Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 21:52
Miot Baśniowy Happy Feet - UWAGA str.24
Autor Wiadomość
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 21:52   
   Zwierzątka: Romek


Viss Jestem rozumną istotą i kumam o co chodzi. Wiem, że Dory nie dostarczyła odpowiednich dokumentów :wink: Ale mam nadzieję, że to zrobi.

[ Dodano: Sro Wrz 17, 2008 21:58 ]
Azi napisał/a:
bo wszyscy są już nieco podirytowani

Wyszło na to, że jestem zła i nie dobra :cry:
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 22:00   

Badoha, czy to jest pierwszy rodowodowy miot jaki obserwujesz? Jeśli tak, to trudno Ci jest na pewno zrozumieć nasze reakcje. Widzisz, ja nie biorę żadnego malucha z tego miotu. Mimo to zauważam, że nie jest to w porządku co tu się dzieje. Mało tego, jak już wcześniej pisałam, jest wiele szczurów szukających domu - zarówno tych rodowodowych jak i kundelków. Poczytaj sobie tematy innych miotów, też tych nierasowych. Może zobaczysz, że w każdym temacie się coś dzieje. Może nie ma codziennie fot, ale kilka razy w tygodniu przynajmniej jest jakieś info, cokolwiek od hodowcy/opiekuna. Stąd nasze, tych co w rodowodowych szczurach dłużej siedzą, takie a nie inne reakcje i początek jakiś podejrzeń. Nie chcemy Cię atakować i tego nie robimy (może przypadkowo tak wygląda), ale ja przynajmniej, z Twoich wypowiedzi widzę, że nie bardzo wiesz jak to powinno wyglądać. :wink:
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 22:05   
   Zwierzątka: Romek


Olimpia Zgadza się jest to pierwszy miot, który obserwuje - na forum jestem od niedawna i jeszcze się w tym wszystkim gubie. Ale wszystko przede mną :wink:
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 22:11   

Badoha napisał/a:
Olimpia Zgadza się jest to pierwszy miot, który obserwuje - na forum jestem od niedawna i jeszcze się w tym wszystkim gubie. Ale wszystko przede mną :wink:

Dokładnie. :) Dlatego też ja rozumiem Twoją postawę, bo czekanie na pierwszego szczura jest och i ach i w ogóle cudowne. Na kolejne też się czeka z ekscytacją, ale zaczyna się też zwracać uwagę na inne rzeczy, m.in. takie jak info od hodowcy, potem stopień socjalizacji maluchów, trafny opis ich charakterów, jakość odchowania itp. (niekoniecznie w tej kolejności :wink: ). Jak już posiedzisz w temacie, to sama zobaczysz, że czasem woli się poczekać na malucha z konkretnej hodowli, niż tego który wcześniej się urodzi lub ma fajniejszy kolorek. 8)
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 22:22   
   Zwierzątka: Romek


Olimpia napisał/a:
Dlatego też ja rozumiem Twoją postawę, bo czekanie na pierwszego szczura jest och i ach i w ogóle cudowne

Tak bardzo czekam na te maluchy :)
_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
persefona4 
szczurza fanatyczka



Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 1906
Skąd: Jasło/Sanok
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 22:39   
   Zwierzątka: 13 wspaniałych :P


Wow jakie maluszki na fotkach już duże :shock: Widzę ślicznego dumbusia, ciekawe czy to Fenio :? :serducho:
_________________
~Sun & Sugar~ Casanowa & Champ Rattie's Love~ Jurand Emerald Moon~ Charlie~ Roderick & Salem of Zirrael ~ Feniks & Goblin Happy Feet~ Freak~
~ Roswell~ Honey~

 
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 23:17   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


persefona4, 50% szans, że to Fenio :DD
 
 
     
persefona4 
szczurza fanatyczka



Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 1906
Skąd: Jasło/Sanok
Wysłany: Śro Wrz 17, 2008 23:21   
   Zwierzątka: 13 wspaniałych :P


wuwuna napisał/a:
persefona4, 50% szans, że to Fenio :DD
heheh, no tak :wink:
_________________
~Sun & Sugar~ Casanowa & Champ Rattie's Love~ Jurand Emerald Moon~ Charlie~ Roderick & Salem of Zirrael ~ Feniks & Goblin Happy Feet~ Freak~
~ Roswell~ Honey~

