Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:48
Narodziny miotu kontrolnego R2 SunRat's
Autor Wiadomość
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 20:15   

heniok, kochane maluchy :serducho: . Niestety dla mnie tylko Rocky łatwy do identyfikacji :lol:
 
     
Oluś 
Dawniej olus_165



Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 2994
Skąd: Ryjewo / Kisielice
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 20:16   
   Zwierzątka: 15 Popierdółek + 1 Psowata + 4 Ślimy


Słynna heniokowa ciuchcia! :serducho: Uwielbiam. :D
_________________
Olusiowe Popierdółki: Radziwiłł & Rokosz SunRat's, Sir Lancelot, Nihil Novi & Neron of Zirrael, Puszkin ot Madam Szapokljak, Cześnik Raptusiewicz ot Madam Szapokljak, Arbiter Elegantiarum & Ab Oriente Lux spod Husarskich Skrzydeł, Chilon Chilonides spod Husarskich Skrzydeł, Izzy's Yanosik, Izzy's Zerwikaptur, Gotfryd of Zirrael, Drakkar spod Husarskich Skrzydeł, Rob Roy von Bruno oraz Psowata Gaja oraz Ślimy: Stefan, Horacy, Ambroży i Izydor :serducho:
Wokół mnie: Baal, Sir Galahad, Móó-Shó Mórmórandó EM, Siwy, Enoki SR, Ądręę WWW, Edward EM, Burton, Ave, Vea, Bazyl, Lucjusz, Akapit, Alucard, Duo, Wacuś. Tęsknię... :(
 
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 20:19   

O i wszystkie mają już domki, wspaniale :) Czyli już nie muszę się zastanawiać czy chcę dwie czy jedną słodką szczurcie :mrgreen:
 
     
heniok 



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 2569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 20:30   
   Zwierzątka: 15 samiczek i stado żelek


Pyl napisał/a:
A ja dziś byłam, widziałam i miziałam
Eeee kiedy ? Coś przespałem ?
:roll:
olus_165 napisał/a:
Słynna heniokowa ciuchcia
Trochę już pożarta na wybiegach, ale się jakoś jeszcze trzyma :lol:
_________________
 
 
     
szlajfka 



Dołączyła: 13 Gru 2012
Posty: 417
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 23:45   
   Zwierzątka: szczurzaste


Jakie one już DUŻE!! :serducho: Nie umiem rozpoznać mojego Rubinka.. tzn nie jestem pewna :P Byle do końca tygodnia!
_________________
Moje kluseczki :)

Przy mnie: Rubin wymarzony, słodki królewicz, Fiołek mały świrek z własnym pomysłem na życie
W szczurzym niebie: Niuniuś naleśnik, Lukrecjusz nerwusek, Diana moja dostojna królewna, Iskierka ta, która miała prześcignąć śmierć...:(, Kropeczka jedwabna dama, Ącek szalona dusza, Leon autystyczny i zagubiony w zawiłościach życia, Stefan męczennik, który stoi w kącie
 
     
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 00:43   

Pyl, ja to nawet doskonale wiem który mój jest :) bo tylko jeden taki wyszedł jak mój :P miziałaś Robina? liczę że będzie jak Twój Faun :)
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 01:20   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


heniok, sam nie wiesz co tracisz :P

SzczurLOVE, wszystko miziałam i całowałam brzuszki :) A Faun jest tylko troszkę mój, on pszczółkowy, a tylko u mnie pomieszkuje :>
_________________
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może promując akcję na FB?
 
     
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 02:23   

pszczoła, to przepraszam mój błąd że przypisałam twojego ogonka Pyl i w takim razie gratulacje bo Faun jest przecudny :)
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Czw Paź 30, 2014 20:26   

heniok, czy dzieciaki były już u weta? wszystko dobrze u nich i Tortilki?
 
