To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot Potterowy Happy Feet - Fiona x Voldemort

Azi - Czw Maj 05, 2011 19:29
Temat postu: Planowany miot Potterowy Happy Feet - Fiona x Voldemort
Planowany miot „Potterowy” Happy Feet
Imiona szczurów z tego miotu mają nawiązywać do serii o Harrym Potterze.

Krycie planowane od: 15.05.2011
Poród planowany od: 05.06.2011
Odbiór malców : lipiec 2011
Rodowód miotu : http://www.happyfeet-ratt...otPotterowy.pdf
Lista: https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ap1aB8EreaGydFdsZ2RpV2Y4UUFmUkZuQWV4ekZtZVE&hl=pl&authkey=CJmr-64I#gid=0

FIONA Beris x VOLDEMORT Valhalla
(standard, standard, burmese self) x (standard, rex, russian burmese, self)


Voldemort
Cytat:
Voldi to mój mały skarb. Wyśniony, upragniony niebieski burm.Kompletne przeciwieństwo postaci, od której zapożyczył imię. : ) Mimo niewielkich gabarytów alfa stada. Nie należy do klanu tulaków, lecz mizianiem na kolanach nie pogardzi. Dobry przyjaciel Leta, jego podobieństwo z charakteru. :D
Wielokrotny zdobywca II i I miejsca w kategorii samiec rex i II miejsca w kategorii samiec uszy standard.




Fiona

Cytat:
Fiona to świetna szczurzyca. Idealna mama. Przy miocie Magicznym w pełni mi zaufała.
Nie należy do szczurów miziastych. Ale towarzyskich, nakolannych i naramiennych jak najbardziej. : )





Spodziewamy się szczurków:
kolor – pale burmese, burmese, sable burmese, siamese, black-eyed siamese (BES), himalayan, black-eyed himalayan (BEH) - także w wariantach russian blue
uszy – standard
sierść – standard, rex
znaczenia – self

Maluchy urodzą się i odchowają u mnie, w Jaworznie.
Jako 6-tygodniowe będą do odbioru przy okazji wystawy w Cieszynie.

Miot będzie miał bardzo ciekawy rosyjsko-czesko-ukraińsko-finlandzko-brytyjski rodowód.

Cena szczurka – ok. 90zł. Maluszki trafią do Domków z rodowodem oraz wyprawką.

Fiona jest w świetnej kondycji. Voldemort podobnie - dodatkowo miał robione badanie EKG, którego wyniki są bardzo dobre.

Dziękuję Sachmie za pozwolenie na krycie Voldemortem.

Uwagi na temat miotu:
1. Miot odbędzie się, jeżeli do momentu krycia będzie minimum 8 chętnych
2. Miot odbędzie się, jeżeli do momentu krycia nie będzie żadnych problemów zdrowotnych u rodziców.
3. Hodowca nie gwarantuje, że samica zajdzie w ciążę - nie mamy na to za dużego wpływu
4. Hodowca nie gwarantuje, że malce urodzą się w takich odmianach, aby zaspokoić oczekiwania wszystkich chętnych - na to mamy jeszcze mniejszy wpływ

Wypełnione ankiety www.happyfeet.yoyo.pl/Dokumenty/Ankieta.doc proszę kierować na e-mail hodowlahf@gmail.com z tytułem "Miot Potterowy"

Przypominam, że pierwszeństwo mają osoby, które były zapisane na miot „J”.

Zapraszamy do zapisów!

Lavi - Czw Maj 05, 2011 19:31

Matkoooo sable i burmeski i BESyy.... I jeszcze Potterowski miot;(
;(
Idę się zapłakać na śmierć

mmarcioszka - Czw Maj 05, 2011 19:38

Już się nie mogę doczekać tego miotu :mrgreen:
A pomysł na nazwę miotu świetny, można znaleźć świetne imona: Minerwa McGonagall :serducho: (albo Muffliato, nie mogę sie zdecydować, ale na szczęście mam jeszcze troszkę czasu na zastanowienie :-P ).

