Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Miot C spod Husarskich Skrzydeł
Autor Wiadomość
SzczurLOVE 



Dołączyła: 08 Paź 2014
Posty: 579
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 15, 2016 18:03   

Ogoniasta, hahaha mogę Ci tylko przybić piątkę :P
_________________
Hodowla SHSRP Incredible Rats <3
Moi Panowie: Sebastian Bach SR, Robin Williams SR, Magic Mike RT, Morgan Freeman RT, Mandarin Cheesecake RT, Vincent van Gogh, Peter Pan ZR, Yanko Muzykant SR, Cud nad Wisłą, Lukrowany Pierniczek SR, Śmietankowy Śledzik SR, Han Solo, Canto I Wielki HS i Chryśko II Wspaniały HS :wavexxs:

Za TM: Franklin Delano Roosevelt, Barack Obama, Winston Churchill, Marlon Brando, George Clooney, Albert Einstein, Galaxy Gold ZR, Bruce Willis, Harry Potter, Benjamin Franklin, Hugh Hefner ZR, Stephen Hawking SR, Leonardo Dicaprio, Salvador Dali SR i Indiana Jones ZR<3
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Wto Mar 15, 2016 18:31   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Ze względu na dosyć nietypowe zainteresowanie maluchami z tego miotu, ciągłe awantury i roszczeniowe podejście niektórych osób zdecydowałyśmy, że wyjątkowo rezerwacje będą "tajne" i będą o nich wiedzieć tylko chętni na malce z naszej listy.
Dopiero po rezerwacjach wrzucimy zdjęcia już z zarezerwowanymi maluchami. Jeśli będą wolne maluchy, pojawi się o tym informacja.
Myślę, że to nie problem, zwłaszcza, że z Alloszczura tylko Rusałka, tuśka i SzczurLOVE czekają na maluszki, a finalnie zdjęcia i tak się pojawią.
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Rusałka 


Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 782
Ostrzeżeń:
 7/4/5
Wysłany: Wto Mar 15, 2016 19:20   

Ogoniasta napisał/a:
quag ależ skąd!! Nie słyszałaś, że teraz Zajączek wielkanocny grasuje i zabiera wszystkie hodowlane maluchy

Ogoniasta, aż mnie policzki bolą ze śmiechu :lol: :serducho:
 
     
Magda81 


Dołączyła: 09 Mar 2016
Posty: 16
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Wto Mar 15, 2016 19:42   


Mam pytanie bo bym chciała wysłać ankietę na ten miot tylko jakie szczurki się urodzą bo są dwa rodzaje siamesów jedne są bardziej białe i mają tylko mały wąski jasno brązowy pasek i takie szczurze pyszczki o ogólnie są smukłe a drugie siamese są bardziej misiowate i mają wielkie nochale. Więc jakie będą dzieci takie myszowate z chudym ryjkiem czy miskowate z dużym nochalem?
 
     
Tarpatka 



Dołączyła: 03 Mar 2016
Posty: 41
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Śro Mar 16, 2016 18:21   

olus_165 napisał/a:
Jesteśmy chwilowo zajęte ZooParkiem w Lublinie, więc rezerwacje odbędą się po weekendzie.
Dlaczego nie ma rezerwacji jeszcze? Miały być po wystawie i nie ma ich o co chodzi? Dlaczego tajne będą? Są chore czy coś?
_________________

Marsi['] (8.07.14r.)
Pusia['] (14.09.14r.)
Dejzi['] (10.12.13r.)
 
     
Layla 
zawieszona



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 8055
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Mar 16, 2016 18:31   
   Zwierzątka: owczarek szetlandzki - Burbon, świnia morska Samanta


Tarpatka, nie pomyślisz o tym, że nie każdy spędza życie w internecie? Cierpliwości. A dlaczego tajne to masz wytłumaczone, wystarczy przeczytać. Tak, na bank wszystkie zmutowane :roll:
_________________
KUP E-BOOKA O SZCZURACH!!!

Za Tęczą Cyrus Wielki, Księżniczka Aiko, Bianca Tygrysek, Betty Chmureczka, Azjunia, Luter, Aria, Lenin, Europa, Nana, Ludwiś, Omar Rat's Troop, Harold, Kiko, Helmut, Alia, Vader, Larysa, Oczko, Gringo, Kalif, Sezam, Emir, Hassan, Bono, Alban...
 