 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 19:36   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Cytat:
Wyszło na to, że jestem zła i nie dobra :cry:
aj normalnie nie myśl tak nawet bo mi się odzywa moje utajone zuo i za takie głupoty to gryźć będę :zeby: Jesteś dobra i kochana :) Po prostu trzeba rozumieć punkt widzenia wszystkich osób, b
Cytat:
każdy ma do niego prawo
;)

Widmo utraty praw rodowodowych blednie, wszystko jest na dobrej drodze :)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Badoha 



Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 3903
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 20:29   
   Zwierzątka: Romek


Azi napisał/a:
Widmo utraty praw rodowodowych blednie, wszystko jest na dobrej drodze

Dzwoniłam dziś do Dory i obiecała, że dziś wszystko wyprostuje.

[ Dodano: Czw Wrz 18, 2008 20:59 ]
Są nowe fotki dodane na fotosiku :)

Moje dziewczynki :serducho: :serducho: :serducho:

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

_________________
na zawsze w sercu: Dusia, Tosia, Klapuś, Tołdziaczek, Koka , Holly, Nez, Brydzia, Lusi, Xoli, Emi, Kola

Romek
 
     
Dory 



Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 849
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 23:56   

Wszystkich, którzy czekali długo na wieści, serdecznie przepraszam. Więcej wysyłam przyszłym właścicielom na pw.
Maluszki mają się świetnie. Chłopaczki już oddzielnie, a dziewczynki zostały z mamą. Wszystkie strasznie rozrabiają, ale każdy jest niezwykły. Wiem, że pewnie często pada takie zdanie, ale trafił mi się naprawdę wyjątkowy miot. Spędzam z wnusiami codziennie dużo czasu (razem się uczymy) i wszystkie są cudownie oswojone. Mam z nimi świetny kontakt, bardzo je pokochałam i wiem, że będę za nimi tęsknić jak wariatka :cry: .
Proszę Was bardzo, że kiedy już znajdą się u Was, dajcie mi znać od czasu do czasu, co u nich słychać. To naprawdę wyjątkowe maluchy i myślę, że największa w tym zasługa kochanej Kici, która pokazała im, jak ciekawy jest świat, że nie trzeba się go bać i że człowiek może być prawdziwym przyjacielem. Nie istnieje bardziej bliska ideału szczurza mama. Jestem z niej bardzo dumna.

A oto dzieciaki... ciężko rozpoznać w nich te małe, nieporadne robaczki, tak porosły.
Najpierw dziewuszki.
MANTYKORA zostaje w hodowli


Mańcia jest strasznym łobuziakiem (tak samo, jak jej mama ;) ). Wszczyna wszystkie babskie bójki i pierwsza nauczyła się wchodzić na półkę. Wiecznie rozwichrzona grzywa i łobuzerskie spojrzenie dodają niuni niesamowitego uroku.

NIKSA - WOLNA


Nikusia to najspokojniejsza z dziewczynek. Bardzo przytulasta i łagodna. Prawdziwa modelka – podczas robienia zdjęć patrzy w obiektyw, ustawia się do aparatu i robi tą swoją przecudowną minkę pod tytułem kot ze shreka. Co wieczór biorę ją na ramię i razem wkuwamy do biologii. Lubi spać we włosach i zawsze ślicznie pachnie jedzonkiem, bo często wyleguje się w misce :serducho:

KELPIA rezerwacja Badoha


Jedno słowo - MAMINCÓRCIA. To jedyne dziecko, które wszędzie z Kicią i zawsze z Kicią. Plusy tego takie, że rośnie mały nieustraszony osobnik, który garnie się do rąk (naśladując mamę). A minusy... cóóóż... Kicia niedługo będzie miała sutki rozciągnięte na parę centymetrów, bo jak ta kluska się przyssie, to łomem jej nie odczepisz :? . Nawet jak Hathor próbuje ratować się ucieczką i odbiec do stada pijawek, to ta mała zołza trzyma się jeszcze przez kilka dobrych maminych susów :lol: . Ale za to łatwo ją wyjąć z klatki – zawsze jest pierwsza przy drzwiczkach :mrgreen:

