Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Layla
Wto Mar 31, 2009 21:29
Pokaz szczurow we Wroclawiu?
Autor Wiadomość
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 19:16   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


No prosze, jako pierwsza zdaje relacje ;)

Jestem padnięta ale zadowolona :) Jak na pierwszą taką impreze we Wro, było na prawde fajnie i udanie ;)
Najmilszym szczurem publiczności została Cynthia (mam nadzieje, że dobrze napisane ;) ), drugie miejsce zajął Fenomen a trzecie Igor (nie kłamie?)

Fotek pewnie będzie duuużo. Sporo osób fociło. Moje będą troche później, trzeba wrzucić na serwer ;)
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 19:46   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Ninek napisał/a:
Najmilszym szczurem publiczności została Cynthia (mam nadzieje, że dobrze napisane ;) ), drugie miejsce zajął Fenomen a trzecie Igor (nie kłamie?)
dokładnie tak - nie kłamiesz :)

Jestem bardzo, bardzo, bardzo zadowolona z pokazu. Ogromne zainteresowanie, praktycznie od godziny 11 do 17 miałam problemy z powrotem na stoisko, bo zawsze otaczał je spory tłumek publiczności. Oficjalnie od organizatora zostało wystosowane zaproszenie na uczestnictwo za rok, już w roli wystawy ;) Praktycznie nie mam negatywnych uwag, no może, że troszkę mało miejsca ;)

Bardzo chciałabym podziękować wystawcom - ich postawa, wzajemna opieka nad szczurkami, gdy ktoś poszedł zwiedzać resztę targów, a przede wszystkim dbanie o dezynfekcję rąk publiczności - było wzorowe.

Bardzo także dziękuję an, bez której pokaz w ogóle by się nie odbył - za zaangażowanie, wolontariat (w końcu sama szczurków nie wystawiała, więc nią miała co liczyć na zgarnianie nagród ;) ) i niezwykle życzliwe podejście do wystawców i publiczności :)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 19:47   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Dziewczyny, :foty: :P
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 20:02   

Łojezu, dotarlam w koncu, bo zalatwialam rzutnik na jutro ;) I powiem pierwsze: spaaaac ;)

Przede wszystkim - dziekuje Wam. Bez Was nic by sie nie odbylo. Dzieki za tlumne przybycie i za ogromna pomoc. W szczegolnosci podziekowania dla Azi, ktora sluzyla praktyczna raba, jako bywalczyni wystaw ;) Za rok bedzie jeszcze lepiej! :)

Zdjec mam kilka, bo chlop robil rano. I zamieszczam od razu foty naszych reklam w katalogu.
Reszte zdjec maja inni :)

ZOO BOTANICA IX 2008
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 20:05   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Na razie do pobrania, gdyby ktoś z wystawców chciał ;)
http://s006.wyslijto.pl/i...down=&gk=laptop

Miniaturki wrzuce za jakieś 12-15 minut ;)
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 20:15   

A to zwyciezczyni: CYNTIA (sciagniete z opisu gg Hefi ;) )
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 20:19   
   Zwierzątka: Romek


Ależ Wam zazdoszcze tego pokazu. Nigdy w czymś takim nie brałam udziału ale mam nadzieję, że jak będzie wystawa w Warszawie to mnie zabierzecie ze sobą :)
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
hefi 
ruda paskuda :P



Zaproszone osoby: 3
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 343
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 20:22   
   Zwierzątka: Pies: Feba, Świnki: Bolek, Tola, Ogony: Awantura, Katastrofa, Niunia [*],Mała [*], Cyntia [*]


a ja jestem pod wrażeniem mojej Cyntii - to jak lgnęła do ludzi mnie zabiło.
Jestem zmęczona jak chyba wszyscy wystawcy... Cieszę się, że mogłam Was poznać. Szczurasy przecudne, każdy inny i ahhh :DD
W szoku byłam zainteresowaniem ludzi szczurami, co raz to napływały fale ludzi, którzy zatrzymywali się żeby popatrzeć i/lub pogłaskać :)
_________________