     
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 02, 2014 23:05   

Mój Robin już w domciu z Nami :) Piękniś jeden :)
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
szlajfka 



Dołączyła: 13 Gru 2012
Posty: 417
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon Lis 03, 2014 14:51   
   Zwierzątka: szczurzaste


A ja mojego Rubinka jeszcze nie mogę mieć u siebie :( Dziadki i ja nie możemy się juz doczekać!
_________________
Moje kluseczki :)

Przy mnie: Rubin wymarzony, słodki królewicz, Fiołek mały świrek z własnym pomysłem na życie
W szczurzym niebie: Niuniuś naleśnik, Lukrecjusz nerwusek, Diana moja dostojna królewna, Iskierka ta, która miała prześcignąć śmierć...:(, Kropeczka jedwabna dama, Ącek szalona dusza, Leon autystyczny i zagubiony w zawiłościach życia, Stefan męczennik, który stoi w kącie
 
     
Olinek 



Dołączyła: 16 Cze 2012
Posty: 82
Skąd: Ełk/Poznań
Wysłany: Czw Lis 06, 2014 10:39   
   Zwierzątka: dwa Szczurasy


Rudolfik w nowym domku :)



_________________
Za TM: Willy Wonka, Zwisek, Amor Vincit
Ze mną: Stevie Wonder, Rudolf czerwononosy
 
 
     
szlajfka 



Dołączyła: 13 Gru 2012
Posty: 417
Skąd: Wawa
Wysłany: Czw Lis 06, 2014 16:00   
   Zwierzątka: szczurzaste


Olinek, prześliczny on jest! Ehh, jak ja czekam na swojego! :serducho:
_________________
Moje kluseczki :)

Przy mnie: Rubin wymarzony, słodki królewicz, Fiołek mały świrek z własnym pomysłem na życie
W szczurzym niebie: Niuniuś naleśnik, Lukrecjusz nerwusek, Diana moja dostojna królewna, Iskierka ta, która miała prześcignąć śmierć...:(, Kropeczka jedwabna dama, Ącek szalona dusza, Leon autystyczny i zagubiony w zawiłościach życia, Stefan męczennik, który stoi w kącie
 
     
Oluś 
Dawniej olus_165



Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 2994
Skąd: Ryjewo / Kisielice
Wysłany: Nie Lis 09, 2014 16:27   
   Zwierzątka: 15 Popierdółek + 1 Psowata + 4 Ślimy


Rokosz i Radziwiłł od wczoraj u nas :D
Zaczynamy powoli łączenie. Jak na razie nie ma problemów. Zarówno Enoki jak i Móch bardzo delikatnie obchodzą się z brzdącami. Kiszą sie właśnie w dunie. Na razie śpią osobno, ale wszystko idzie w dobrym kierunku.

Rokosz jest śmielszy i pierwszy do psot i popisów kaskaderskich - imię zobowiązuje. :D
Radziwiłł jest spokojniejszy, rozsądniejszy i zdecydowanie bardziej woli się przytulać niż psocić. :serducho:

Zdjęcia :D

Rokosz


Radziwiłł
_________________
Olusiowe Popierdółki: Radziwiłł & Rokosz SunRat's, Sir Lancelot, Nihil Novi & Neron of Zirrael, Puszkin ot Madam Szapokljak, Cześnik Raptusiewicz ot Madam Szapokljak, Arbiter Elegantiarum & Ab Oriente Lux spod Husarskich Skrzydeł, Chilon Chilonides spod Husarskich Skrzydeł, Izzy's Yanosik, Izzy's Zerwikaptur, Gotfryd of Zirrael, Drakkar spod Husarskich Skrzydeł, Rob Roy von Bruno oraz Psowata Gaja oraz Ślimy: Stefan, Horacy, Ambroży i Izydor :serducho:
Wokół mnie: Baal, Sir Galahad, Móó-Shó Mórmórandó EM, Siwy, Enoki SR, Ądręę WWW, Edward EM, Burton, Ave, Vea, Bazyl, Lucjusz, Akapit, Alucard, Duo, Wacuś. Tęsknię... :(
 
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Nie Lis 09, 2014 22:01   

Tyle maluchów już w swoich domkach, a moja Rubinka (Rewolucja) jeszcze musi tydzień poczekać :-( .
heniok, może znajdziesz chwilkę na jakieś zdjęcia, proszę :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 13