Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mmarcioszka
Pon Sie 19, 2013 23:45
Sugestie zmian regulaminu i funkcjonowania forum
Autor Wiadomość
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:11   

Karena, na moją wiadomość i jak widać niesłuszność nie tylko w moich oczach już nic nie powiesz? :]
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Wampiwor 
zzasiedmiogórogrodzianka


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 215
Skąd: Poznań/Nowogard
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:12   

Karena, chodzi o sam fakt, że uzasadniłaś to offtopem, a mój post offtopem o pedofilli nie był. Wytknęłam Wam nieudolność, więc dostaję ostrzeżenie? Chcę sprawiedliwości, a nie równości. I nie życzę sobie stawiania mnie na równi z ludźmi, którzy sobie wesoło hasali pisząc o pedofilii.

Swoją drogą, nie musisz cytować PW, to niegrzeczne i narusza prywatność koredpondencji, nie życzę sobie tego, gdyby, chciała, to sama bym zacytowała.
_________________
Bywam na forum, nie jestem. Szybki kontakt tylko telefonicznie (numer u moderacji)
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:15   

Wampiwor napisał/a:
I nie życzę sobie stawiania mnie na równi z ludźmi, którzy sobie wesoło hasali pisząc o pedofilii.
otóż to! skoro już padła informacja o godzinie mojej wypowiedzi, to po niej zgłosiłam jeden albo dwa posty, czyli około 14, a temat zamknięto kiedy? hmmm... :?
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Wampiwor 
zzasiedmiogórogrodzianka


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 215
Skąd: Poznań/Nowogard
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:18   

Oli, ja ich zgłaszałam też parę, moje zgłoszenia też były systematycznie ignorowane.
Nieistotne kiedy, istotne, że Oli znowu ma warna za nic, a ja dostaję warna za powiedzenie, że sobie nie radzicie ani trochę.
Dno i dziesięć metrów mułu, forum się zagrzebało.
_________________
Bywam na forum, nie jestem. Szybki kontakt tylko telefonicznie (numer u moderacji)
 
     
Karena 
SITH HAPPENS



Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 5324
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:18   
   Zwierzątka: szczurze damy


Wampiwor, Skoro sama wyciągasz to na forum i nie mogłaś się doczekać odpowiedzi to się nie dziw, że nie chcę żeby mnie bezpodstawnie oczerniano. Siedzę w pracy i czasami odpisanie na pw zajmuje mi nieco dłużej, ot całe wyjaśnienie ^^ . Określenia 'moderacja-sracja' i używanie capslocka (co jest uznawane na forum jako krzyk) nie było mile widziane.
Oli, Mimo wszystko post dotyczył tematu, który miał zostać zakończony. Epkee wyczyścił temat nie po to by dalej do niego wracać. Kilka innych osób też napisało po jednym poście ale łącznie narobiło się tego kilka stron. Zupełnie niepotrzebnych swoją drogą.

<edyta>
Dziewczyny zrozumcie nie jesteśmy maszynami i nie siedzimy 24/7 na forum. Każdy z MT coś robi czy to szkoła czy praca. Nie ma żadnego ignorowania. Na prawdę się staram, żeby na tym forum nie było kwaśnej atmosfery ;) Z mojej strony nie ma żadnych złośliwości a jedynie chęć uporządkowania wszystkiego. I tyle ;)
_________________
♥♥♥  Zapraszamy do naszego wątku ♥♥♥ 

🐭 -Hamaki na forum-
▶ -Facebook : Hamaki od 'Wilki Szpilki"-
Ostatnio zmieniony przez Karena Pią Lut 03, 2012 20:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:19   

Wampiwor napisał/a:
forum się zagrzebało
nie forum, mt. :wink: przynajmniej ja ta uważam.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:20   

Karena napisał/a:
"Woohoo, tylko i aż słowny, bo MT dał ciała i nie potrafił zamknąć tematu, kiedy trzeba było? :) Nie ma za co, to ja jestem wdzięczna!"
jakim prawem podajesz do wiadomości publicznej treść PW???? :shock:
Czego nie rozumiesz w słowie "prywatna"?
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:22   