 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 20:24   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Badoha napisał/a:
jak będzie wystawa w Warszawie to mnie zabierzecie ze sobą
jasne :D
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 20:27   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Kilka ciekawszych:
Szczury Mousehouse:

Moja Milka w dość ciekawej pozycji:

PALATINOWY przystojniak śpiący na poidełku :lol: :

Jeśli się nie myle - Cyntia:

Matrix :serducho: :

Niektórym sie baaardzo nudziło :lol:

A chłopcy PALATINY przespali cały pokaz :mrgreen:

Z nogą na głowie może być wygodnie:

Nowe znajomości ;) :



Wszystkie tutaj:
http://czarna-niunia.fotosik.pl/albumy/504859.html

Ja osobiście jestem bardzo pozytywnie zaskoczona reakcją ludzi :) Kilka osób mających jednego szczura zaczęło wypytywać konkretnie o hodowle, jakiego szczura najlepiej wziąć, żeby sie dobrze dogadały i w ogóle. Potrafili też rozśmieszyć, tekst o tym, że przed pokazem goliliśmy fuzzy, dlatego są takie porozcinane, powalił mnie całkowicie :lol:
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 20:34   
   Zwierzątka: Romek


Ależ musiało być fantastycznie - zazdroszczę Wam bardzo :)
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 20:38   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Było na prawde bardzo fajnie :)
Milka poznała brata. Rafiki wyglądowo jest jej całkowitym przeciwieństwem :) Ona nie zjaśniała prawie wcale, a on taki jaśniutki :)
W Matrixie sie zakochałam :oops: Cudowny szczuras, taki mięciutki i kochany a na dodatek 2 razy zasnął mi w rękawie i nawet buzi od niego dostałam :serducho:

A teraz ide spać, bo padam :]
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
Ostatnio zmieniony przez Ninek Sob Wrz 13, 2008 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 20:39   

Co ja tu robie? O_o
hmmm
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 20:42   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


an napisał/a:
Co ja tu robie? O_o
hmmm

Padłam :lol: :lol: :lol:
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
gratis 
kafelkarz piekieł



Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 2365
Skąd: Jaworzno/Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 21:55   
   Zwierzątka: Voldemort, Ion


an, umarłam!

Było bosko, bosko, bosko! Ponieważ długo się wahałam, stwierdzam, że każdy plan bym zdegradowała dla udziału w pokazie/wystawie z Wami Kochani :)

Było cudnie! Dziękuję cierpliwym ciociom, że oswajały me dzikusy, dziękuję Oli za drogę i za to, że się mą opiekowała :* dziękujemy Niniakowi za użyczenie rękawa obmęczonemu wystawianemu. Pacyfkę za to, że pamiętała i dała mi zagłaskać Porto, tyle, ile on tego chciał :P I za Indiga - przyjaciela, który po oprowadzał trochę Rafka po ludziach ;)

Azi, która dzielne i cierpliwie odpowiadała na każde nurtujące mnie pytanie i za pokaz :serducho:
I oczywiście Ani, bo gdyby nie ona, to ech, mój wulkan radości by nie wybuchał ta jak teraz :P

Oraz wszystkim Innym, współwystawcą i współtowarzyszą.

DZIĘKUJEMY! :serducho:
_________________
Voldemort VR, Avada Kedavra HF [u AD&A] Ion Inari IL; Ą-Wu-Trumpek (Sunny) WWW
w Szeregach za TM: Hemingway 12.2007-12.10.2009; Matrix RT 7.01.2008-12.11.2009; Bizou11.2007-8.12.2009; Rafiki 30.01.2008-01.04.2010 ; Faun HF 19/20.08.2008-10.04.2010; Gryf HF 19/20.2008-07.02.2011; Captain SR 28.02.2010-08.08.2011; Figo 21.10.2009-25.09.2011; Avi; Saurac BM 11.09.2009-13.10.2011; Efuselm BM 23.06.2009-14.01.2012; Manolito BM 13.09.2009-07.03.2012; Fiona Be 23.04.2010-03.07.2012; Leto TZ 03.07.2009-04.07.2012; Qashmere Qimi EM 16.02.2010-11.09.2012; Cinteotl SR 28.02.2010-05.12.2012
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 12