Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:36
Miot kontrolny L Happy Feet - malce w nowych domach
Autor Wiadomość
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 19, 2011 07:54   

Vaco, bardzo mi przykro :(

Vaco napisał/a:
oddech i serduszko

ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że ojciec miotu jak do tej pory nie miał nigdy problemów ani z układem oddechowym, ani z sercem...
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 11:38   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


wątpię, aby była to genetyczna wada serca czy płuc - Lutka nie ma z tym najmniejszych problemów, w linii tez nie pamietam aby byly przypadki. Dodatkowo żadne z pozostałej 13-stki rodzeństwa nie ma tego typu problemów, a myślę, że na tyle maluchów nie tylko on jeden by miał...

nie jest to też wynik zarażenia u mnie, w tamtym czasie miałam 33 szczury, w tym 24 maluchy, więc na pewno zaraziłby się jeszcze jakiś maluch, a o żadnych przypadkach nie wiem...

ciezko mi w ogóle mysleć co to, bo przeciez pozostałe szczury Vaco są zdrowe (?), więc co to było... nie wiem :( Prosze jednak obserwowac małe eLki pilnie.
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
Vaco 
phage the Chihuahua



Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 1785
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 16:07   

Moi starsi chłopcy są zdrowi, nigdy nie mieli takich objawów, nigdy nie dostawali antybiotyku (tzn. Zwieracz dostawał po tym, jak mu jelita wypłynęły ze źle zeszytych jąder). Skürek przyjechał do mnie kichający, przeszło mu ale wróciło. Jednak żadne z jego rodzeństwa z tego co mi wiadomo nie choruje ani nie zaraziło niczym żadnego stada, chociaż też pokichiwali. To na pewno nie jest nic genetycznego, co nie zmienia faktu, że błagam Was żebyście dbali o swoje eLki, bo ja o Limbo już nie mogę ;(
_________________


Ostatnio zmieniony przez Niamey Wto Lip 19, 2011 23:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Dori 
Eksploracja ludzkości



Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 683
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lip 20, 2011 20:38   
   Zwierzątka: 4 mysiepysie


Wizualnie z Liczi nic się nie dzieje, jednak poszłam z nią dziś do lecznicy. Pani doktor osłuchała golasa i nie stwierdziła nic niepokojącego.
 
 
     
Pacyfka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 967
Skąd: Wrocław/Chrzanów
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 15:04   
   Zwierzątka: Brownie


Vaco, strasznie mi przykro ;( i bardzo Ci współczuje :glaszcze:

Luki jest zdrowiutki i nadal pełny energii. To takie małe zwariowane stworzonko, które nie ma na nic czasu, wszędzie mu się śpieszy, miziaczkiem nie jest ale uwielbia człowieka, łazić po nim podgryzać i tulić się do szyi siedząc na ramieniu zwiedzając świat :) To taki Lukierek-Cukierek :serducho:

Będziemy go bacznie obserwować i kciukamy za zdrowie wszystkich eLeczek :kciuki: :kciuki:
_________________
Moje potworki :zakochany:
W serduchu moje aniołki: Tanisek, Denzelek, Ibiś, Aspiś, Daimonek, Portosik, Bluesik, Rokoko, Postrzałek, Lukierek [']
 
 
     
mataforgana
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 21, 2011 15:40   

Pacyfka napisał/a:
To takie małe zwariowane stworzonko, które nie ma na nic czasu, wszędzie mu się śpieszy, miziaczkiem nie jest ale uwielbia człowieka, łazić po nim podgryzać i tulić się do szyi


wypisz wymaluj Geralt :) kurcze, świetne to jest, czytać o potomstwie swojego szczura i widzieć, jak wiele zachowań jest identycznych :)
 
     
KajkaiHubi 


Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 11
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 08:29   

Vaco bardzo nam przykro ;( .

Nasze chłopaki czują się dobrze. Na początku,zaraz po przyjeździe Leto był troszkę markotny ale widocznie tak zareagował na nowe miejsce i obcych ludzi. Teraz jest wielkim słodziakiem i naszym domowym przytulasem. Tak naprawdę to chciałby się tulić do nas cały dzień i nic nie jest dla niego bardziej pociągające.
Liet (Edi) natomiast to żywa bomba, wszędzie go pełno, uwielbia zwiedzać wszystkie zakamarki w domu, owszem lubi posiedzieć na człowieku ale nie za długo bo przecież tyle ciekawych terenów do zwiedzania w koło :) .

