Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: H.
Nie Sty 03, 2010 22:43
Planowany miot T w hodowli Rat`s Troop
Autor Wiadomość
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Pią Paź 02, 2009 20:28   

Ehm, lista rezerwacji właściwych i rezerwowych na obie płcie została zamknięta. ;)
Pozostaje czekać do stycznia. Mam tremę prawie jakby to był mój pierwszy miot. oO’

<edit>

Jeszcze kilka ważnych informacji dla przyszłych domków i wszystkich kibicujących. :)

Idril 5 miesięcy kończy 22 grudnia bieżącego roku. Polowanie (jak to brzmi) na ruję rozpocznę od pierwszych dni stycznia. Do krycia dojdzie najprawdopodobniej w pierwszej połowie stycznia, tak więc Idril powinna urodzić w drugiej połowie stycznia, lub na początku lutego (w zależności od tego kiedy do krycia dojdzie).

I bardzo ważna informacja:
Rezerwacje poszczególnych maluchów będą możliwe po ukończeniu przez nie 3 tygodnia życia. Chcę żeby przyszli właściciele mieli okazję wybrać maluszka nie tylko ze względu na wygląd, ale także inne cechy, takie jak gabaryty czy charakter. :)
Tak więc przyszłe domki będą się musiały po narodzinach maluszków uzbroić w cierpliwość. Około 3 tygodnia ich życia przyszli właściciele dostaną stosowną wiadomość z prośbą o rezerwację wybranego malucha, po umieszczeniu przeze mnie ich sesji indywidualnej wraz z wstępnymi opisami charakteru i wielkości.
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pią Paź 02, 2009 22:04   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Fajnie :D ja to się podniecam, jakby to był mój miot :D :D :D

Idril jest przekochana :* :DD Fejryś też, więc na pewno będą cudowne maluchy :serducho:
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 00:53   

Mam tylko nadzieję, że nie będziemy musieli na pierwsze fotki czekać tych 3 tygodni... :twisted:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 02:02   

Oli, chyba na tyle mnie znasz żeby wiedzieć że NIE będziecie musieli. :P
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 10:49   

Oj, zawsze lepiej się upewnić. :P
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 21:44   

Idril - standard(dc), rex, siamese russian blue/russian blue agouti point, self
Jej znaczenie zaczyna już zachodzić na oczy, jest bardzo wyraziste, zwłaszcza na nosku. Teraz wygląda trochę bardziej brunatnie, więc może być russian blue agouti. Na american blue nie stawiam, za ciemna...
Jest totalną przytulanką, nie zachowuje się jak samica, przywodzi na myśl miziastego chłopczyka.

 
     
babli 



Dołączyła: 09 Lip 2008
Posty: 366
Skąd: M.Podh.
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 21:48   
   Zwierzątka: 8 wszędobylskich kobiet


Cytat:
Jest totalną przytulanką, nie zachowuje się jak samica

O jejku.. :serducho: Piękna dziewczyna!
 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 22:05   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


nezu napisał/a:
Jest totalną przytulanką, nie zachowuje się jak samica, przywodzi na myśl miziastego chłopczyka.

Jasne, mów tak nam jeszcze. 8) A się nie obejrzysz a ktoś ci ją podwędzi. :serducho:
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 00:30   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


Jejku, cudowna... :serducho: :)
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 19:00   

Kiedy ja straciłam dane? 2 miesiące temu? Półtorej?

A dopiero teraz się zorientowałam, że mi listę chętnych wcięło bezpowrotnie... :(
Tym samym prosiła bym wszystkich deklarujących się wcześniej za pośrednictwem innym niż mailowy o przypomnienie mi swojej rezerwacji...
Z tych mailowych jestem w stanie wszystko odtworzyć, ale wiem że ludzie odzywali się do mnie nie tylko tam i... :(

A poza tym, to jeszcze miesiąc i zaczynamy randkowanie. ;)
Czas mija szybciej niż się wydaje....
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 18:39   

Zwolniło się jedno z rezerwowych miejsc na samczyka.



Nie jest też pewne czy do miotu dojdzie.
Wszystko zależy od tego czy stado dojdzie do zdrowia i w jakim stanie do niego dojdzie. No i w jakiej formie będzie Idril w styczniu.
Szczegóły w moim temacie:
http://forum.szczury.biz/...=asc&start=3030


Niemniej jeśli krycie się odbędzie, to jedno miejsce rezerwowe na samczyka się zwalnia.
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 23:04   

Muszę Was wszystkich bardzo przeprosić...
Miot stoi pod znakiem zapytania i nie chodzi tu nawet o wirusa, bo wczoraj został uznany za niebyły, choć zostawił kilka przewlekle już chorych szczurków za sobą...

Chodzi niestety o finanse.
Nie jestem pewna, naprawdę nie mam pewności czy stać mnie na wyprowadzenie tego miotu.
Sytuację finansową mam najtrudniejszą od 3 lat, długi, kłopoty. Epidemia pochłonęła resztę pieniążków które miały iść w wychowanie T-urkaweczek...
I niechęć rodziny.
A wiem że w styczniu będzie mnie czekał jeszcze wyjazd na chwilę do Olsztyna, wysłanie chłopaków na krycie...

Sama sobie raczej nie poradzę.
Jeśli na początku roku nie znajdę stażu, albo chociaż nie zacznę kursu, miot T w ogóle się nie urodzi...
Na razie nie mogę napisać w stu procentach czy do niego dojdzie, czy nie, przepraszam Was bardzo. :(
Nie chcę doprowadzać do urodzenia tych maleństw, a potem zaniedbać ich karmienie i zdrowie ich i ich rodziców...
Po prostu nie... Tak nie powinno być w szanującej swój przychówek i swoje szczury hodowli, a ja kocham swoje wnuki i są dla mnie zbyt ważne żeby... żeby na to pozwolić...

Ale jeśli do miotu dojdzie, to są jeszcze dodatkowe 2 miejsca na chłopców... Razem z tym wolnym opisanym wyżej, to mam miejsce na jedną właściwą rezerwację i dwie rezerwowe...
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 23:21   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


nezulku :glaszcze:
Kciukam, żeby wszystko się ułożyło :kciuki:
Podejmiesz na pewno najlepszą decyzję z możliwych.
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 23:28   

nezu napisał/a:
mam miejsce na jedną właściwą rezerwację i dwie rezerwowe...
a to nie jest tak, że pierwsza osoba z rezerwowej automatem przeskakuje na właściwą rezerwację?

trzymam kciuki, by się miot jednak udał :kciuki:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 23:31   

Oli, oczywiście, wykruszyli mi się chętni właśnie z rezerwacji właściwych i ty wskoczyłaś na jedno z tych wolnych miejsc... ;)
To tak na marginesie...
Tylko żeby jeszcze znalazły się na to wszystko fundusze... :(
Bardzo przepraszam za tę niepewność, naprawdę. :(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 12