     
Magda81 


Dołączyła: 09 Mar 2016
Posty: 16
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Śro Mar 16, 2016 18:36   

Ja też nie rozumiem po co tajne, to trochę dziecinne podejście utajniać rezerwacje, przecież od zawsze były podawane na forum z tego co widzę. Więc mało mi to mówi "bo są dziwnie zainteresowani"... Więc czemu nie dacie od razu tej rezerwacji tylko coś kręcicie?
 
     
tuśka 



Dołączyła: 14 Sty 2016
Posty: 663
Ostrzeżeń:
 2/4/5
Wysłany: Śro Mar 16, 2016 18:42   
   Zwierzątka: Labrador, szczury


A ja zapytam, tak z ciekawości, co Wy Magda81 i Tarpatka tak bardzo się interesujecie miotem, skoro z tego, co się orientuję, nie jesteście zapisane?
Skoro dziewczyny chcą mieć tajne rezerwacje, to takie będą i nikomu nic do tego. Ich hodowla, ich prawo. W ogóle, skąd tyle zamieszania wokół tego miotu??????
_________________
Obecnie ze mną Alex, Parszywek,Carlos, Denzel

ZA TM min: Manfred [*] Zosia [*] Halina [*] Czarna [*] Alexander [*] Scotty [*] Hania [*] Alina [*] Sasha [*] Mała [*] i wiele wiele innych [*]...
 
     
Rusałka 


Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 782
Ostrzeżeń:
 7/4/5
Wysłany: Śro Mar 16, 2016 18:46   

Tarpatka, Magda81 przecież nie jesteście zapisane na owy miot. Wszyscy którzy wypełnili ankiety i oczekują bobasków, zostali poinformowani.
Trudno mi pojąć to zniecierpliwienie i gorzkie żale, powielające się pytania "kiedy" i "dlaczego".
 
     
Vaco 
phage the Chihuahua



Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 1785
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Śro Mar 16, 2016 18:56   

Niektóre hodowle dawały listę z kolejnością wybierania w pierwszym poście, inne wysyłały wiadomości do zainteresowanych zgodnie z taką samą listą która była "tajna". Kiedyś też zbierano wstępne listy osób, żeby mioty w ogóle się odbyły i hodowla ustalała sobie minimum chętnych. Niektórzy mogą sobie nie życzyć podawania na forum informacji że biorą malucha z jakiegoś miotu, wtedy np. są wypisani inicjałami albo przy maluchu widnieje jedynie informacja "rezerwacja". Są różne możliwości.
Nie rozumiem tego dziwnego zainteresowania odnośnie tego miotu, widocznie dziewczyny też są już zmęczone.
_________________


 
 
     
Tarpatka 



Dołączyła: 03 Mar 2016
Posty: 41
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Śro Mar 16, 2016 19:11   

Ja może i nie wysyłałam ankiety ale jakby jakiś był wolny to ja bym go wzięła. A ankieta z tego co wiem nie zawsze jest konieczna przecież.
_________________

Marsi['] (8.07.14r.)
Pusia['] (14.09.14r.)
Dejzi['] (10.12.13r.)
 
     
Mao 
Dorosłe dziecko



Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 3056
Skąd: z Bąbaju
Wysłany: Śro Mar 16, 2016 19:22   
   Zwierzątka: Gończy polski i 9 Maogonków


Tarpatka napisał/a:
A ankieta z tego co wiem nie zawsze jest konieczna przecież.

Yhy. Może jeszcze w mojej hodowli nie jest konieczna?
_________________
... ponieważ bułka.
Nade mną i w :serce: : Hinata EM, Hexe EM, Óshi Óme Jagodzianka EM, Drei AR, Książę Mieszko, Milka Mieszkowa, Krówka - Kjówka, Mały Rycerzyk - Ligia Kallina, Uwertura Kalinka AR, Elena i Eta CarinaeEM, Yankes AR spod skrzydeł pszczoły, Lela i Perperuna SR, Malina, Madara SR i Rusinek SR.
W rolach głównych: Nel - Bułka, Oleńka, Husaria, Pacta Conventa - Pecet, Rota, Chidori, Anahita - Anka oraz Dąbrówka jako caryca Maogonków
8)
 
 
     
Rusałka 


Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 782
Ostrzeżeń:
 7/4/5
Wysłany: Śro Mar 16, 2016 19:23   

Tarpatka, jest konieczna.
 
     
Tarpatka 



Dołączyła: 03 Mar 2016
Posty: 41
Ostrzeżeń:
 5/4/5
Wysłany: Śro Mar 16, 2016 19:27   

To nie można jej potem dosłać? Tak trudno jest zrobić rezerwacje? Już tyle czasu minęło ja nie wiem czy mam czekać czy kupić innego.
_________________

Marsi['] (8.07.14r.)
Pusia['] (14.09.14r.)
Dejzi['] (10.12.13r.)
 
     
Rusałka 


Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 782
Ostrzeżeń:
 7/4/5
Wysłany: Śro Mar 16, 2016 19:30   

Tarpatka, Warunki rezerwacji; >>Klik<<
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.4 sekundy. Zapytań do SQL: 11