Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: babyduck
Sob Lut 06, 2010 20:03
Planowany miot "Z" SunRat's Luśka EM & Elmo EM
Autor Wiadomość
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 20:36   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


niegrzeczny chłopiec, niegrzeczny. Elmo dawaj, no dawaj chłopie.
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
EpKee 
Forever Alone ...



Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 1120
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 21:09   
   Zwierzątka: rodzice, pies


Chłopie, ja wiem, ze taka, a nie inna pogoda, ze się spać chce, ale masz takiego szczurzego MILFa do swojej dyspozycji i spisz ?? Jazda, zabieraj się do roboty !
_________________
Duże E i jego mały Elementarz.
 
 
     
sachma 



Zaproszone osoby: 15
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 5423
Skąd: Pruszcz Gd
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 23:28   

quagmire napisał/a:
Obudź go :evil:


to samo heniokowi przez tel powiedziałam :D :D

i jak teraz sytuacja? spróbowaliście fortelu z zamianą klatek?
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 15, 2010 09:37   

heniok, pokaż mu na zdjęciach o co w tym chodzi.. :D
Kciukam za ciapciaka :kciuki: :kciuki: :kciuki:
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 10:38   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


Heniok powiedz mu, że jak będzie się ociągał to nie pojedzie do domu. :twisted:

Niech bierze przykład z Xibbuli pół tygodnia i po bólu. :P
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 14:13   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Elmo, taka laska a Ty co? spać Ci się zachciało?! wstyd.

kciukam :kciuki:
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 18:47   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Ooo rany! Elmo, dawaj, chłopie! :kciuki: :kciuki: :kciuki:
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Bulletproof 
...i wish i was



Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 823
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 19:05   
   Zwierzątka: Minitygrys


Znowu fajny miot no i pewnie do tego wielgachne kulki będą - echh :( .

Pokciukam za krycie - będzie chociaż co pooglądać za jakiś czas :kciuki: :kciuki:
 
     
emileczka 
miłość



Dołączyła: 27 Sty 2008
Posty: 2058
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 16:05   
   Zwierzątka: 3 panienki


Dziś przyszła mamusia kończy roczek
Oto kilka zdjęć:




I brzucho, przytyła już 28g
_________________
Z nami: Tortilka B, Pepita SR, Tortilla SR

W Zielonym Ogrodzie: Salma ['], Tosia SR ['], Solanna SR ['], Ulęgałka B ['], Szarlotka B ['], Dynia SR ['], Biedronka SR ['], Wicia SR ['], Hiacynta of NL ['], Bucca SR ['], Beren SR ['], Gera SR ['], Kundzia SR ['], Elizabeth SR ['], Nuka HF ['], Bilimbi SR, Truskawka SR ['], Fifa SR ['], Igiełka SR ['], Ironia SR ['], Goplana SR ['], Keiko Beris ['], Gerthruda A ['], Trufla EM ['], Elipsa SR ['], Rozi EM ['], Balbinka SR ['], Nostalgia EM ['], Rajka EM ['], Lusi EM ['], Jadźka ['], Opal RT ['], FraniaZ ['], Idril z TM ['], FraniaC ['], Dolly HF ['], Adela ['], Łacia ['], Ozzy RT ['], Bombel [']
 
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 16:24   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Jaki tłuścioch :lol: :lol: :lol: Genialnie wygląda :DD
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 16:33   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Kawał babuchy z Luśki - jest piękna :mrgreen: :serducho:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
wuwuna 



Zaproszone osoby: 4
Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 9886
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 18:18   
   Zwierzątka: Koronolo i jego królestwo


quagmire napisał/a:
Kawał babuchy z Luśki - jest piękna
Bo to nie baba, a facet :p

Za ciąże i spokojny poród.
Ach już roczek, ale to zleciało.
_________________

Szczurkowe Laleczki

w bajkowej krainie do której i ja zmierzam...Aweszelle, Wowo, Ydżynty, Reggae, Ingraadu, Gunnar, CH.P.Ramudilka, Uoi, Wuneczka, Mastomys, Qremkline Qundelek, Bowdaraża, Xibbula, Kóelkonos, Tepikól, Góró Jokómkel, Gygymeszl, Gymýmmöl, Flip, Umúmrúl, Champion, Raś, Hebreebreel, Werdamerda, Enty Emiśmiś, Diópiószele, Charlie, Gín Géžužůý, Awwu, Bůxůwůxib, Umumul, Uau-uu, Dżyliki, Ju-Wu-Tumpek
 
 
     
klaraurs 



Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 1101
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 18:22   
   Zwierzątka: niestety już żadnych - alergia mnie zmogła :-(


Cudowny grubasek! :serducho:
Jeszcze ze 3 latek :urodziny:
I pięknych zdrowych kluch!
_________________
klaruski - latające prosiaki :D
 
     
vedzion 



Dołączyła: 04 Lip 2008
Posty: 578
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 21:02   
   Zwierzątka: Vinio Wilk, Kocia Lusia, Kitka , Mikuś oraz 9 ogonków.


