Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devona
Pon Gru 16, 2013 22:15
Oferta trójmiejskich lecznic
Autor Wiadomość
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 06:50   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Paul_Julian, dr Ania Bielska? Pytałeś?
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Paul_Julian 



Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 55
Skąd: 3miasto
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 07:45   

To Osowa ? Nie pytałem, ale tam chyba nie mają wziewki. Pominę fatalny dojazd i nie wiem czy dr Ania jest w soboty,
Myślę o dr Hajdo.
Tego guza otorbionego u 1go bym nie ruszał, póki nie rośnie. Ale jesli u 2go szczura to zatkany gruczoł, to trzeba usunąc.
_________________
Szczursieny :
Nezumi,Bubuś,Mucha,Fru-Fru,Buła
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,Trzykropka,Mink,Sowa
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 10:20   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


Skoro szczuras ma chore serduszko i jest leczony, a jego stan jest w miarę ustabilizowany - lepiej usunąć teraz, niż czekać. To praktycznie pewne, że urośnie, a za jakiś czas serce może być w zbyt złym stanie na zabieg - widuję niestety takie sytuacje.
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 11:39   
   Zwierzątka: brak


Chodzi o to, że najlepsi szczurzy weci w Trójmieście nie mają wziewki, a gabinety, w których wziewka jest, nie są do końca wypróbowane przez posiadaczy szczurów. Stąd dylemat Paula. Operacja na narkozie iniekcyjnej w tym przypadku nie przejdzie.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
susurrement 
i'm a dreamer.



Dołączyła: 08 Kwi 2009
Posty: 3379
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 11:54   
   Zwierzątka: 2 susły, jeż i piesy dwa a Nela z rodzicami


domyślam się. iniekcji nie ma co próbować, bo ryzyko jest wystarczająco spore przy wziewnej. obawiam się, że pozostaje wycieczka do innego miasta w takim razie.
_________________
dwa susły, jeż Zefir; psy Pikolo i Molly, Nela
za TM Po, Tori, Timon, Pumba, Tosia, Misia, Tina, Mimi, Plamka, Bonifacy, Filemon, Miracle of A, Chandrika of A, Czekoladka of A, Elodie SR, Timba, Groteska of A, Czereśnia of A, Iluzja SR, Magnolia, Destiny of A, Molly, Moduł of A, Konwalia of A, Helenka SR, Pció, Mabelle of A, Kokardka, Koniczynka SR, Gracja SR, Kami of R4U, Pasja, Vivienne of A, Bamse, Vinci of A, Kulka, Kiss of RAT4U, Antonine B, N, B&B, Krunio, Biszkopcik, Bilbo, Fiona, Molly, Całusek, Bójka, Skarpetka, Brawurka, Bajka. Tościk i Huk & Przytulak, Lucek, Puszka, Rich i Stefan
 
     
Paul_Julian 



Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 55
Skąd: 3miasto
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 18:09   

Zadzwoniłem do dr Hajdo. http://przychodniavet.pl/ Ma opinię bardzo dokładnego chirurga.

Off-Topic:
nie chcę jechac do innego miasta, nie kiedy w nocy jest -20, - 30 C , a w PKP nawala ogrzewanie. Do W-wy jest 8h.


W kazdym razie .... Dowiedziałem sie, że robia wziewkę u szczurów i u królików, i że mogą podjąc próbę takiej operacji.
Dr Benkowski zajął by się anestezjologią , a dr Hajdo by operował.

Dr Kacprzak z Medicavetu powiedziała, że jesli ktos by sie podjął zabiegu, to ona poda dawki do narkozy i inne dane. Jak u niej byłem to był tylko ten guz otorbiony u Sorana.

Operują pon- piątek od 10 do 14.
_________________
Szczursieny :
Nezumi,Bubuś,Mucha,Fru-Fru,Buła
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,Trzykropka,Mink,Sowa
 
     
paullla17 



Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 224
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 20:13   

byłam dziś w klinice na ul Wolności i już nawet nie myślę chodzić gdzie indziej, tym bardziej na Stryjskiej. Z feniksa zostałam tam wysłana na rtg żeby zobaczyć o co chodzi a dr Krefft nie miał problemów z diagnozą tak jak inni lekarze.nie było żadnego rtg , osłuchał prze miętolił brzuch i mój szczur jest zdrowy a ja mam schizy jak zwykle, że nie musiałam nic płacić to przyniosłam zaraz drugiego szczura i również nie płaciłam za badania, mam przyjść z nagraniem opisywanych przeze mnie odgłosów.
dr ma konkretną wiedzę o szczurach nie musiałam się o nic bać. jestem bardzo zadowolona a mój płaczliwy maks który w obcych lękach wszystko wydala nie uronił ani kropli czy bobka :) ogólnie wszystko super i polecam.