Vaco - Czw Maj 05, 2011 19:52

aa nie mogę się doczekać małego Portkey'a :DD
pszczoła - Czw Maj 05, 2011 22:31

A ja czekam na małego Zgredka :) :serducho: Mam nadzieję, że się uda :P
Devona - Czw Maj 05, 2011 22:38

OMG, czemu ja się nie doszczurzam ;( ??
Agusia - Pią Maj 06, 2011 09:06

A ja chce dumbo ;(
quagmire - Pią Maj 06, 2011 09:57

Myślę, że się urodzą same czarnookie syjamy - tzn. że wszystkie syjamy będą czarnookie, a nie że burm nie będzie ;)
Niech się braciszek pięknie spisze :serducho:

AngelsDream - Pią Maj 06, 2011 12:40

Voldemort i Leto są piękni... I już wiem, kogo przypomina Perkun. :D

Voldi ma śliczne uszy i jest taki fajny chojrak do Baaja. :mrgreen:

Off-Topic:
Nawiasem mówiąc, Saurac wymiata. :]

quagmire - Pią Maj 06, 2011 12:42

Przecież Perkun to od początku cały Leciak :serducho:
AngelsDream - Pią Maj 06, 2011 12:51

quagmire, ja Leto pierwszy raz widziałam na żywo... :)
quagmire - Pią Maj 06, 2011 12:59

Off-Topic:
Nie szkodzi, przecież Ci mówiłam :)

AngelsDream - Pią Maj 06, 2011 13:02

quagmire, ano, ale wreszcie sama zobaczyłam.

Ogólnie mam nadzieję, że dzieciaki wezmą sobie z dziadków i rodziców to, co najlepsze. :)

Azi - Sob Maj 07, 2011 22:32

W środę 04.05.2011 nagle zmarł Big Ben (Przyrodni brat Avady - wspólny ojciec Leto z TazManie)
Przyczyną śmierci był rozległy nowotwór w jamie brzusznej który dał przerzuty do innych narządów wewnętrznych. Nowotwór poszedł na badanie histopatologiczne.

Mimo, ze jest to brat przyrodni i prawdopodobieństwo związku genetycznego z Avadą jest mniejsze, zdecydowałam, że dopóki nie będzie wyników histopatologii i dopóki nie zostanie określone prawdopodobieństwo genetycznych skłonności, miot zostaje zawieszony.

Wszystkich chętnych bardzo przepraszam, ale nie chcę ryzykować zdrowiem maluchów, tym bardziej, że Athame została już pokryta i tego nie zawieszę. Oczywiście wszyscy chętni mają prawo przepisać się na inny miot - z datą zgłoszenia do hodowli (i zachowaną pozycją na liście). Bardzo proszę jednak jeszcze teraz mnie o tym nie informować. Jest sporo czasu, a może badanie histopatologiczne rozwieje wątpliwości i miot odbędzie się zwyczajnie.

Azi - Pon Maj 09, 2011 22:04

Z w/w powodów postanowiłyśmy z gratis, że nastąpi zmiana matki miotu Potterowego. Niewielka zmiana ;)

Matką zostanie Fiona Beris (mama Avady), która wszak jeszcze taka leciwa nie jest. Ze względu na brak problemów zdrowotnych, wzorową kondycję, brak problemów z poprzednią ciążą oraz porodem, a także regularne ruje Zarząd SHSRP zgodził się na przedłużenie praw hodowlanych Fionie - za co obie z gratis dziekujemy.

Miot odbędzie się w planowym terminie.

Zmianom ulegną odmiany:
kolor – burmese, sable burmese, siamese (także black eyed siamese) - każdy z tych kolorów może wystapić także z dodatkiem russian blue
uszy – standard
sierść – rex, standard
znaczenia – self


Nie będzie double rexów.

Bardzo proszę o informację od osób zapisanych na double rexy, czy rezygnują z miotu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group