Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kluska
Czw Cze 14, 2012 16:15
Łódzka manufaktura
Autor Wiadomość
pizmol 



Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 2136
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 21:26   

gdybym ja była na jego miejscu i ktoś bezpodstawnie suszyłby mi głowę i by mnie to wkurzało to bym zawołała osobę, która jest za to odpowiedzialna bo to najlepszy sposób na pozbycie się natręta - zwalenie go na kogoś innego. jeśli tego nie zrobił to podejrzewam, że bajka o tym, że to nie jego dział była zwykłą wymówką...
_________________
boys boys boys

Moje kolczyki
 
     
nubijka 
miłośniczka brzydoty



Dołączyła: 30 Maj 2011
Posty: 987
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 21:42   

ale nasypać karmy, czy dolać wody, wskazać pracownika odpowiedzialnego, albo też przekazać szefowi informację/ uwagi od klientów może każdy... nawet konserwator powierzchni płaskich, który jest częścią zespołu

Mi się zdarzyło, że jak zwróciłam uwagę o szczurach obojga płci w jednej klatce, to sprzedawca stwierdził, że to nie jego dział. Na moje pytanie- a gdzie jest osoba z tego działu? odpowiedział, że ma wolne, a on jest na zastępstwie :P sorry Winnetou, pracujesz w sklepie o takiej specyfice, to i pojęcie ogólne powinieneś mieć...przecież nie rozmawiamy o nie wiadomo jak skomplikowanych sprawach..
_________________
moje kochane łapki: pso-lwy
za TM Krówka, Ratatusia, Duża Bliźniaczka, Mała Bliźniaczka, Romuś, Danusia/Danio, Dzikuska, Karolcia, Mysza- AZYLANT, Zuzia, Agatka, Fela, Łapka i Golasek z DT :(
>>nubijkowo<<
Ostatnio zmieniony przez nubijka Wto Kwi 24, 2012 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
pizmol 



Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 2136
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 21:47   

poza tym podział na samce i samice obowiązuje w każdym gatunku... takie gupiki np... je trudniej opanować niż szczury jak się zaczną mnożyć ;)
_________________
boys boys boys

Moje kolczyki
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 23:00   

majlena, nie mam pojęcia, jak taką akcję zrobić, ale może czas najwyższe zebrać wspólne siły na forum i coś wymyślić. Od jakiegoś czasu myślę, że można zadziałać na większą skalę. Robimy tyle szumu o to, żeby nie kupować szczurów w zoologach i pseudohodowlach.. Ale spójrzmy prawdzie w oczy.. Ile hodowli zarejestrowanych w Polsce mamy? Jak są rozgłośnione? Słabiutko.. W wąskim gronie. Skąd pochodzi większość szczurów do adopcji, jak nie z miotów od zaciążonych w zoologach samic? Zlikwidujmy sprzedaż zwierząt w zoologach, zlikwidujmy pseudohodowle i ... skąd w Polsce ludzie dostaną szczury? Może zostanę zlinczowana, ale moim zdaniem forum nie proponuje żadnego długozasięgowego działania. Wydaje mi się, że należy zacząć od uświadamiania właścicieli sklepów zoologicznych. Od broszur dla kupujących takie "kompendium wiedzy w pigułce". Wiadomości można zostawiać chociażby u wetów.
Nie znam przepisów regulujących sprzedaż zwierząt, jestem w tym temacie zielona, ale w wolnych chwilach spróbuję się w to wgłębić. Może faktycznie przydałyby się jakieś petycje do rządu odnośnie wprowadzenia odpowiednich regulacji. Albo poszukać alternatywnego rozwiązania do sklepów zoologicznych, ale jakiego?
 
     
jancia 
czakramy zablokowane :)



Dołączyła: 14 Maj 2011
Posty: 2931
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 23:02   
   Zwierzątka: Wszystkie za TM


Martini, ja nie neguje Twojego zdania. Obu nam chodzilo o to samo tylko innym torem :)
_________________
za TM: Harry 26.12.2008-12.01.2011, Franek 04.01.2011-21.02.2012, Edzio 04.01.2011 -31.05.2013, Kevin 15.02.2012 - 05.01.2014, Elvis 15.02.2012-27.03.2014, Freddie 25.10.2011 - 14.05.2014, Reksio 05.07.2013 - 06.09.2015, Jasper 5.07.2013 - 14.12.2015.
 
     
majlena 
zawsze pozytywnie



Dołączyła: 16 Cze 2011
Posty: 1849
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 00:44   
   Zwierzątka: obecnie w sferze marzeń


tylko ten facet był w tym momencie w sklepie, więc trułam jemu :]
nie spytałam, kiedy będzie kierowniczka, bo nie miałabym czasu czekać. prośbę dosypania jedzenia i dolania wody powinien spełnić każdy pracownik sklepu bez względu czy to jego dział, skoro jest sam. a jak przy okazji mu opowiadałam o szczurkach, to nic mu nie będzie. mógł sobie pofukać, ale może coś się przykleiło. jak będzie musiał się zająć szczurkami to będzie wiedział coś więcej, jeśli mu się coś przykleiło.
_________________
-> B.RAT: miniusie, kreciki, fragles oraz koralikowiec
WWW Ą-Trumpusia, WWW Ąqysia(Dywan), Sanders Flytrap Kärpäsloukku(Pułapka) oraz Dziedzic Morfeusza
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka, Limonka, Rurka, Duszyczka, WWW Arbuzia i ...

a także bRATkowe gratki do szczurzej klatki <- tymczasowo nie szyję... proszę czekać na mój powrót do gry.
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 10:58   

Aktualne?
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Kluska 
Hell yeah!



Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 552
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 16:15   

Brak odzewu. Zamykam.
_________________
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Ze mną: Buzz, Rex
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.31 sekundy. Zapytań do SQL: 12