Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Karena
Pią Sty 29, 2016 20:28
Miot O2 SunRat's - rezerwacje str 4
Autor Wiadomość
Katinka 



Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 245
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 22, 2014 20:01   
   Zwierzątka: pies


Jak siostry i bracia z miotu O? :) Osa waży 258 a Olena 230.
_________________
W Krainie Wiecznego Sera: Olena, Osa, Lia, Lizzy.
Instagram: ratsgonenuts
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Wto Lip 22, 2014 21:51   

Ozzy waży 220 g, jest maleńka i uparta. Jedyna, która nie ma czasu na pieszczoty. Kiedy ją zawołam to przybiegnie, ale nawet się nie zatrzyma, pobiega po mnie i pędzi dalej. Choć lubi schować się jak Nessi za dekolt i zasnąć albo wchodzić mi na głowę :mrgreen: Na początku znacznie większe dziewczyny z miotu N2 ciągle ją ustawiały i nie dawały dojść do miski. Dołożyłam jeszcze jedną miskę i następnego dnia zobaczyłam jak w misce siedzi Ozzy, spokojnie je, a z boku przytrzymuje piszczącą Nessi, pozwalając jej co jakiś czas na zabranie ziarenka :twisted: Ozzy jest w ciągłym ruchu, na wybiegu najwięcej pracy wkłada we wciaganie ręcznika papierowego i wiekszych od niej pudeł tekturowych do klatki, a od dwóch dni próbuje zaciągnąć do klatki duży koc z mojego łóżka :mrgreen: Widok przekomiczny!
 
     
Katinka 



Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 245
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 22, 2014 21:56   
   Zwierzątka: pies


Papi napisał/a:
Ozzy waży 220 g, jest maleńka i uparta. Jedyna, która nie ma czasu na pieszczoty. Kiedy ją zawołam to przybiegnie, ale nawet się nie zatrzyma, pobiega po mnie i pędzi dalej. Choć lubi schować się jak Nessi za dekolt i zasnąć albo wchodzić mi na głowę :mrgreen:
[url=http://i1244.photobu...5f9.jpg]Obrazek[/URL]


Osa i Olena też uwielbiają wchodzić za dekolt! :) A Osa ciągle próbuje przejąć władzę w stadzie i wytrwale, raz na jakiś czas, podejmuje kolejne próby, ale jeszcze musi urosnąć zanim nasza Lia odda jej tron ;P
_________________
W Krainie Wiecznego Sera: Olena, Osa, Lia, Lizzy.
Instagram: ratsgonenuts
 
     
Katinka 



Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 245
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 22, 2014 21:57   
   Zwierzątka: pies


Osa :)

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

_________________
W Krainie Wiecznego Sera: Olena, Osa, Lia, Lizzy.
Instagram: ratsgonenuts
 
     
Diora 



Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 47
Wysłany: Śro Sie 20, 2014 20:28   
   Zwierzątka: 2 szczury, 2 psice, 1 pies


Ziuta (Orysia) i Marlenka (Osiek) pozdrawiają. Rufus też. Nadal nie wiem ile ważą, bo nie jestem w stanie ich unieruchomić na wadze, ale na oko podobnie jak siostry są drobniutkie. I całe szczęście, bo dzięki temu cała trójka mieści się w sputniku. Marlenka jest niesamowicie towarzyska i większość czasu na wybiegu spędza z nami, natomiast Ziuta najchętniej pakuje się w oparcie kanapy :evil: i udaje, że to nie ona :P
Ruchliwe są niemiłosiernie, dlatego do sesji użyłam jajka na twardo w całości. Widok szczura, uciekającego z całym jajkiem w pysku, bezcenny :mrgreen:

https://plus.google.com/photos/100625404765851555609/albums/6049693835509857457
_________________
Ze mną: Orysia SR (vel Ziuta), Uzi SR,
Za TM: Rufus, Pan Szczur, Kleofas, Maksencjusz, Szczuromysz, Klementyna, Niuniek, Trampek, Osiek SR (vel Marlenka), Upsik SR
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro Sie 20, 2014 23:03   
   Zwierzątka: szczurze damy


Diora, Ale super zdjęcia :D
Ile radochy :D
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
 
 
     
Katinka 



Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 245
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 11:02   
   Zwierzątka: pies


