Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Layla
Wto Mar 31, 2009 21:29
Pokaz szczurow we Wroclawiu?
Autor Wiadomość
blackowca 
zwariowałam



Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 280
Skąd: Chorzów
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 22:28   
   Zwierzątka: <:3


Ja też bardzo dziękuje zacudowny pokaz :) Warto było prawie nie spać;) Za to teraz padam dlatego zdjęcia jutro ;)
Dziękuję przede wszystkim An bez której tego pokazu bynie było (jesteś niesamowita) oraz Azi, jestem pod wielkim wrażeniem Twojej wiedzy i uroku :)
Pozdrawiam mój wesoły samochodzik;)
Mam nadzieję do zobaczenia za rok na wystawie
_________________
Zwierzę jest nam bliższe niźli anioł, choć bardziej niepojęte.
[*]Soleil, Bizu, Hemingway, Nil , DaVinci RR i Dyzio RR
 
 
     
LunacyFringe 
lucyfer



Dołączyła: 10 Sie 2007
Posty: 2045
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 22:32   
   Zwierzątka: 3 x szczur , pies


Wesoły samochodzik odzdrawia :DD
Było naprawde fajnie, aż brak mi słów ;)
Zwłaszcza dzisiaj, bo razem z Fenomenem padamy na mordki ;)
_________________
Kto chce, szuka sposobu; kto nie chce, szuka powodu.

ze mną : Serge Pandemonium, Fetysz, Maniek i Milva
za TM [*]: Felek, Pysio, Albin, Seth, Dante, Nero, Luno, Mefit, Isei, Kornel, Fenomen, Hector
Lucyferkowe Ratsy
 
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 22:50   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


Off-Topic:
Pan Fenomen po chemii, depilacji i innych takich :roll: :P hehe...


LunacyFringe, jeszcze ci nie dziękuje ale kto wie może dzięki Twojemu fuzzikowi nasza Cyntia będzie mieć koleżankę... ale ciii... nie zapeszam...
_________________

 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 23:03   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


blackowca napisał/a:
oraz Azi, jestem pod wielkim wrażeniem Twojej wiedzy i uroku
:oops: nie przesadzaj ;) szczególnie z tym drugim

hefi, :lol:

a ja powiem, że Indigo EM jest cudowny! Jest fuzzem-marzeniem według mnie i s_s_s powinna dostać naganę, że znikła zanim zdążyłam go memu lubemu pokazać :P
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 06:30   

Hefi, czyli regularnie urabiasz polowice w sprawie fuzza? ;)

Ciesze sie, ze wiekszosc z Was zamelodwana :) Pamietajcie, ze dzisiaj prezentacja i mozna przyjsc na targi juz bardziej prywatnie, a ja z checia powiem 'te panie sa ze mna' ;)

Inna sprawa, ze dzis bede straszyc przechodniow wygladem, bo z nadmiaru emocji nie spalam prawie cala noc, a jak spalam, to przez sen udzielalm informacji o szczurach i kazalam dezynfekowac raczki, za co chlop mnie budzil :rotfl:
 
     
Pacyfka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 967
Skąd: Wrocław/Chrzanów
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 09:29   
   Zwierzątka: Brownie


Ach.. było cudownie :) :) Wspaniale było Was wszystkich poznać i wymiziać wszystkie futrzaki i te bezfutrzaki też :mrgreen: Pierwszy raz miałam okazje dotknać fuza i totalnie zakochałam się na amen w Indigo :serducho: A Cynthia, bez dwóch zdań zasłużyła na pierwsze miejsce, jeszcze nie widziałam tak towarzystkiego i odwaznego szczura :serducho:
Było naprawdę świetnie, wróciliśmy całkowice padnięci, a Porto ponieważ przespał cały pokaz, to po powrocie do domu dostał takiej głupawki, że spać nie mogliśmy przez niego :D
Dziękujemy wszystkim, a zwłaszcza an, bez której ten pokaz w ogóle by się nie odbył :)

Fotki i film wrzucę dopiero we wtorek najwcześniej, bo kabelki zostały w Chrzanowie :/
_________________
Moje potworki :zakochany:
W serduchu moje aniołki: Tanisek, Denzelek, Ibiś, Aspiś, Daimonek, Portosik, Bluesik, Rokoko, Postrzałek, Lukierek [']
 
 
     
ASPAHARIAN 



Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 23
Skąd: Chrzanów/Wrocław
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 09:59   
   Zwierzątka: Aspi, Pyszczaki :)


Dziękuje za możliwość udziału w tym przedsięwzięciu :) Szczurasy tak samo milusińskie jak ich opiekunowie. Miło było was poznać i spędzić cały dzionek w tak przemiłym towarzystwie. Gratulacje dla laureatów konkursu... wszystkie trzy miejsca były zasłużone:) Super było zobaczyć na własne oczy jak różne są szczurze charakterki:)
 
 
     
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 11:09   

moim zdaniem bardzo fajnie to wszystko wyszlo :) totalny sukces hehe pokaz mial wielu ogladajacych az nie moglismy sie dopchac :P najlepsze byly dzieci i babcie :P mam nadzieje ze na nastepnej wystawie bedzie powtorka ale w wiekszym gronie :) jednak jedno na wystawie mnie poruszylo bardzo :/ w sekcji gadow w terarium z grupa malych wezy zbozowych zauwazylam oseski myslalam ze sa niezywe ale jeden zaczal biedny poomacku pelzac :( taka klusia :( wkurzylam sie bo mogliby na pokazie darowac sobie karmienie zywymi zwierzatkami a tym bardziej ze tam byly male dzieci :/ mogli dac niezywe jak juz a najlepiej nakarmic przed pokazem bo wiem ze weze musza jesc.

