Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:23
Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11
Autor Wiadomość
kasia_w 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 142
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 22:43   

Jak ten czas szybko leci... Wycałować proszę po brzuszku :tummykiss: wszystkie wielkoszczury, aby były z nami jak najdłużej! :serducho:
 
     
scorpio80 
fide, sed cui vide



Dołączyła: 17 Wrz 2007
Posty: 401
Skąd: Żory obecnie Warszawa
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 22:59   
   Zwierzątka: wilku, łajka, bordera i Lilo :(


oj to już :D wszystkiego naj naj naj... długiego leniwego życia dla wszystkich sióstr i braci od Ashy i Aileen :urodziny: :urodziny: :urodziny:
_________________
https://www.facebook.com/galeriatastas?ref=hl

www.shewolf.posadzdrzewo.pl
 
 
     
kasia_w 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 142
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 23, 2010 16:32   

Od dawna nie było tutaj żadnych zdjęć, czas to przełamać :) Chociaż Wy w sumie nie musicie nic tutaj wstawiać, bo macie swoje tematy :]
Zanim przejdę do wklejania fotek, chciałabym napisać kilka słów jak miewają się moje królewny. Anabelka (Belka) i Ai (Ajka) trzymają się bardzo dobrze. Od razu widać, że to siostry - jedna nie może bez drugiej żyć, obie skaczą jak kangury, mają taki sam (wielki) apetyt, śpią w podobnych pozycjach i zrobią wszystko za kawałek suszonego bananka. Belluś jest moim najukochańszym, najbardziej proludzkim szczurem, nie da się jej nie kochać :serducho: To szczur, z którym można zrobić dosłownie wszystko. Tylko wyciągnąć rękę, a ona już wskakuje na pieszczoty i buziaczki. Najbardziej lubi jak się ją drapie po pleckach, wtedy cała sztywnieje, prostuje łapki i liże mnie z zachwytu po ręku :falover: Jednocześnie jest zabawowa, odważna, pełna energii, lubi wchodzić tam gdzie nie trzeba, a przy tym potrafi być strasznie uparta (bywa tak, że kilkadziesiąt razy ją skądś wyjmuję, a ona się nie poddaje i za wszelką cenę chce tam wejść ;) ). Ajka jest spokojniejszym szczurkiem, to taka moja mała, delikatna księżniczka. Na początku była strachliwa i nieufna, jak się czegoś przestraszyła, to zwiewała gdzie pieprz rośnie. Na szczęście z tego wyrosła, chociaż są sytuacje kiedy się czymś zestresuje, chowa się gdzieś pod szafką, wystawia swój nos i kiwa się z boku na bok. Jeśli Aja na wybiegu robi się głodna, od razu pędzi do mnie, wspina się na nogę i nie daje mi spokoju (wtedy wiem, że czas wybiegu się skończył i najwyższa pora na szczurzą kolację). Uwielbiam te moje bakłażany (ważą około 400g, ile dokładnie to nie wiem, bo moja waga kuchenna ma za małą powierzchnię do ważenia takich wielkich "produktów" :P ).
A teraz zdjęcia z pozdrowieniami dla braci, sióstr i babci Roth :D

 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 27, 2010 18:15   

babciu Roth, żądam, abyś była dumna z wnuka ;)

577g puchatego Anemona :)

 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 14:07   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


http://forum.szczury.biz/...p=482068#482068 ;( ;( ;(
 
     
futrzasta 



Dołączyła: 11 Paź 2008
Posty: 385
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 22:13   
   Zwierzątka: pies,myszki rasowe, 8 ptaszników, skorpion, hod.karmowe


bosz nawet nie byłam w stanie przeczytać do końca...łzy mi popłynęły. współczuję... ;(

mój wombat- Azumi:
nienawidzi wody (tak jak i jej koleżanka z klatki) nie lubi się przytulać choć raz zdarzyło się że przysnęła na moich kolanach :mrgreen: uwielbia wcinać, spać w siuśkach, wygryzać Sayumi futro na głowie, robić wredne miny do koleżanki, nie lubi ulegać przez co są bitwy, no i obydwie panie uwielbiają znaczyć moczem...niestety siebie wzajemnie także przez co futra są ble fu. a to znaczenie moczem, szczególnie mnie i mej pościeli, zapożyczyła od Sayumi oczywiście. no i kilka fotek :)


bójka


[ Dodano: Sro Wrz 29, 2010 17:46 ]
i cisza :(
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=6506 -moje ciury
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 24, 2010 00:16   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