A teraz mały wiercidupek, czyli
HYDRA rezerwacja Alexa



Hyderka, czyli Hyzia, a nazywam ją takl, ponieważ mam hyzia na jej punkcie. Szczurcia wymaga dużo uwagi, uwielbia się bawić. I nie tam z rodzeństwem, czy z mamą (oni są na 2 planie), ze mną :DD Wkładam rękę do klatki i szuram nią w trocinach. Zaraz przylatuje mała błyskawica i rzuca się w wir bitwy. Podgryza mnie, koziołkuje, wyskakuje w górę i wywija fikołki wokół mojej ręki. Coś cudnego :serducho: Jest też straszną wiercipupą i muszę się napocić, żeby zrobić jej choć jedno nieporuszone zdjęcie (czyli 1 na 50 :roll: ).

LORIEN rezerwacja Alexa




Lorien – tego uszolota nie sposób nie kochać – iska wszystkich i wszystko (człowieka, poduszkę, książkę, misia, poidełko, miskę, WSZYSTKO). Gdyby była człowiekiem, na pewno zostałaby kosmetyczką, ponieważ ma ogromne zacięcie do paznokci. Wyciągasz rękę ; „O, paznokcie!”, chcesz ją pogłaskać: „O, paznokcie!”, wsypujesz jedzonko: „Rany! Masz paznokcie!”, więc alexa, strzeż się i lepiej zainwestuj w tipsy, bo Lorka Cię dorwie :twisted:

DRIADA rezerwacja Badoha



Duśka to chłopczyca. Było jej bardzo smutno, jak odłączyłam chłopaków. Wyobrażam ją sobie jako raperkę lub gdy breakdanceuje na ulicy w czapce na bakier. Oczywiście jak na chłopczycę przystało, straszna łobuzica. Razem z Gryfkiem dawała czadu, jak otworzyły oczka (miałam nieprzespane noce). Bardzo podobna do mamy – wszędzie pierwsza (tylko Niki wyprzedza ją przy drzwiczkach) i zawsze musi napsocić (powiem tylko tyle, że moje piórkowe dekoracje to już przeszłość...). Jej ulubionym miejscem do spania jest skarpetka. Wystarczy ją rozdziawić tak, żeby mała mogła wejść, a ona włazi do środka, robi pętelkę i z dziury wystają tylko wąsy i nos :mrgreen:

Teraz chopaki.

FAUN rezerwacja Gratis



Funio to mój ukochany wnusio :serducho: Wiecznie spragniony pieszczot. Kiedy chcę odłożyć go do klatki, muszę zdejmować go z ręki, bo nie chce zejść. Przytulak, śpioch i poeta (wiem, że to głupio brzmi, ale jak tak w zamyśleniu patrzy na świat, to mi zaraz jakiś renesansowy facet w rajtkach się na myśl nasuwa :twisted: ).

GRYF rezerwacja Gratis


Gryfek – noo, to jest dopiero łobuz. Wszystko jest super, ciekawe, smaczne i tyle jest do obejrzenia! A babcia? Cóż, babcia to najlepszy na świecie park rozrywki. Tu można się powspinać, tam powisieć, pobuszować we włosach i zbiegać do góry nogami po całej długości człowieka – dla Gryfunia nie ma nic lepszego. Kocham go całym sercem i zawsze dostaję przy nim spazmów ze śmiechu.

