Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AngelsDream
Śro Maj 02, 2012 09:23
Szczurze ucieczki i kryjówki - szczur uciekł
Autor Wiadomość
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 01, 2012 13:16   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


pewnie gdzieś kimnął:)
_________________
think big, start small
 
     
pawel_Gda 


Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 27
Wysłany: Wto Maj 01, 2012 13:19   

no mozliwe wlasnie mam zamiar odsunac ostatnia szafke

[ Dodano: Wto Maj 01, 2012 13:21 ]
sa jakies dzwieki ktore moglyby wywabic ciurka?



EDIT: ZNALAZLA SIE MALA UCIEKINIERKA!! za ostatnia szafa pod akwarium. Dziekuje za pomoc :)
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Maj 01, 2012 13:27   
   Zwierzątka: szczurze damy


pawel_Gda napisał/a:
sa jakies dzwieki ktore moglyby wywabic ciurka?

dźwięk otwieranych smakołyków (jeśli dajesz jakieś paczkowane)


Edycja/
No to super ;)
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
pawel_Gda 


Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 27
Wysłany: Wto Maj 01, 2012 13:33   

o dziwo szczurke wyploszyla moja agama brodata ktora wbiegla za szafe jak tylko ja odsunalem.
 
     
Asica21 
Lekko zaczarowana ;P



Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 397
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 23:55   
   Zwierzątka: Szczurki


Dziś koło 10 rano zginęła quleczka. W domu jest cicho i nawet teraz kiedy wypuściłam maluchy na drugi wybieg to nic się nie dzieje, śladu po niej nie ma. Jak długo może siedzieć w ukryciu? Martwię się bo jest gorąco a ona nie ma wody ani jedzenia. Przeszukałam wszystko.
_________________
Ze mną: Na zawsze wszystki moje myszki.
Po tamtej stronie: Pchełka [*]- tęsknie i przepraszam. Perełka [*], Zuzia [*], Kluseczka [*], Omisia labisia [*], słodka Beza [*], Fuzia kolanko, Pani gąbka [*], Purchawka [*] Jacuś labik placuszek wielki [*], Jagódka [*], Wiśnióweczka [*], Ełrusia [*], Quleczka [*].
 
 
     
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 00:09   
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


Asica21, moje szczury giną regularnie, zwłaszcza taki jeden:P Ale doskonale Cię rozumiem, bo jak za pierwszym razem Tuba zginęła na 1 dzień, to zrobiłam akcję na forum.
Zawsze wystawiam wodę, jedzenia - nigdy, bo zakładam, że jak zgłodnieje, to wyjdzie. Czasami zostawiam coś dobrego w mikroskopijnej ilości, żeby sprawdzić, czy się pojawiła w nocy, ale to nie jest łakomy szczur, więc nie zawsze działa. Koniecznie rozstaw wodę w kilku miejscach.
Ostatnio zwiała w okropne upały na dwa dni i nawet się napić nie wyszla - szczerze mówiąc, już myślałam, że się zawinęła gdzieś z gorąca, ale myślę, że po prostu przespała na chłodnych płytkach kilkanaście godzin.
_________________
think big, start small
 
     
Asica21 
Lekko zaczarowana ;P



Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 397
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 08:40   
   Zwierzątka: Szczurki


Martini, zostawiłam dla niej dwa dropsy szczurowe i kawalątek sera żółtego ale właśnie sprawdziłam i obie rzeczy są nietknięte :( . Martwię się bo nie było jej słychać w nocy. Zimą pojawiła się u nas myszka, myślisz, że mogła by się zmieścić w tunel po myszce i iść sobie na wolność? Niby każdą dziurkę i zakamarek mam zabezpieczony ale może sobie coś wykombinowała, coś co ja przeoczyłam a teraz siedzi wystraszona, głodna, spragniona albo wyszła na dwór i jest w ogóle przerażona, albo jakieś gnojki ją dorwały........ ;( zwariuję, co się z nią dzieje?


Dziś koło 8-ej rano znalazłam Quleczkę. Nie wiem jakim cudem ale zaszyła się w szufladzie z szlafrokiem mojej mamy i nie dawała znaku życia. Coś mnie tknęło żeby tam zajrzeć no i proszę....mała była trochę przestraszona i zrobiła się chudziutka ale nadrobimy to :wink: . Najważniejsze, że jest już nami.
_________________
Ze mną: Na zawsze wszystki moje myszki.
Po tamtej stronie: Pchełka [*]- tęsknie i przepraszam. Perełka [*], Zuzia [*], Kluseczka [*], Omisia labisia [*], słodka Beza [*], Fuzia kolanko, Pani gąbka [*], Purchawka [*] Jacuś labik placuszek wielki [*], Jagódka [*], Wiśnióweczka [*], Ełrusia [*], Quleczka [*].
 
