Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
III Ogólnopolski Pokaz Szczurów we Wrocławiu
Autor Wiadomość
Szczurówka 


Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 1524
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 19:06   
   Zwierzątka: ....


niestety na 1000% nie jadę ;( ;( ;(
przykro mi ;( ;( ;(
pozostaje mi tylko życzyć innym dobrej zabawy :(
_________________
...
 
     
L. 
wtulony kropek.



Zaproszone osoby: 21
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 6251
Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 22:03   

Jeśli ktoś z Was ma facebook'a można również wziąć oficjalny udział w wydarzeniu :)
https://www.facebook.com/events/435322029951743

Serdecznie zapraszamy również wszystkich tych, którzy mają zamiar nas po prostu odwiedzić :D
Będą konkursy dla uczestników pokazu, jak i zwiedzających !
_________________

 
     
Oluś 
Dawniej olus_165



Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 2994
Skąd: Ryjewo / Kisielice
Wysłany: Śro Wrz 17, 2014 19:59   
   Zwierzątka: 15 Popierdółek + 1 Psowata + 4 Ślimy


Poszło zgłoszenie. :serducho:
_________________
Olusiowe Popierdółki: Radziwiłł & Rokosz SunRat's, Sir Lancelot, Nihil Novi & Neron of Zirrael, Puszkin ot Madam Szapokljak, Cześnik Raptusiewicz ot Madam Szapokljak, Arbiter Elegantiarum & Ab Oriente Lux spod Husarskich Skrzydeł, Chilon Chilonides spod Husarskich Skrzydeł, Izzy's Yanosik, Izzy's Zerwikaptur, Gotfryd of Zirrael, Drakkar spod Husarskich Skrzydeł, Rob Roy von Bruno oraz Psowata Gaja oraz Ślimy: Stefan, Horacy, Ambroży i Izydor :serducho:
Wokół mnie: Baal, Sir Galahad, Móó-Shó Mórmórandó EM, Siwy, Enoki SR, Ądręę WWW, Edward EM, Burton, Ave, Vea, Bazyl, Lucjusz, Akapit, Alucard, Duo, Wacuś. Tęsknię... :(
 
 
     
yumeha21 



Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 102
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Wrz 18, 2014 08:46   

za rok nie daruję i przyjedziemy! wrzucajcie zdjęcia i pozdrówcie Wrocław :)
_________________
moje ogonki<3
bazarek różnych różności ;)
 
     
aneczka1-13 


Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 866
Skąd: P-ń(WLKP)/Żabice(Lubuskie)
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 16:57   
   Zwierzątka: ;(


Ja w tym roku niestety nie będę w stanie na żadne wystawy czy pokazy jeździć no i jestem totalnie bez kasy więc jak już to dopiero za rok się pojawię, i mam nadzieję że nawet ze szczurami jeżeli powiedzie się mi w Holandii ale się zobaczy.
_________________
https://trafficmonsoon.com/?ref=aneczka1992
Zarabianie w necie chętnie odpowiem na pytania na pw
 
 
     
sliwkowapanna 



Dołączyła: 01 Lut 2014
Posty: 486
Skąd: Płock/Wawa
Wysłany: Nie Wrz 21, 2014 21:27   
   Zwierzątka: 4 szczury i 2 myszki


szkoda, że daleko, a kaski brak:(
_________________

___________________________________
Harry(04.2013), Wally (02.2014), Karmelek i Hermiona(06.2014) -> Nasz temat
 
     
Lidkamk 
Moje Chłopaki :)



Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 64
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 09:19   
   Zwierzątka: szczury


Jejku, ale szkoda że pokazy nie są w Gdańsku, z chęcią bym poszła.
 
     
CzuBaka 



Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 3
Skąd: Głogów
  Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 16:07   Wiem, że nic nie wiem.
   Zwierzątka: szczurki, psa


Hej szczurnięci, jestem zielona jeśli chodzi o tego typu pokazy, a jednak się na coś takiego wybieram, mam więc kilka (być może głupich) pytań, ale kto pyta, nie błądzi ;) .
Jeśli chodzi o wysłanie formularza zgłoszeniowego, w miejscu podpisu, mam po prostu napisać swoje nazwisko na komputerze, czy wydrukować to, podpisać ręcznie i zeskanować/zrobić zdjęcie, wrzucić na komputer i dopiero im przesłać? Bo że na sam pokaz mam mieć kopie z odręcznym podpisem, to załapałam.
Kolejne pytanie, co z noclegiem? Nie chodzi o mój, ale o szczurki, czy one zostają na hali, czy muszę je zabrać? Bo jak zabrać, to kto mnie z nimi przygarnie, reakcja ludzi na szczurki, jest po prostu tragiczna ;( .
I jeszcze jeśli chodzi o te środki do dezynfekcji rąk, ktoś coś poleci? I czy ja to dostanę w aptece, czy sklepie zoologicznym? Błagam, niech to też nie "zabija" ceną :shock:
Uff... to chyba na tyle, jeśli chodzi o moje wątpliwości.
 
     
aneczka1-13 


Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 866
Skąd: P-ń(WLKP)/Żabice(Lubuskie)
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 17:38   
   Zwierzątka: ;(


