To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - ANKIETA - oceniamy moderację

H. - Pią Maj 13, 2011 13:28
Temat postu: ANKIETA - oceniamy moderację
Witajcie :)
Jako, że ankiety już dawno nie było, nastąpiło kilka zmian, niedługo dojdą nowi modzi, a Wy macie ochotę nas ocenić - przyszedł na to czas :)

Prosimy każdą chętną osobę o poświęcenie nam chwili i wypełnienie ankiety. Nie jest to obowiązkowe. Każdy użytkownik może oceniać raz, ankieta jest anonimowa (niemniej jeżeli ktoś ma na to ochotę, to może się podpisać :) ). Moderacja oczywiście ankiety nie wypełnia.

Prosimy o szczere i obiektywne opinie :)

Przy każdym pytaniu macie możliwość dopisania własnego komentarza. Bardzo chcielibyśmy, aby każdy z Was wpisał tam chociaż jedno zdanie na temat pracy danej osoby. Takie uwagi pomagają nam dowiedzieć się, co robimy źle i jak moglibyśmy to poprawić. Oczywiście, jeżeli nie macie nic do dodania, wpiszcie po prostu 'brak uwag'.

Na ostatniej stronie, gdzie będziecie mogli dodać coś od siebie ogólnie możecie dodawać uwagi zarówno dotyczące jakości pracy MT jak i sugestie na temat samej ankiety - może przydałoby się jeszcze jakieś pytanie, o którym my zapomnieliśmy, albo coś w układzie ankiety przeszkadza Wam w jej swobodnym wypełnieniu (to tak na przyszłość, żeby każda kolejna ankieta mogła być jak najbardziej dostosowana do potrzeb użytkowników)

Ankieta będzie dostępna do 21 maja, do godziny 13.00

W lewym górnym rogu należy wpisać hasło: allo

ANKIETA, KLIK

Layla - Pią Maj 13, 2011 13:31

Erato, na stronie trzeciej nie mogę zaznaczać wszystkich odpowiedzi bo poprzednie znikają :?
H. - Pią Maj 13, 2011 13:32

Layla, pierwszy raz robiłam ankietę :oops: Już patrzę..
Layla - Pią Maj 13, 2011 13:35

Erato, to pytanie o radzenie sobie moderacji w usuwaniu offtopów etc.
H. - Pią Maj 13, 2011 13:36

Layla, spróbuj proszę teraz.

[ Dodano: Pią Maj 13, 2011 13:39 ]
Dalej nie działa :( Proszę o jeszcze chwilkę.

H. - Pią Maj 13, 2011 13:41

Najmocniej przepraszam, źle wybrałam jedną rzecz, ale już na szczęście wiem którą :)
Layla - Pią Maj 13, 2011 13:41

Erato, nadal jest problem. Wiesz o które mi chodzi pytanie? ;) Tam mogę zaznaczać maksymalnie 3 odpowiedzi, a przecież w każdym podpunkcie muszę coś wybrać. Może to coś u mnie?

A, ok, to obczaję ;)

[ Dodano: Pią Maj 13, 2011 13:43 ]
Poszło :D

H. - Pią Maj 13, 2011 13:44

Layla, bardzo się cieszę, że zaskoczyło, i dziękuję za zwrócenie uwagi :)
AngelsDream - Pią Maj 13, 2011 13:54

Cytat:
Twoje odpowiedzi zostały usunięte. Nie możesz już więcej ich edytować.


?

H. - Pią Maj 13, 2011 13:56

AngelsDream, ale wydaje mi się, że mam Twój wynik. To się pokazało na samym końcu?
AngelsDream - Pią Maj 13, 2011 13:57

Erato, po pierwszej stronie. :(
H. - Pią Maj 13, 2011 13:58

AngelsDream, napiszę na gg.

[ Dodano: Pią Maj 13, 2011 14:06 ]
Ok, juz wszystko wiemy. Gdyby komukolwiek zdarzyła się taka sama sytuacja, aczkolwiek już nie powinna, to proszę się zgłosić :)

greenfreak - Pią Maj 13, 2011 19:36

Poszło.
H. - Pią Maj 13, 2011 19:47

greenfreak, cieszę się, że bezproblemowo, bo widząc nowego posta w tym temacie zaczęłam się zastanawiać co jeszcze ustawiłam źle :wink: Dziękujemy :)
greenfreak - Pią Maj 13, 2011 20:48

Off-Topic:
No, moja poszła totalnie bez błędów już żadnych ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group