To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot Potterowy Happy Feet - Fiona x Voldemort

Liriel - Śro Cze 01, 2011 08:49

Off-Topic:
oj tam a ja pamiętam historię z hodowli Emerald Moon, kiedy były dwa mioty jednocześnie- P i N. matka miotu P była w ciąży prawdziwym wielkobrzuchem a urodziła tylko 4 maluchy. natomiast Kalipso, która była przez ten czas kruszynką aż 12 klusek. ja tam wierzę, że się udało. i że się załapię na Malucha z tego miotu 8)

Mika29 - Śro Cze 01, 2011 13:04

Off-Topic:
Liriel, i ja mocno wierzę, że i teraz tak będzie :mrgreen:

madzial13 - Czw Cze 02, 2011 14:17

gratis, nie martw się. Gryzia tyła na potęgę i prawie pękła w szwach, a w brzuszku było tylko 8 klusek. Już siedzę jak na szpilkach
ammy88 - Czw Cze 02, 2011 20:27

A może jakieś zdjęcia przyszłej mamusi? Jak tam przybieranie na wadze? :)
mmarcioszka - Czw Cze 02, 2011 20:30

Oj tak :foty: brzusia!
gratis - Czw Cze 02, 2011 23:23

Myślę, że jutro/w sobotę dostaniecie kilka świeżych zdjęc. :mrgreen:
Może nawet się czegoś dopatrzycie - ja nie patrzę, bo widzę co raz mniej. xD

Jako niedoświadczony odchowywacz mam sprawę jeszcze bardziej utrudnioną ze względu na to, że to druga jej ciąża - niby brzuszek jest - ale czy to nowy-mały brzuszek, czy pozostałośc z poprzedniej ciąży (nie biegała po ostatniej godzinami na orbitreku :P )... itd. ze znanych poradnikowych oznak ciąży nie potrafię się obiektywnie dopatrzec żadnego.

Z wagą też różnie. Jutro ją zważę w transporterku - póki co tarowałam małą klatkę i nie wiem czy tym samym nie przekłamało mi za bardzo ważeń.

No nic, do pierwszego terminu 5 dni... strach się bac.

pszczoła - Sob Cze 04, 2011 20:25

Mamy sobotę :hyhy: Jak tam brzusio?
Mika29 - Nie Cze 05, 2011 06:38

Właśnie :foty: brzuszka :]
Azi - Nie Cze 05, 2011 11:39

gratisiek, co tam jak tam, mówwwww
gratis - Nie Cze 05, 2011 12:48

Hm, moja sobota trwa do niedzieli. Wybaczcie. Zdjęcia są, trochę przegięłam z picassą z wyostrzaniem, no, ale... są.

Niestety nie mam za dobrych wieści. Fionse waży 353 gramy, od kilku dni kompletnie nic się nie ruszyło, wręcz zmalało... Po 10. zrobię jej rtg (gdyby czasem coś, to nie chciałabym jej tym stresowac).



gratis - Nie Cze 05, 2011 12:54

Edit: łoo, na kompie nie wyglądały tak tragicznie jak po wrzuceniu, poprawię je do wieczora.
AngelsDream - Nie Cze 05, 2011 13:03

gratis, ależ ona jest śliczna, a zdjęcia nie takie straszne, nie przesadzaj, tylko trochę jak wycinane. 8)
gratis - Nie Cze 05, 2011 13:04

Za mocno wyostrzone, się poprawi. ;)
wuwuna - Nie Cze 05, 2011 13:06

Właśnie nie przesadzaj gratis i zostaw trochę takie bajkowe przez tą pościel. No i Fiony to ja nie oddam. O
gratis - Nie Cze 05, 2011 13:06

Bo ja już kompletnie nie wiem. Z czegoś się te 30 gram do przodu wzięło. Niby brzuszek się bardziej uwydatnił, apetyt jest całkiem spory. Reszta sygnałów ciążowych byłaby okłamana, bo to druga ciąża.
Jednak 2 dni do pierwszego terminu, a ujawnionych talentów architektonicznych brak, 150 gram do przodu brak... jakieś dno. : <



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group