Będziemy ich uważnie obserwować.
 
     
anaa 



Dołączyła: 02 Paź 2008
Posty: 300
Skąd: Wrocław, Jawor
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 08:37   

Vaco :glaszcze:

Z mymi chochikowymi eLeczkami ok, trzymam kciuki, ażeby się to już nie powtórzyło :|

[ Dodano: Sro Sie 03, 2011 09:46 ]
Loa waży już 250 gram, ma wielki całuśnikowy brzuszek :DD i waży tyle co nasza ośmiomiesięczna Morela hehe a Lili ma taaaki długi ogon i jest wyblakłym blackiem :D
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=9246 moje ratki 

Rastka, Myszka, Memba, Kiełcia, Loa, Morelka, Kayomi, Lili, Etynka, Emba [*]

Łatwe i szybkie wrzucanie zdjęć na forum z google picasa :]
 
     
dziedz10 



Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 41
Skąd: Łańcut/Rzeszów
Wysłany: Pon Sie 22, 2011 18:40   

LUXUS I LIKIER ROSNĄ , JAK WIDAĆ

_________________
Ze mną Luxus - 18.05.2011 HF i Ózo-24.06.2011 EM
Za TM Dzika, Ciapa, Fiołek, Emil, Likier
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=10108
 
     
Mucha321 



Dołączyła: 31 Lip 2009
Posty: 388
Skąd: Grodków / Stary Grodków
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 11:54   
   Zwierzątka: <:3 )~ x 4.. + RESZTA TOWARZYSTWA :)


ojj.. spadliśmy na sam dół. :P co z wami?
Lovek to istny szatan z motorkiem w tyłku. :lol: Nosi, oj nosi.. nie usiedzi w miejscu :wink: Nawet nie zje w spokoju. Potrafi zapakować cały ryjek żarełkiem i uciec na najwyższą półkę. :shock: Tasmańskie wcielenie. ;P
_________________
Разом нас багато. Hас не подолати !!!


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.
 
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 12:56   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


o matko, dopiero zobaczyłam zdjęcia. Jaki Luxus lutkowy :D

Mucha321, jak uda Ci sie go zatrzymac na chwilke, to wycałuj :)
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
anaa 



Dołączyła: 02 Paź 2008
Posty: 300
Skąd: Wrocław, Jawor
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 19:06   

Mucha321 moje dwie parówki to samo.. motor w tyłku niesamowity, szatanki małe, wszystko rozgryzają :evil: i raz się zdarzyło,że Lili zasnęła pod kocem z człowiekiem - jakiś cud, bo spała jak aniołek :lol: zapraszam, są świeże fotki :] http://forum.szczury.biz/...p=642677#642677
_________________
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=9246 moje ratki 

Rastka, Myszka, Memba, Kiełcia, Loa, Morelka, Kayomi, Lili, Etynka, Emba [*]

Łatwe i szybkie wrzucanie zdjęć na forum z google picasa :]
 
     
Azi 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 3402
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 11:24   
   Zwierzątka: Impuls ZR, Impet ZR, Kakashi ZR, Snoopy, Wypłosz i czterolatek


Malce L weszły w okres dojrzewania hormonalnego i niestety dostałam info, że Likier ma odpały i podgryza.

Jak reszta rodzeństwa?
_________________
W :serducho: : Gandalf, Bilbo, Frodka, Asfa, Dzika, Yavanna, Fniszka RT, Nessa, Fea RT, Moria, Bajaderka HF, Dafne z TM, Baletka z TM, Finka JR, Sasanka RT, Itsu SR, Ruda, Nastka, Irytacja SR, Luthien Tinuviel AB, Hipokryzja HF, Inazuma SR, Athame HF, Kagura HF, Muffinka HF
 
 
     
dziedz10 



Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 41
Skąd: Łańcut/Rzeszów
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 19:32   

Niestety pomomo licznych codziennych prób wychowawczych Likier nadal ma tendecje do gryzienia. Jak jestem czujna i mu nie ufam to jest ok, ale chwila nieuwagi i już jest wbity zębami w moją rekę........ na szczęcie Luxus nie ma takich zapędów, ale na ręce też go cięzko wziąść nieustaniie gdzieś goni.
_________________
Ze mną Luxus - 18.05.2011 HF i Ózo-24.06.2011 EM
Za TM Dzika, Ciapa, Fiołek, Emil, Likier
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=10108
 
     
Pacyfka 



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 967
Skąd: Wrocław/Chrzanów
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 19:51   
   Zwierzątka: Brownie


z Lukierkiem nie ma żadnych problemów, jest słodki jak jego imię :) miziakiem szczególnym nie jest, ale bardzo zaciekawiony człowiekiem i chętnie przebywa blisko niego :) za dzieciaka ustawiał starszych i 4 razy większych kolegów w klatce, ale teraz już nawet takich zapędów nie ma :)
_________________
Moje potworki :zakochany:
W serduchu moje aniołki: Tanisek, Denzelek, Ibiś, Aspiś, Daimonek, Portosik, Bluesik, Rokoko, Postrzałek, Lukierek [']
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.35 sekundy. Zapytań do SQL: 13