GOBLIN - WOLNY


Goblin – lubi rozrabiać :twisted: . Stał się ulubioną zabawką Gryfka i cały czas się kotłują. Jest pomiędzy nimi bardzo silna braterska więź, aż miło patrzeć. Zdecydowanie nie jest to szczur naramienny – zaraz złazi i robi mi kipisz na biurku :twisted: . Ulubiony przedmiot – pióRnik z całą zawartością. Niestety niszczyciel niemożebny... ale tego szczura się nie oduczy. Za to ma tyle uroku, że jeśli przyłapię go na obgryzaniu ołówka, to zamiast go zganić biorę na ręce i całuję... :oops:

FENIKS rezerwacja Persefona



Fenio to mały komediant i eksplorator. Robi takie miny, że nie sposób się z niego nie śmieć. Np. moja ulubiona, kiedy na jego ryjku widać autentyczne zdziwienie, zaczyna bujać główką na boki, żeby wyostrzyć, tak, jakby chciał powiedzieć: „Babcia?! To naprawdę Ty?!” A jego uszyska są boskie... Pewnie Aneta mnie zabije, ale uwielbiam się z nim droczyć i go za nie tarmosić :twisted: . Wtedy fuka, wzdryga się całym ciałkiem, robi małe kółko, sprzedaje mi dziaba i... czeka na więcej. Taki z niego aparat :> Jest to jeden z najbardziej wesołych malców, jakie widziałam, po prostu tryska energią :)

A tak spędza czas cała rozwydrzona gromadka (oczywiście w 2 turach), kiedy wieczorem czytam :mrgreen:


Jeśli macie jakieś pytania albo pilną sprawę, to najlepiej do mnie dzwonić (codziennie po 16), bo ostatnio nie mam czasu na internet. Mam nadzieję, że maluszki się podobają :)
Ostatnio zmieniony przez Dory Sob Wrz 20, 2008 18:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
nezu 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 5870
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 00:04   

:serducho:
Matko..
Ale hipopotamy... :serducho:

No nie mam słów. :serducho:
 
     
persefona4 
szczurza fanatyczka



Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 1906
Skąd: Jasło/Sanok
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 00:06   
   Zwierzątka: 13 wspaniałych :P


Dory napisał/a:
Jest to jeden z najbardziej wesołych malców, jakie widziałam, po prostu tryska energią
Dory napisał/a:
Fenio to mały komediant i eksplorator. Robi takie miny, że nie sposób się z niego nie śmieć.
:serducho: juz go kocham :serducho: :mrgreen:
Piękne maluszki :falover:

Dory, a masz już jakies podejrzenia w sprawie poincików? :> choć przyznam że ze zdjęc Fenio mi wyglada na pointkowego blutka :wink:
_________________
~Sun & Sugar~ Casanowa & Champ Rattie's Love~ Jurand Emerald Moon~ Charlie~ Roderick & Salem of Zirrael ~ Feniks & Goblin Happy Feet~ Freak~
~ Roswell~ Honey~

 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 01:15   

Oo łaaaa, ale opisy genialne! Maluchy prześliczne, zaśliniłam się zwłaszcza do Fauna. :serducho: :serducho:
 
     
gratis 
kafelkarz piekieł



Dołączyła: 19 Sty 2008
Posty: 2365
Skąd: Jaworzno/Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 07:00   
   Zwierzątka: Voldemort, Ion


Dory, a gdyby tak dopisać rezerwacje? Bo nie wiem czy mam się cieszyć, czy płakać z żalu ;)
_________________
Voldemort VR, Avada Kedavra HF [u AD&A] Ion Inari IL; Ą-Wu-Trumpek (Sunny) WWW
w Szeregach za TM: Hemingway 12.2007-12.10.2009; Matrix RT 7.01.2008-12.11.2009; Bizou11.2007-8.12.2009; Rafiki 30.01.2008-01.04.2010 ; Faun HF 19/20.08.2008-10.04.2010; Gryf HF 19/20.2008-07.02.2011; Captain SR 28.02.2010-08.08.2011; Figo 21.10.2009-25.09.2011; Avi; Saurac BM 11.09.2009-13.10.2011; Efuselm BM 23.06.2009-14.01.2012; Manolito BM 13.09.2009-07.03.2012; Fiona Be 23.04.2010-03.07.2012; Leto TZ 03.07.2009-04.07.2012; Qashmere Qimi EM 16.02.2010-11.09.2012; Cinteotl SR 28.02.2010-05.12.2012
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.35 sekundy. Zapytań do SQL: 15