Karena napisał/a:
Oli, Mimo wszystko post dotyczył tematu, który miał zostać zakończony. Epkee wyczyścił temat nie po to by dalej do niego wracać. Kilka innych osób też napisało po jednym poście ale łącznie narobiło się tego kilka stron. Zupełnie niepotrzebnych swoją drogą.
od EpKee dostałam info, że ost jest, bo dostali go wszyscy żeby nie było równych i równiejszych, czyli w mojej sytuacji (może jeszcze czyjejś) jest on w 100% niesprawiedliwy i jak widać z wypowiedzi babyduck i pszczółki nie tylko ja tak uważam. Żeby być dobrym modem trzeba być sprawiedliwym, a nie wlepiać osty jak leci, bo wszyscy dostali. Na tym polega cała sztuka, by umieć wyważyć, a Ty np. tego nie umiesz. Gdybym napisała, że popieram decyzję o wyczyszczeniu na pw do kogoś z mt to zostałoby to zignorowane. Już więcej nie popełnię tego błędu i mt nie poprę. :]
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
Ostatnio zmieniony przez Oli Pią Lut 03, 2012 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wampiwor 
zzasiedmiogórogrodzianka


Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 215
Skąd: Poznań/Nowogard
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:23   

Karena napisał/a:
Określenia 'moderacja-sracja' i używanie capslocka (co jest uznawane na forum jako krzyk) nie było mile widziane
to w takim razie nie wlepiaj mi warna za offtop, tylko za zwerbalizowanie tego, co wszyscy widzą, tylko ładniej ubierają w słowa.
CAPSEM napisałam, bo MT nie był łaskaw ani zamknąć, ani napisać. Jeśli nie zauważyłaś, po moim poście było ciszej, po poście EpKee nie. Przykro.

Oli, ja też uważam, że Twoje ostrzeżenie jest niesłuszne, możesz mnie dopisać.
_________________
Bywam na forum, nie jestem. Szybki kontakt tylko telefonicznie (numer u moderacji)
Ostatnio zmieniony przez Wampiwor Pią Lut 03, 2012 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:23   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


Jestem za tym aby do poniedziałku została utworzona ankieta o obecnej moderacji i z końcem tygodnia, moderacja w pełni usunięta ze swoich stanowisk. To już przestało być zabawne i trwa za długo.
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:24   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Gdyby MT miało wypracowany autorytet, nie byłoby konieczne tłumaczenie ich decyzji... :roll:

Rozumiem tyle, że nie warto Wam pomagać w żaden sposób. Jeśli ankieta się odbędzie, możecie liczyć na moją opinię, nieanonimową.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
Ostatnio zmieniony przez AngelsDream Pią Lut 03, 2012 20:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Viss
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:25   

Bel napisał/a:
ankieta o obecnej moderacji
może zamiast oceniać skoro ma być usunięta, wreszcie będzie ankieta wyborcza? :)
 
     
Bel 
Rockabilly



Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 8297
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:26   
   Zwierzątka: Szeregowy Pierdolot,Alpha i 3 smoki


Viss napisał/a:
może zamiast oceniać skoro ma być usunięta, wreszcie będzie ankieta wyborcza?
niekoniecznie. Może być ankieta, żeby było sprawiedliwie. Nikt nie będzie miał pretensji, że został usunięty bez oceny.
 
     
Oli 



Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 13184
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:27   

AngelsDream, ale nie ma i niestety, nie odzyska go, przynajmniej ja to tak widzę. Co i rusz według mnie wychodzą takie sprawy, w których mt się miota - podejmuje pochopne, nieprzemyślane decyzje, tłumaczy się, usprawiedliwia. Jak dla mnie jedynym wyjściem jest usunięcie wszystkich i powołanie całkiem nowego składu. I nie sądziłam nawet w najgorszych snach, że kiedykolwiek to powiem, ale chyba lepsze by były już Twoje rządy (o ile nie powróciłby "własny ogródek") niż ten bajzel teraz.
_________________
Z nami: Jojo i Princeska; Duszek, Amidala i Zosia; Api i Kava
na dt: suczka Sarabi www.facebook.com/EkipaDuszka
 
 
     
AngelsDream 
Gdzieś indziej



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 19397
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 20:29   
   Zwierzątka: Dwa psy i Wyjątki


Oli, :shock:

Przepraszam, zbieram szczękę z kolan.
_________________
Baaj, Celar i Wyjątki

Musiałem stracić przezroczystość
Na którejś z tamtych dróg.
(...)
Tak mi przykro.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 12