 
     
Ejs 



Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 60
Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 07:36   

O natko jak czytam jak Wam zwiewają ogony to aż mi słabo.
Ja dziś rano zastałam klatkę otwartą, na podłodze pełno kup, w misce psa śmieci, ale patrzę do klatki a wszystkie panny grzecznie śpią w najlepsze i tylko patrzą na mnie jakby chciały powiedzieć, zgaś światło tu się śpi... masakra, ale już wiem muszę wymyślić jakieś zabezpieczenie do drzwiczek spryciule :roll:
 
     
Irsa 


Dołączyła: 22 Maj 2012
Posty: 337
Ostrzeżeń:
 2/4/5
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 20:13   Proszę o pomoc szczurek uciekł
   Zwierzątka: 9 szczurzych panien


Dziś ok.godz.12.00 uciekła mi szczurcia. Jestem z Gdańska. Miałam ją u mnie od listopada, a dziś z mężem wyszliśmy na podwórko przed dom,postawiłam ją na ziemi a ona najpierw była spokojna,a potem weszła do środka krzaczka(żywopłotu) i pomimo,że od razu rzuciliśmy się jej na poszukiwanie, nie znalezliśmy jej. Długo jej dziś szukaliśmy,wywiesiłam ogłoszenia. Jestem zrozpaczona. Ona ze mną bywała już na podwórku,zdarzyło się,że ją postawiłam na ziemi,ale nie uciekała. Błagam o pomoc,gdyby ktoś z forumowiczów mógł mi w jakikolwiek sposób pomóc,będę wdzięczna,bo kocham bardzo Pafinkę. Wiem,że to był mój błąd,co się stało,ale może ktoś da mi radę,co jeszcze mogę zrobić lub w jakiś inny sposób byłby w stanie mi pomóc...
_________________
Miranda
 
     
Irsa 


Dołączyła: 22 Maj 2012
Posty: 337
Ostrzeżeń:
 2/4/5
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 20:15   
   Zwierzątka: 9 szczurzych panien


Mieszkam na Przymorzu. Ogłoszenia rozkleiłam w okolicy zdarzenia. Proszę o wsparcie emocjonalne... ;( jest mi bardzo potrzebne.
_________________
Miranda
 
     
Trzynastka 


Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 192
Skąd: Sopot
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 20:16   

Dodaj ogłoszenia na tablicy i trójmieście, w razie gdyby ktoś inny ją znalazł.
 
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 21:43   
   Zwierzątka: szczurze damy


Irsa napisał/a:
Proszę o wsparcie emocjonalne... ;( jest mi bardzo potrzebne.

Szczurowi był potrzebny odpowiedzialny właściciel... :| Teraz lepiej nie szukaj wsparcia tylko szczura.
Jutro w międzyczasie poszukiwań przejrzyj ogłoszenia w internecie, może tam pojawi się ogonek.

Powodzenia.
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Akiś 



Dołączyła: 22 Lut 2013
Posty: 46
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 01, 2013 16:14   

Na pewno się znajdzie, może gdzieś spaceruje w pobliżu. Jeszcze nic straconego :glaszcze:
 
     
Irsa 


Dołączyła: 22 Maj 2012
Posty: 337
Ostrzeżeń:
 2/4/5
Wysłany: Sob Cze 01, 2013 20:10   
   Zwierzątka: 9 szczurzych panien


Dałam ogłoszenie na tablica.pl i na trojmissto.pl. Mam prośbę ogromną do forumowiczów z Gdańska. Nie wiem,jak daleko mogła zawędrować Pafcia,dlatego bardzo proszę,gdyby ktoś z Was,mieszkających w Gdańsku, przypadkiem trafił na Pafcię, drobną,7 mio miesięczną szczurcię husky,łagodną i dającą się brać na ręce (ona taka jest) to błagam o ile się da o złapanie jej i kontakt ze mną. Będę ogromnie wdzięczna. Dziś znów jej szukaliśmy. Ona jest cudowna... ;( Zdaję sobie sprawę z błędu,jaki popełniłam,więc nie osądzajcie mnie za surowo proszę. Jest mi tym ciężej,że nie wiem,czy ona żyje.
_________________
Miranda
 
     
Lowenstein 



Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 872
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 08:19   

Mieszkam w okolicy, porozglądam się. Przymorze Małe czy Wielkie? Jak Wielkie to może poszła do Parku Regana? Chociaż na osiedlach więcej jedzeniowych zapachów a na pewno jest głodna....

Sorki... tyle "wsparcia" mogę z siebie wykrzesać. Słyszałaś o szelkach o smyczach dla szczurów?
_________________
Ze mną: Kal-El+Mohinder+M. Guerin+Severus+Sirius Za TM: Elle [*] Timi [*] Dean [*] Dunek [*] Timey [*] Mosby [*] Mitra [*] Jasper [*]


BZOWA HORDA - Kal-El, Mohinder, M. Guerin, Severus, Sirius ,
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13