To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Czekolada i produkty czekoladowe - nasze doświadczenia

szczurza mama - Wto Mar 04, 2014 17:49

A co sądzicie o tzw. dropsach czekoladowych (przyznam dla gryzoni)? Jakby była toksyczna to chyba nie dodawaliby jej do smakołyków...
ayar - Wto Mar 04, 2014 18:19

quagmire, dowiedziałaś się może, o co chodziło z tymi badaniami nad dobroczynnością czekolady? Wiem, że post sprzed niemal roku, ale tak sobie skaczę po tematach i mnie zaciekawiło :)
kasia2406 - Pon Lut 09, 2015 15:31

Ja myślę że to zależy od zwierzęcia . Niektórym szkodzi a innym nie . Tak samo jak ludziom . Każdy je co innego w innych ilościach , jeden ma alergię na mleko drugi wcale... no życie :)

[ Dodano: Pon Lut 09, 2015 15:33 ]
szczurza mama napisał/a:
A co sądzicie o tzw. dropsach czekoladowych (przyznam dla gryzoni)? Jakby była toksyczna to chyba nie dodawaliby jej do smakołyków...

No widzicie ! Chyba coś w tej czekoladzie jest że w małych ilościach się daje .... ;P

Szczurówka - Pon Lut 09, 2015 15:43

Nawet Vitapol produkuje kolby czekoladowe http://www.sklep-labrador...oladowe-90g.jpg :P
Karena - Pon Lut 09, 2015 15:45

Szczurówka napisał/a:
Nawet Vitapol produkuje kolby czekoladowe http://www.sklep-labrador...oladowe-90g.jpg :P

ale ich bardzo nie polecamy.

Szczurówka - Pon Lut 09, 2015 15:55

Karena, ale czy ja powiedziałam że daje? ;P Nie :)
Karena - Pon Lut 09, 2015 16:03

Szczurówka, Nigdzie nie napisałam, że podajesz. Napisałam, że nie polecamy.
Nie widzę również sensu reklamowania takich produktów na forum.

bolek - Pon Lut 09, 2015 16:36

Ja ostatnio swoim chłopakom kupiłem owsiankę z kawałkami czekolady i zjedli :)
smeg - Wto Lut 10, 2015 11:53

bolek, ale po co? Szczury zjedza wszystko, ale to nie znaczy, ze wszystko mozna im dawac. Wiekszosc przysmakow to rozrywka glownie dla wlasciciela, szczury ich do szczescia nie potrzebuja, a wiele z nich wrecz im szkodzi - jak wyzej wymieniona czekolada.
Layla - Wto Lut 10, 2015 12:22

bolek, pomijając czekoladę - zajrzyj do składu kupionej owsianki i zobacz ile tam syfu. Zastanawia mnie, po co ludzie dają zwierzętom zupełnie niepotrzebne, a wręcz szkodliwe rzeczy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group