Jeśli chodzi o nocleg to na pewno będziesz mogła się dogadać z kimś w celu zmniejszenia kosztów, a są i takie noclegi gdzie normalnie akceptują szczury.
_________________
https://trafficmonsoon.com/?ref=aneczka1992
Zarabianie w necie chętnie odpowiem na pytania na pw
 
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 18:23   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


CzuBaka, wyślij zgłoszenie bez podpisu. Ręcznie podpisz kopię, którą będziesz mieć przy sobie - jak napisałaś.
Nocleg ze szczurkami da się załatwić - pytaj dziewczyn, które hostele są przyjazne zwierzętom. Ale trzeba to zrobić już.
Półlitrowy manusan kosztuje ok. 20-25 zł.
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
pszczoła 
uczulona na hipokryzję



Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 3661
Skąd: Poznań / Gryfice
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 20:14   

CzuBaka napisał/a:
Jeśli chodzi o wysłanie formularza zgłoszeniowego, w miejscu podpisu, mam po prostu napisać swoje nazwisko na komputerze, czy wydrukować to, podpisać ręcznie i zeskanować/zrobić zdjęcie, wrzucić na komputer i dopiero im przesłać? Bo że na sam pokaz mam mieć kopie z odręcznym podpisem, to załapałam.

Prześlij tylko wypełnione w wordzie zgłoszenie, bez podpisu ;) A na sam pokaz wydrukuj i podpisz.

CzuBaka napisał/a:
Kolejne pytanie, co z noclegiem? Nie chodzi o mój, ale o szczurki, czy one zostają na hali, czy muszę je zabrać? Bo jak zabrać, to kto mnie z nimi przygarnie, reakcja ludzi na szczurki, jest po prostu tragiczna

Szczury nie zostają na noc na hali, właściciel musi zabrać je ze sobą i przywieźć następnego dnia. Z noclegami nie jest aż tak źle. Ja parę lat temu nocowałam w hostelu - akademiku politechniki, nie było problemu ze szczurami w transporterach. W zeszłym roku nocowaliśmy większą ekipą (nie pamiętam nazwy hostelu, niech ktoś przypomni) i również szczury były mile widziane. Wystarczy dodać, że przywozi się ze sobą gryzonie na Targi, ale będą one w swoich transporterach/klatkach i nie stanowią jakiegokolwiek zagrożenia czy problemu.

CzuBaka napisał/a:
I jeszcze jeśli chodzi o te środki do dezynfekcji rąk, ktoś coś poleci? I czy ja to dostanę w aptece, czy sklepie zoologicznym? Błagam, niech to też nie "zabija" ceną

W drogerii (np. rossman, superpharm) można dostać takie małe kieszonkowe żele lub spraye antybakteryjne. Nie kosztują dużo (do 10zł?). Ale warto zainwestować w środek o jak najszerszym spektrum działania, jak np. manusan czy octenisept dostępne w aptece.
_________________
Ze mną: Yankes of Anahata, Faun i Syrio Forel of Anahata, Irytek SR
Na zawsze w sercu: Carlos, Olli, Ozzy SR, Huragan of NL :(

 
 
     
CzuBaka 



Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 3
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 20:26   
   Zwierzątka: szczurki, psa


Jesteście cudowne, dzięki wielkie! Już się nie mogę doczekać :) . Nie tylko samego wzięcia udziału, ale poznania własnie takich ludzi, w końcu będę mogła pogadać z kimś, kto na ogonkach się zna :) . Do zobaczenia :) !
 
     
maris 



Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 1571
Skąd: Gierałtowice/Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 21:01   
   Zwierzątka: 5 Ogonków i Bożątko ;)


To był Hostel Bemma :)

My też będziemy na pokazie :)
_________________
http://ogonkowo.pl - zapraszam do odwiedzin! <:3 )~
Ze mną: Pringles SR, Totoro SR, Fiołek ZR, Morgan i Magic RT
Za TM [*]: Hugo, Charlie, Claire, Niunia, Juliet, Klusia, Lori, Amelka, Kira, Ashanti, Krzysiu, Vanilka V, Aralka Ab, Mia, Florence SR, Maniek, Fergie SR, Kelly Ab, Franklin, Michael, Reynevan SR, Toffee SR, Szarlej SR, Rubin SR, Pepper SR, Mikan RT
 
 
     
Ebia 


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 2876
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 21:25   

Strasznie mało widzę na notebooku (zmęczenie materiału) i kompletnie nie mogę znaleźć jaki jest koszt wejścia na ZOO BOTANIKĘ
 
     
limomanka 



Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 6679
Skąd: Koty na Górnym Śląsku
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 21:45   
   Zwierzątka: 2 kocury (Wolfgang i Nutek), ONkowa Masza


maris, czyli będą znów fantastyczne zdjęcia :serducho:
_________________
Dbajmy o pisownię i polskie znaki. Jest różnica, czy ktoś robi "łaskę" czy "laske", czyż nie?

Za Śmiercią Szczurów odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach, Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz Solo, Aria i Sopran
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 12