Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Layla
Wto Mar 31, 2009 21:29
Pokaz szczurow we Wroclawiu?
Autor Wiadomość
an
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 19:43   

Lunacy, faunaboxy sa dla wszystkich, mam nawet zapas ;) (co prawda, nie liczylam ich, ale wierze L. na slowo, bo nie mam serca wyciagac tego z kartonu - jest powciskane jak puzzle)

Potwierdzam, spotykamy sie o 8:45 pod glownym wjesciem. Pojde do organizatora po identyfikatory i rozladujemy sie w Hali. Poprosze rowniez o pomoc przybylych towarzyszacych Panow, co by chlopu memu pomogli w rozladownaiu bagaznika ;) A sprzetu na trzech samcow sie tam znajdzie ;)

Mam przygotowanych 15 kg dyzurnego zwirku, powinno wystarczyc dla wszystkich ;) I spirytus do dezynfekcji rak.

A na pokaz zabrac siebie, szczura, ekwipunek dla szczura, pieniadze i jakies papu dla siebie ;) Tzn. tam na pewno bedzie mozna cos kupic, ale pewnie tanie to nie bedzie.

Jak sie wszystko rozkreci, to ok. 11 bede musiala zniknac na ok. 45 minut, bo musze wyskoczyc do optyka i zamowic okulary ;)
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 19:45   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Prawdopodobnie będe siedziała pod halą wcześniej niż zbiórka. 8.15 będe już na dworcu :P

Właśnie sie zorientowałam, że nie mam dwóch małych poidełek. Efektem jest zestaw nakrętki od większego poidła, które zostało niedawno wyparzone przez moją mame (ciekawe kształty przybrało :lol: ) i mała buteleczka, którą zbyt mocno chciałam zakręcić i nakrętka sie wzięła i połamała :roll:

Mam nadzieje, że te moje wariatki będą jutro grzeczne... w miare grzeczne.


EDIT
Powinno tu wyświetlać, że ktoś wysłał posta zanim wysłałam wiadomość :roll:


A jaki żwirek? Jedna z moich panien strasznie wrażliwa jest na wszelkie ściółki, ma tylko kilka które toleruje.
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
Ostatnio zmieniony przez Ninek Pią Wrz 12, 2008 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Ren
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 19:46   

Off-Topic:
Pacyfka, no w szoku jestem :shock:
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 19:47   

Poidelka sa w zestawie z faunaboxami i zwirkiem, moje drogie Panie ;)
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 19:48   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


an napisał/a:
Poidelka sa w zestawie z faunaboxami i zwirkiem, moje drogie Panie ;)

Ale ja mam swoje faunaboxy :P

Dodałam edyta do poprzedniego posta z małym zapytaniem.
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
Zołza 



Dołączyła: 09 Sie 2008
Posty: 31
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 19:49   
   Zwierzątka: Pies: Gucci


:O
Pacyfka, polecam lecznicę na ulicy Parafialnej, jeśli mnie pamięć nie myli. Pan G. Wall jest tani i wygląda na profesjonalistę. No i jak pisałam, za dwie tabletki odrobaczające dla psa, za odrobaczenie i przegląd szczurów łącznie zapłaciłam 35 zł, a same tabletki są powyżej 20zł.
Uratował mi poprzedniego szczura po tym, jak pan Piasecki uznając 'świerzb', omal mi chyba szczura i portfela nie zabił drogimi zastrzykami -.-


Jakby miał ktoś z dworca pks/pkp problem z dojazdem, to mogę osobiście do celu doprowadzić, bo akurat tamtędy jadę.
_________________
Ze mną: psowaty Gucci.
Za TM: szczurowata Zuzia, szczurkowaty Kubuś, szczurkowaty Igor i szczurkowaty Borysek oraz psowata Aga i chomikowate 'Misiek', nie zapominając o patyczakowatych 'ej Ty!'.
 
     
an
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 20:04   

Jesli szczury sa nadwrazliwe na sciolki, to prosze, zebyscie wzieli swoje. Ja, po konsultacji z Azi, kupilam najtanszy zwirek z hipermarketu. Moje szczury czesto z niego korzystaly i zaden nie mial problemu, wiec mysle, ze jest sprawdzony ;)
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 20:27   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Pacyfka, mi Piasecki u siebie na głogowskiej przed wystawą wystawił za darmo na zasadzie "jak coś wygrają, to będziemy kwita" ;) Teraz go nie było, wetka wzięła 10/sztukę.