Wszystkim dzieciom z miotu A życzymy wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego roczku :* :urodziny: dużo zdrówka,radości i mnóstwa przysmaków!!!!! :D :D :D :urodziny:
Ostatnio zmieniony przez Bel Śro Lis 24, 2010 00:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Nakota 
Światowy transporterek



Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 2954
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lis 24, 2010 00:22   
   Zwierzątka: Dużo szczurów i kot


Duużo zdrowia, smakołyków i czułości od swoich dużych! :urodziny:
Wciąż nie mogę uwierzyć, że siostrzyczki A mają już rok. Jak ten czas leci!
_________________
Kto walczy przegrywa czasem, kto nie walczy przegrywa zawsze.
Per aspera ad astra.
 
     
yes 



Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 1013
Skąd: Wrocław - Warszawa
Wysłany: Śro Lis 24, 2010 09:33   
   Zwierzątka: juz tylko haszczak i ... stitch:)


oj, ile już życzeń! i od nas wszystkiego najlepszego dla braci i siostrzyczek!! :urodziny: i tyle zdrowia i energii co mają Asha i Aileen!
_________________
https://www.facebook.com/galeriatastas
www.yes.posadzdrzewo.pl
 
     
kasia_w 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 142
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 24, 2010 15:54   

Wszystkiego najlepszego dla siostrzyczek i braciszków! :urodziny: Oby jak najdłużej dawały nam tyle radości co teraz :serduszka:
 
     
madzook 



Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 980
Skąd: Opole/Zabrze
Wysłany: Śro Lis 24, 2010 16:22   
   Zwierzątka: Dobek, Elemelek, Fubuś, Kocher, Dian, Lennon, Luigi


Najlepsze życzenia, moc miziaków i smakołyków dla wszystkich Wielkoszczurów :urodziny: :urodziny:

Niech nam towarzyszą jak najdłużej.
_________________
Ze mną: Dobby HF, Elemelek EM, Fubuki AR, Kocher, Dian Cecht SR, Lennon SR, Luigi SR
Po drugiej stronie tęczy: Shimi, Blizzard SR(17.02.2010-25.10.2011), Alandir WdS (Dante)(24.11.2009-4.11.2011), Gutek (09.2009-23.03.2012), Chiharu SR (28.02.2010-16.09.2012), Thorn AR (Tim Tirim Tim) (30.06.2010-23.10.2012) i Takeo AR (30.06.2010-25.11.2012), Drizzt Do'Urden HF (1.12.2010-27.05.2013), Testral HF (16.08.2011-16.07.2013) ;(
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 24, 2010 17:08   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


a babcia zapomniała :( o bakłażanach
 
     
kasia_w 



Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 142
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 07, 2011 13:16   

Bakłażanki niedawno kończyły roczek... Jeszcze wtedy nic nie wskazywało, że coś się może stać... coś strasznego dla nas... http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=8934 ;(
Uważajcie na swoje pociechy, zbadajcie je :(
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 07, 2011 13:37   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


jutro przy okazji wizyty umówię Assama na ekg.. lepiej dmuchać na zimne :(
 
     
Roth 



Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 519
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Sty 07, 2011 16:40   

Ja jeszcze raz chciałabym powtórzyć: proszę uważać na maluszki z tego miotu! :( Niestety zaczęły pojawiać się poważne problemy. Badanie ekg jest teraz bardzo ważne, więc prosiłabym nie ryzykować i zbadać swoje szczurki. Jeśli teraz wykryte zostaną jakieś nieprawidłowości, być może uda się zapobiec się ich rozwijaniu.

[ Dodano: Sob Lut 19, 2011 18:20 ]
Ponownie zwracam się wszystkich o jeszcze większą uwagę nad swoimi pociechami. Dzisiaj, po powrocie do domu z tygodnia nieobecności, zauważyłam u Oberei (matka miotu A i babcia miotu C Wo de shu) dziwne opuchnięcie przy pyszczku/szyi, na dodatek dość spore i przypominające... guza.... Miejsce w którym się to pojawiło naprawdę jest dziwne. Niestety jutro jest niedziela, ale w poniedziałek natychmiast pędzę z tym do weterynarza i wtedy odpiszę jak najszybciej, gdy tylko się czegoś dowiem.
_________________
Hodowla Szczurów Rodowodowych Wo de Shu
Mioty C i CH - wolne miejsca ;)
Ze mną: Roti, DeiDei, Nana, Kropelka, Brzoskwinka HF, Morelka, Nektarynka, Oberea of Gremleen's, Bebesina Chobotnicka (Choco), Ayame WS, Bikmina WS, Sexy Smoula of Smeagolie, Xing z TazManie.
Za TM: Lulu, Nikita, Perełka [*]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 12