Zdjęcia świetne! :D
A tak nawiasem mówiąc moja Olenka jest tak podobna do sióstr, że mogłabym mieć problem z ich rozpoznaniem gdyby były razem! Sama zobacz:

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

_________________
W Krainie Wiecznego Sera: Olena, Osa, Lia, Lizzy.
Instagram: ratsgonenuts
 
     
Diora 



Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 47
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 15:21   
   Zwierzątka: 2 szczury, 2 psice, 1 pies


Rzeczywiście, totalne klony :lol:
_________________
Ze mną: Orysia SR (vel Ziuta), Uzi SR,
Za TM: Rufus, Pan Szczur, Kleofas, Maksencjusz, Szczuromysz, Klementyna, Niuniek, Trampek, Osiek SR (vel Marlenka), Upsik SR
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Wto Wrz 16, 2014 09:27   

Patrze na te wasze O-szczurki i widzę moją Ozzy :lol:
Ozzinka w dalszym ciągu maleńka (240 g) i chyba taka pozostanie, już nawet młodsze dziewczyny w stadzie ważą więcej od niej. Uwielbia widoki z góry i często przesiaduje na mojej głowie :mrgreen: Jest kochana :serducho: i ma piękny kolorek czym zawsze wzbudza duże zainteresowanie. Kuszą ją nowe przestrzenie i kąty, których jeszcze nie zwiedzała, zrobiła się odważniejsza. Ma dni kiedy chodzi własnymi drogami, to ona decyduje kiedy ma ochotę na pieszczoty. W rekach człowieka nie usiedzi długo na miejscu, chyba, ze właśnie wylizuje moje ręce choć częściej je iska i robi to bardzo delikatnie. W klatce jest śpiochem i nie wiem kto ciągle wygryza nowe dziury w polkarkach bo chyba nie ten aniołek :P
 
     
Katinka 



Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 245
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 16, 2014 10:36   
   Zwierzątka: pies


Ozzy <3 śliczności

u mnie Olena próbuje przejąć cały czas szefostwo. Lizzy się nie daje ale trzymają się razem. Może Lizzy szkoli następczynię? ;)
_________________
W Krainie Wiecznego Sera: Olena, Osa, Lia, Lizzy.
Instagram: ratsgonenuts
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 16:58   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Papi, Oleńka jest jeszcze mniejsza, ale za to moim zdaniem najmądrzejsza i najbardziej zrównoważona w stadzie zaraz po alfie :serducho: Koleżeńska jest do tej pory, do mnie uwielbia podbiegać i bawić się w gonienie mojej ręki. Super mycha, widziałabym ją jako kolejną alfę po Perperunie.

Do weta będę ją umawiać na wszelki wypadek, bo trochę jej się popsuło futerko na zadzie. Albo ją któraś wylizuje (zwłaszcza, że Oleńkowa przyjaciółka to nerwus), albo hormony coś świrują (?). Nie obstawiam niczego poważnego - skóra czysta na moje oko, a reszta stada tego nie ma.
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Papi 


Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 316
Wysłany: Śro Paź 22, 2014 12:18   

Mao napisał/a:
Oleńka uwielbia podbiegać i bawić się w gonienie mojej ręki.

To chyba rodzinne :lol: bo z moich 5 dziewczyn tylko Ozzy tak się ze mną bawi.
Ozzy ładnie rośnie, ma miękkie, błyszczące futerko i co najważniejsze jest zdrowa. Całe stado ostatnio leczyłam bo kichały i gruchały strasznie, a tylko maleńka Ozzy nie chorowała :serducho:
 
     
ney 



Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Paź 23, 2014 23:04   
   Zwierzątka: 4 ogony


Omiś też ma się dobrze :) Ale wydaje mi się taki drobniutki, Harry i Potter byli więksi w jego wieku.
Muszę sobie sprawić wagę :p
_________________
Ze mną: Omiś SR, Jaskier ZR, Racuszek ZR

Nasz temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16092

Za TM: Harry, Potter
 
     
ney 



Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 06:42   
   Zwierzątka: 4 ogony


Aktualne zdjęcie omisia:

:)
_________________
Ze mną: Omiś SR, Jaskier ZR, Racuszek ZR

Nasz temat: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=16092

Za TM: Harry, Potter
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Nie Lis 30, 2014 14:38   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Oleńka:


Wspaniała jest :serducho:
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 15