Ja nie wiem, czy się nie spóźnię ;( Rano jeszcze musimy załatwiać przegląd samochodu, bo się nam skończył (dzisiaj zauważyłam), więc nie wiem, czy Piotrek ze mną przyjedzie rano ;(
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
pixxa 
uwaga gryzę :)



Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 69
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 21:06   
   Zwierzątka: 3 koty, 4 fretki, szczurzasty, chomisiowa, krab i rybki


Piaseckiego do 22 go nie ma, bo jest na urlopie :) . U mnie w przypadku zaświadczenia też zawsze tak wygląda. Do zobaczenia jutro ;) . Mam nadzieję, że będę miała chwilkę żeby z myszastych podglądnąć wasze ogony :mrgreen:
_________________
http://fretkipi.webd.pl/WordPress
Stronka już gotowa ;) Zapraszamy
 
     
Pacyfka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 967
Skąd: Wrocław/Chrzanów
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 22:12   
   Zwierzątka: Brownie


na klinikach też właśnie Piaseckiego zastępował jakiś młody wet. Eh, następnym razem będę wcześniej pytać wetów ;)
_________________
Moje potworki :zakochany:
W serduchu moje aniołki: Tanisek, Denzelek, Ibiś, Aspiś, Daimonek, Portosik, Bluesik, Rokoko, Postrzałek, Lukierek [']
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 22:16   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


A kto robi za oprawę foto? :mrgreen:

ja mogę moje pstrykadło wziąć, ale mu szybko bateria siada
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
blackowca 
zwariowałam



Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 280
Skąd: Chorzów
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 22:24   
   Zwierzątka: <:3


Ja tez wezme pstrykadlo ;)
_________________
Zwierzę jest nam bliższe niźli anioł, choć bardziej niepojęte.
[*]Soleil, Bizu, Hemingway, Nil , DaVinci RR i Dyzio RR
 
 
     
Pacyfka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 967
Skąd: Wrocław/Chrzanów
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 22:37   
   Zwierzątka: Brownie


a ja będę miała pstrykadło i kręcidło ;) więc i jakieś fotki się potem znajdą i filmik :mrgreen:
_________________
Moje potworki :zakochany:
W serduchu moje aniołki: Tanisek, Denzelek, Ibiś, Aspiś, Daimonek, Portosik, Bluesik, Rokoko, Postrzałek, Lukierek [']
 
 
     
Ninek 



Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 4588
Skąd: Brzeg
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 22:46   
   Zwierzątka: 7 kotów, 2x chomik + pies


Ja też biore moje pstrykadło ;) Słabe to i marne i w ogóle, ale zdjęcia mieć musze :P
_________________
Ze mną:
Kotowate: Mefisto, Mocca, Mia, Manga, Rambosz, Nyks i Hades. [*] Maura [*]
Chomik dżungarski: Ekler; Chomik syryjski : Truskawka
W pamięci 'stare stado': H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F i 'nowe stado': G, B, M, T, Z, MM, W, P, P i LL
 
     
MouseHouse 



Dołączyła: 25 Lip 2007
Posty: 72
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 23:38   
   Zwierzątka: około 70 myszy, 7 szczurów, pies, 2 akwaria :)


Kurde, wzięłabym aparat też ... niestety Seba mi zagroził rozwodem, jeżeli go gdzieś zostawię lub mi ukradną :/ Wolę nie ryzykować... ;P
_________________
www.zdolinymuminkow.pl
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 12