Jestem taka dumna z mojego Elmika!!!! L., Ty z pewnością też. Nie bardzo zabierał się do roboty, ale w końcu mam nadzieję, że wszystko się powiodło. Cały czas kciukam za zdrowie Luss i przyszłych dzieciątek. Mam nadzieję, że moje stadko się powiększy... :]

A jeśli chodzi o wyjazd Elmika do Luss na bzykanko, to szczerze mówiąc strasznie to przeżyłam. Elmo jest Alfą w moim stadku i bałam się, że utraci pozycję. Na początku, po jego wyjeździe, Dziabuś, Elfik i Kiwanio (tzn. ElDiablo, Elf i Else) byli strasznie smutni. Nie wiedzieli, co się stało, że "szef" się nie pokazuje. Tłumaczyłam, że pojechał z "ważną misją", ale Szczurki straciły calą energię. Po dwóch dniach nieco energii wróciło, ale nadal było dziwnie. Potem, drugi w hierarchii Dziabuś zaczął uzurpować sobie prawo do Elmowania i podgryzał braci. Ale nie zdążył przejąć władzy, bo Elmik wrócił.
Jechałam po Elmika z ogromną radością, bo nie tylko jego bracia umierali z tęsknoty... Cały czas o nim myślałam i wysyłałam pozytywne myśli, żeby szybko "się spisał". Elmik był tak zmęczony tym "spisywaniem się", że w drodze do domu usnął w samochodzie. Po powrocie, od razu zaniosłam go do braci. Obwąchali go, wylizali całego i przytulili. Potem wszyscy się najedli i przytuleni usnęli.Teraz znów jest sielanka, a Elmik wspomina Luss z łezką w oku. Chyba się chłopak zakochał. Elmik czeka już na synków, jego bracia na bratanków, a ja...
Trzymam kciuki i pozdrawiam,

P.S.
heniok, ja jestem VEDZION... a nie VENDZION :] :]
_________________
Vinio, Lusia, Kitka, Kocia Mama i Mikuś, Aza, Cezar, Mycha, Blinio, Blanio, Cookie oraz synkowie Elmika : Frodo, Frotek, Fryderyk, Filuś i Feluś a także Gucio, Iktorn i Ildefix - najsłodsze Szczuraski pod słońcem.
Elsik (przesłodki Kiwanio), Elfik, El Diablo (Mój Dziabunio) i Elmik Szelmik oraz Franio - Kiwaczek w rozmiarze 5XL- za Tęczowym Mostem na zielonej łące i na zawsze w moim sercu.
 
     
vedzion 



Dołączyła: 04 Lip 2008
Posty: 578
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 22:25   
   Zwierzątka: Vinio Wilk, Kocia Lusia, Kitka , Mikuś oraz 9 ogonków.


No, oczywiscie opisując przeżycia Szczurasków i swoje, zapomniałam o czymś bardzo, bardzo ważnym...

Po pierwsze, bardzo dziękuję Heniokowi i Emilii za opiekę nad Elmikiem. Opowiadał, że było mu u Was wspaniale, i że nigdy nie widział tyle wspaniałych Szczurzych piękności, co u Was. Jeszcze raz, dziękuję. :serducho:
A po drugie, dziękuję L. za wspaniałych Szczurasków, których kocham najbardziej na świecie. To takie fantastyczne miziaki przytulasy, że całymi dniami siedzą mi na kolanach i są wypieszczone do granic możliwości. Uwielbiają się przytulać i są bardzo ze sobą zżyci. Dziękuję L., że mi zaufałaś i dałaś pod opiekę takie Cudeńka. Teraz Elmik będzie miał potomków. Z czego się bardzo cieszę. :mrgreen:
_________________
Vinio, Lusia, Kitka, Kocia Mama i Mikuś, Aza, Cezar, Mycha, Blinio, Blanio, Cookie oraz synkowie Elmika : Frodo, Frotek, Fryderyk, Filuś i Feluś a także Gucio, Iktorn i Ildefix - najsłodsze Szczuraski pod słońcem.
Elsik (przesłodki Kiwanio), Elfik, El Diablo (Mój Dziabunio) i Elmik Szelmik oraz Franio - Kiwaczek w rozmiarze 5XL- za Tęczowym Mostem na zielonej łące i na zawsze w moim sercu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 12