Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:27
Miot "F" Rat`s Troop. Ważne! Strona 32
Autor Wiadomość
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lip 11, 2007 21:06   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


już wiem dlaczego pół roku jest takie znaczące :) według kalkulatrora szczurzego wieku wtedy właśnie stają sie pełnoletnie :D
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Asaurus 
Arg!



Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 1315
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 05:54   
   Zwierzątka: Raum,Godryk,Fejn,Qworonog,Castiel,Inias,Lugh,Liczący,Lekki


U facetów wyraźnie ta pełnoletność objawia się przejściem w fazę spokojnego miziaka. Farai coraz częściej ustępuje Orionowi przez co zaczyna panować chaos w klatce a Fadir wczoraj pogonił chorego Eldira. Dziwnie dosyć wchodzą w dorosłość.
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 19:54   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Tak dla ścisłości - po wyjaśnieniach Rataty co do zagadki kolorystycznej po Furbym - czy wszystkie maluszki brane za champagne (w tym moja feicia) są pink eyed cream?
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 19:56   

Najprawdopodobniej tak - Zirr na wystawie mi tlumaczyla (Filip takze okazal sie pink eyed cream i do tego berkshire) ze champagne byly by o wiele ciemniejsze. Zdjecia moze nie oddaja w 100% koloru, ale wydaje mi sie ze Fea jest tak samo umaszczona jak Filip.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 22:20   

Azi, prawdopodobnie tak. Nezu, wspominała, że skoro Filip jest cream to wiadomo juz czemu miot A RR jest ciemny. Wniosek takie, że Blondi wcale nie jest tego koloru jaki ma w rodowodzie.
_________________

 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 20:08   

Moi drodzy,
wiem ze wiele z naszych pociech juz odeszlo... po ponad roku dzialalnosci hodowli robie swojego rodzaju rachunek sumienia..

Bardzo wszystkich prosze zeby napisali cos o tym miocie - o waszych maluchach, ktore sa juz calkiem sporymi szczurami i o tych po ktorych zostaly nam juz tylko wspomnienia...

Jesli wasz szczur z tego miotu odszedl bardzo prosze o napisanie przyblizonej daty smierci i jej przyczyny - Bardzo prosze o używanie imion rodowodowych.
te wszystkie informacje sa dla mnie bardzo istotne i potrzebne do opracowania hodowlanej ksiegi miotow - tak zeby w jednym miejscu bylo wszystko o wszystkich naszych wnukach - bede wam bardzo wdzięczna.

PS. poniewaz rozne mioty sa oglaszane na roznych forach, bardzo prosze osoby ktore w ogole maja od nas ogonki, a danego miotu nie ma na tym forum o opisanie poczynan naszych wnuczat na forum SHSRP - tam sa wszystkie mioty :)
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 20:12   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Fadir Fu i Farai mają się całkiem dobrze: nie chorują, nie sprawiają problemów.

Fadir jest odważniejszy, bardziej kontaktowy, ciekawski: wszędzie musi wejść i wszystko sprawdzić.

Farai, to siła spokoju. Ma bardzo żywą mimikę i strasznie przejmuje się tym, co dzieje się ze stadem i z nami.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 20:26   

Filip jak i ww bracia nie choruje (poza skrzywionym zgryzem, ktory mu sie sam naprostowal i jednorazowym przebialczeniem - sam zjadl psia karme przeznaczona na 3 duze szczury :mrgreen: ). Jak niektorzy wiedza dzieki niemu dowiedzielismy sie, ze mama miotu wcale nie jest champagne. :wink: Poza tym to taki moj kochany synus - bardzo subtelny i delikatny w kontaktach z ludzmi oraz szczurami. Tez przejmuje sie tym co sie dzieje w stadzie i sprawia wrazenie lekko roztargnionego. Jest prawa reka szefa. 8)
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Ratata 
death note



Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 533
Skąd: Laskowa/Kraków
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 20:29   
   Zwierzątka: Zoo


Furby jest taki, jak Filip w opisie Olimpii: spokojny, czuły i troskliwy pan przytulak vel. klusek :) Zdrowie w normie, waga spora :D
_________________
Biszkopt i Baton <3~

Kredka i Kropka <3~

['] Bąbel Szuler Ronnie Furby Roy Amidamaru Ceylon Richie Szafir Lilu Toffee Nutella Harriet Rubi Beza Astra Coral Pralinka Danielle Pyza Picia Larunia Mary Loki Drops Achajka Ogryzek Holly Nela Foton Nitael Ushi Eustachy Pinky Budyń [']
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 18, 2007 21:18   

Fragles to urodzony przewodnik. Jest mądry, ostrożny ale odważny i bardzo dzielny. Niezwykle czujny, zawsze ma oko na wszystkich, łącznie z nami. Opiekuje się stadem niezwykle czule, jest spokojny i opanowany, 300% autorytetu. Nigdy nie był agresywny wobec własnego stada, czy nas.

Forrest to straszny miziak i pieszczoch, ciągle z niego zabawowy, zadziorny chłopiec. Jak Filip i Furby jest delikatny i subtelny w kontaktach z nami. Strasznie jest słodki. W stadzie jest tuż za Fraglesem-alfą. Zero agresji, choć zahaczył zębem raz Olimpię, ale nie wiemy czemu (zapach innych samców?).

Żaden z nich nigdy nie chorował. Fragles miał złamany palec i rozcięcie skóry barku (jeszcze u nezu).
Ostatnio zmieniony przez Viss Wto Gru 18, 2007 21:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 21:25   

Off-Topic:
Zahaczenie bylo moja wina, bo go zdominowalam na jego wlasnym terenie. :wink: Dominacja byla za obfite oznakowanie mnie.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sty 09, 2008 01:26   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


:urodziny: :urodziny:

Te najprawdziwsze!

Do zobaczenia w przyszłym roku w tym samym składzie ;)
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Jezi 
Gnatożuj



Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 153
Skąd: Gdańsk (Zaspa)
Wysłany: Śro Sty 09, 2008 03:08   
   Zwierzątka: Skwarek, Ziemowit i Morfeusz Rat's Troop


Off-Topic:
Olimpia, wiec jak szczury mocno znaczą mnie to powinnam je dominować? nie widziałam że "osikiwanie" to oznaka dominacji Oo
_________________
ze mna Skwarek, Ziemowit, Mortus (Morfeusz) i Porzeczek
za TM [*] Pomidorek [*] Azerek [*] Gucio

"we make a road for the spirit to pass over" Dead Can dance
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sty 09, 2008 03:18   

Off-Topic:
Jezi, jak najbardziej to podstawa. Przecież tak szczury (inne zwierzęta też) znaczą teren. Samce dodatkowo osikują się nawzajem.


Naszym smrodkom przynajmniej 5 lat! :urodziny: :serduszka:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Cola 
dumny student wet :D



Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 1730
Skąd: Gdańsk/Olsztyn
Wysłany: Śro Sty 09, 2008 10:56   
   Zwierzątka: kot


Wszystkim eFeczkom składam najserdeczniejsze życzenia.
Jeszcze wiele razy tyle pięknego życia.
I obyście były wszystkie zdrowe :)

:urodziny:

i mojej Femi też, żeby jej tam dobrze było za tęczowym mostkiem...
_________________
mam kota.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.37 sekundy. Zapytań do SQL: 13