[ Dodano: Nie Wrz 14, 2008 11:10 ]
jak bedzie nastepny pokaz to moze z moimi chlopakami sie zglosimy :) :)
 
     
Mona i Kuba 



Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 41
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 11:24   
   Zwierzątka: 3 urocze szczurzaste


Tylko zalowac, ze slub w rodzinie kazal jechac w zupelnie inny koniec Polski :/ A to byla chyba wystawa najblizej Poznania....

A przy okazji z tego miejsca chcielibysmy pozdorowic An i Azi :)
_________________
U naszego boku trzy sreberka: Zoe, Koja i Layla :)

Za teczowym mostkiem: Lila i Nevi [']
 
     
Gość

Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 15:15   

tamiska, to czemu sie nie pokazalas?

Bylo swietnie. Tez nie spodziewalam sie takiego zainteresowania.
Wszyscy chcieli poglaskac, dotknac.
Najlepszy byl pan ktory chcial hefi szczura ukrasc, bo sie zakochal ;)

Dzieki wam wszystkim za to, ze byliscie i moglam was poznac.
PALATINIE, za to, ze wytrzymala ze mna w hotelu. I an, za pokaz i za to ze mnie przygarnela (Bohun wlasnie pilnuje chodzacej po pokoju Arici ;)
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 16:12   

A ja odprawilam Katasze w strone dworca PKS i moge powiedziec 'nareszcie w domu' ;)

Dzis przewidziana byla prelekcja. Nie wszyslo jednak tak jak to zaplanowalysmy, bo ludzie z kola mysliwskiego zajeli sale konferencyjna na caly dzien :/ Musialysmy wiec zrobic prelekcje w hali glownej, przy naszym stoisku. Byl to pomysl taki se, bo ludzie przechodzili obok i nie wpadali na to, ze tam odbywa sie prelekcja.
Wycwanilysmy sie wiec i tu bardzo chcialam podziekowac MouseHouse ;) Kasia przyniosla nam swoje 4 ogony w dunie (wiecej szczurkow nie mialysmy), prezentacje prelekcyjna zapetlimysmy i chodzila sobie w kolko, a my uswiadamialysmy ludzi, ktorzy przychodzili do szczurow MouseHouse ;) Dzieki temu kilka godzin szybko nam zlecialo.

Za rok planujemy dwudniowa wystawe, wiec wstepnie zapraszam wszystkich, ktorzy nie dali rady w tym roku. Rezerwujcie sobie ktorys z pierwszych weekendow wrzesnia ;)
Mona, tamiska, licze na Was. I na tegoroczna ekipe tez ;)
 
     
tamiska
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 18:13   

katasza, mialyscie tyle ludzi ze ciezko bylo sie do was dopchac :) moje ogonki przy niektorych waszych co widzialam wczoraj to chyba niejadki sa :P niektore to byly takie szczurzyska ze ho :P moze moi jeszcze mlodzi i tez tacy wyrosna :P oby oby :D :D sie smialam do mojego narzeczonego ze chyba zaczne ich dokarmiac bo chude jakies :P noo postaramy sie byc za rok :) dwaj tacy mi sie trafili ze na wszystko alergicy. Juz po dwoch zastrzykach bylo tak dobrze a teraz znowu kichaja drapia sie a Stary jeszcze trzasl glowka w pn kolejna wizyta u weta ale mam nadzieje ze za rok beda w pelni sil zwarci i gotowi by rozpowrzechniac swoj gatunek :)
 
     
Quaxo 


Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 22:01   
   Zwierzątka: Niestety żadne, nadal opłakuję.


Super było zajrzeć i zobaczyć szczury z bliska. To zupełnie inaczej oglądać na żywo te wszystkie kolory szczurów, a nie w necie! Zwierzęta piękne, zakochałem się w tym beżowym husky* (którego imienia nie pamiętam... buu) :) Nawiasem mówiąc, pachniał przepięknie, nie wiedziałem, że szczur moze pachnieć czipsami bananowymi. :-P No i nareszcie jestem pewien, że nie mam uczulenia na szczury i wobec tego zamieszkają u mnie wkrótce dwa piękne ogony! :)

Aha przygnębiła mnie jedna rzecz: obok była sala, gdzie sprzedawano (wystawiano ?) rogi łosi i skóry z niedźwiedzia, i tym podobne. Załamałem się. Świnie.
 
     
PALATINA 
[']



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 4754
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 22:57   
   Zwierzątka: pies, 2 koty, 2 knurki morskie... i rybeczki :)


zieew...
Ja właśnie weszłam do domu.
Padam ze zmęczenia... 8)
 
     
Gość

Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 23:29   

Quanxo, Ty wachales chyba syjamka - Porto ;)
Witamy na forum ;)

uff wrocilam. zaraz mykam spac, bo padam. Fiona tez wymeczona.
Dzieki jeszcze raz wszystkim.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.3 sekundy. Zapytań do SQL: 12