leczyłam rufina na stryjskiej, byłam wczoraj w aptece z pytaniem o steryd który był mu podawany odnośnie tego ile można go przechowywać to dowiedziałam się że był on jednorazowego użytku a wet był nie kompetentny pobierając z butelki dwa razy w odstępie 2 tyg... bo to jałowe i mogło ie zanieczyścić jeszcze 24h było by ok ale nie 2 tyg.

pytałam o sekcja na wolności, kosztuje 30-50zł. sąsiadka wycinała śwince morskiej jakieś cysty i płaciła 200 teraz chodzi tam zawsze i nie długo zabiera tam jeszcze psa :)

co by tu jeszcze dodać... doktor bardzo entuzjastyczny i lubiący zwierzęta a w klinice nie było kolejek.
_________________
Nasz temat ---> http://forum.szczury.biz/...p=516139#516139
 
     
jancia 
czakramy zablokowane :)



Dołączyła: 14 Maj 2011
Posty: 2931
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 22:32   
   Zwierzątka: Wszystkie za TM


[quote="smeg"]U pani Ani na Feniksa nie ma narkozy wziewnej. Nie słyszałam, żeby gdziekolwiek w Trójmieście była.

Jest na Łąkowej w Gda. http://www.trojmiasto.pl/...jny-o12355.html

słyszałam, ze też na Elbląskiej.

Moja PANI wet, z osiedla mówi, że tylko wziewka...chociaż do Pani Ani mam całkowite zaufanie. Wiem, że Fran nie przeżył kastracji ale był gruby , a Pani Ania pisała do mnie pół nocy jak się czuje maluch. ;(
_________________
za TM: Harry 26.12.2008-12.01.2011, Franek 04.01.2011-21.02.2012, Edzio 04.01.2011 -31.05.2013, Kevin 15.02.2012 - 05.01.2014, Elvis 15.02.2012-27.03.2014, Freddie 25.10.2011 - 14.05.2014, Reksio 05.07.2013 - 06.09.2015, Jasper 5.07.2013 - 14.12.2015.
 
     
taivas 



Dołączyła: 26 Gru 2011
Posty: 914
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 11:42   
   Zwierzątka: Obecnie brak :(


Czy ktoś z Trójmiasta wie, czy gdzieś przyjmują w niedziele? :( Szukam i szukam, a nic nie mogę znaleźć, temat przeczytałam i też nic... :(

GKW pracuje w niedziele?

Ok, widzę, że u Bandury też przyjmują. Dobra, zaraz podzwonię.
_________________
MOJE ANCYMONKI - rudy Rudolf, Czosnek syjamek
Na zawsze w serduszku: grubasek Nutek HF [*], braciszek Net HF [*], Niuniek [*], Sznaps [*], król-poeta Julian [*], Ville czarnuszek [*]
Ostatnio zmieniony przez taivas Nie Kwi 01, 2012 11:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Aleks1 
samotna w tłumie



Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 797
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 11:44   
   Zwierzątka: 2 kociaki i 2 psiaki


taivas napisał/a:
Czy ktoś z Trójmiasta wie, czy gdzieś przyjmują w niedziele?

A sprawdzałeś lecznicę na obrońców wybrzeża?
Z tego co pamiętam to oni pracują w niedzielę :)
_________________
2 kociaki : kizia i pirat
2 psiaki : szelma i zbój
 
 
     
EpKee 
Forever Alone ...



Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 1120
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 11:45   
   Zwierzątka: rodzice, pies


GKW jest czynne całą dobę, więc w niedziele chyba też.
_________________
Duże E i jego mały Elementarz.
 
 
     
smeg 



Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 2238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 11:52   
   Zwierzątka: brak


W Redłowie też jest czynne 24/7, chociaż trzeba dzwonić, żeby wiedzieć jaki lekarz będzie na dyżurze.
_________________
Za TM: Ally, Majka, Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halinka SR, Oliwka, Lili, Margolcia SR, Mortadelka SR, Rudolf Czerwononosy SR, Frotka, Flaszka <:3 )~~
 
     
natkapatka 



Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 736
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 21:44   
   Zwierzątka: Szczurki i pies


Ja jutro muszę podjechać do weta, bo Chups ma ugryzienie na lapce i zrobil się chyba ropień. Aiko jakoś grucha jak goląbek.... :( Gdzie podjechać oprócz Osowy, bo to trochę daleko.
 
     
Paul_Julian 



Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 55
Skąd: 3miasto
Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 21:53   

A gdzie mieszkasz dokładnie ? Mozesz na wolnosci do dr Kreffta , albo na Chwarzno do dr Hajdo.
_________________
Szczursieny :
Nezumi,Bubuś,Mucha,Fru-Fru,Buła
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,Trzykropka,Mink,Sowa
 
     
Kasia_89 



Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 625
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 22:01   
   Zwierzątka: Bez szczurełków, został pieseł...


natkapatka, daleko czy nie, to chyba zdrowie ogonków najważniejsze, 40 minut i będziesz :) Autobusy w weekend ładnie chodzą i nie ma korków.
_________________
Kimiś moje słonko [*] Ramenek mój Skarb [*], Sake [*]... the end.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 8