tuli lize i ogrzewa, ale niech no ktores tylko sprobuje ja dziabnac to zaraz dostaje lapa po nosie i jest przyprowadzane do porzadku. Nemi jest szczesliwsza od wczoraj, ma z kim spac, ma z kim sie poprzytulac i co chyba dla niej najwazniejsze ma wiecej wolnego czasu, bo jej opieka ogranicza sie do kilku karmien dziennie i od czasu do czasu do ratowania ciotek z opresji :P dzieciaki szybko sie zaaklimatyzowaly - wiedza ze babci nie wolno meczyc, ze ciocia Pequena jest od zabawy a ciocia Vani od pocieszania, ze mama zawsze pomoze i jak jej nie ma to trzeba poszukac bo moze wlasnie lezy i bedzie sie mozna do cyca przyczepic, wiedza tez juz gdzie jest miska z suchym, gdzie leza smakolyki chowane przez ciotki i gdzie jest miska z gotowanym - zauważyłam ze jak slysza jakies poruszenie w klatce to leca sprawdzic co sie dzieje i doskonale wiedza ze miska jest ich i nie ma sie co bac cioc ;) jeszcze wczoraj na spacerze troche sie baly ciotek, dzis laza po nich, gryza, tarmosza i wtulaja sie w nie :)
 
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 16:16   
   Zwierzątka: małe stadko


sachma napisał/a:
najadaja sie dzieciaki babcia i mama

Prababcia ;) .Babcia jest Lua :) .
Fajnie,bo moje panny dorosle tez toleruja maluchy,choc nie sa z nimi w klatce.Zaeksperymentowalam i na komode(wybieg) puscilam kilka maluchow z mama i przyszly ciocie.Super widok,sama slodycz ;) .
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 16:40   

Justka1, racja ;)

o ile bym sie nie zdecydowala na miot urodzony w glownej klatce o tyle mysle ze im szybciej malce poznaja zycie w stadzie tym latwiej bedzie im sie pozniej odnalezc w nowych domach.

[ Dodano: Sro Lip 23, 2008 16:24 ]
AlCapone bedzie szukal nowego domu - najlepiej dla wystawcy, na warunkach hodowlanych.
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 13:11   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


sachma, :foty: i opowiadaj co tam słychać u nich :D
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 13:18   

wlasnie sie pakuje :P juz nie dam rady zrobic fot, nie wiem kiedy dokladnie wroce - wiem tylko ze w poniedzialek powinnam isc do pracy, ale to sie jeszcze zobaczy :P maluchy rosna jak na drozdzach, foty w przyszlym tygodniu jak wroce do domu ;)

[ Dodano: Pią Lip 25, 2008 15:13 ]
a .. nowe domki niech sie zaopatrza w chipsy bananowe i fistaszki :P bo maluchy jedza to tonami :P jak wrzucam je do klatki to rzucaja sie na nie jak na najwiekszy rarytas i zjadaja takie ilosci ze nie wiem gdzie to mieszcza :P dzis dostaly zapas na dwa dni.. myslicie ze cos zostalo? :P dorosle dziewczyny nie zdarzyly sie nawet zorientowac ze cos jest :P
 
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 16:10   
   Zwierzątka: małe stadko


Wrocilas do domu.Ja ładnie prosze :foty: :mrgreen: :serducho: .
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 12