To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XV Wystawa SHSRP w Cieszynie 23-24.07.2011

Vaco - Pią Kwi 29, 2011 14:48

tylko nie wiem jak z noclegiem, ale to się coś wymyśli :DD
Nakota - Pią Kwi 29, 2011 14:57

Vaco napisał/a:
ze Świnoujścia do Katowic jest chyba tylko jedna przesiadka, we Wrocławiu... a że jest połączenie Katowice - Cieszyn to myślę, że pojadę :P

W wakacje będzie dodatkowy pociąg ze Świnoujścia do Krakowa przez Rybnik, a z Rybnika można dojechać pksem do Cieszyna :)

Frag - Pią Kwi 29, 2011 16:11

Azi, no tak jakoś napisałam, że bez szczurów :oops:
Ale rozumiem, że powinnam to przemyśleć? Obiecuję, przemyślę :)

Wiewiora - Pią Kwi 29, 2011 16:46

ja przyjdę na 80%. bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać na wystawę w Cieszynie bo będzie to moja pierwsza wystawa :mrgreen:
Vaco - Nie Maj 08, 2011 16:11

jak będzie kategoria dla kundelków, to bym swojego Kafara zabrała :)
maris - Nie Cze 12, 2011 02:14

Czy wiadomo już czy wystawa ma szanse się odbyć?
Anonymous - Nie Cze 12, 2011 10:49

maris, póki co nie ma przeszkód, Azi z madzookiem są w trakcie ustaleń z organizatorem, na pewno napiszą wkrótce. :)
maris - Nie Cze 12, 2011 11:03

Viss, super, dzięki :)
Azi - Nie Cze 12, 2011 16:58

jesteśmy w trakcie twardych negocjacji :>

niebawem napisze co i jak.

H. - Nie Cze 12, 2011 17:00

Azi, twardo negocjuj :twisted:
maris - Nie Cze 12, 2011 19:16

Azi, to trzymam kciuki za negocjacje :kciuki: Jeśli przy wystawie będzie potrzebna w jakiś sposób pomoc, to daj znać :)
Vaco - Nie Cze 12, 2011 20:49

ja też bym chciała pomagać, jeśli będzie potrzeba :oops:
Azi - Czw Cze 16, 2011 08:01

Informuję, że wystawa w Cieszynie odbędzie się według planu.

Na wystawie będzie zapewniona opieka weterynaryjna. W związku proszę pamiętać, że:
- jeżeli jakikolwiek szczur będzie wykazywał oznaki chorobowe (jakiekolwiek) zostanie wyproszony wystawy wraz z całym stadem wystawcy
- jeżeli lekarz weterynarii uzna, że oznaki chorobowe musiły być widoczne wcześniej, wystawca dostanie roczny zakaz wstępu na wystawy SHSRP - jako świadome narażenie innych szczurów na ryzyko

Przypominam tez, ze SHSRP podjęło dodatkowe postanowienia na temat środków ostrożności, do których obligatoryjnie nalezy się zastosować:

Cytat:
1. Zaświadczenie weterynaryjne nie później niż 2 dni przed sobotą wystawową. Zaleca się w miarę możliwości dwie wizyty w odstępie tygodnia.
2. Obowiązek dwutygodniowej kwarantanny przed wystawą dla zwierząt z importu, adopcji, sklepu, wpadki, itp oraz całego stada.
3. Nakaz wewnętrzny dla sędziów uczestniczących w wystawach międzynarodowych do zachowania maksymalnej ostrożności i higieny (manusan itp)
4. Każdy ma obowiązek zgłosić organizatorowi czy i jakie szczury będzie miał na wystawie poza wystawowymi i szczurów tych dotyczą wszystkie zasady dotyczące wystawianych, włącznie z kwarantanną dla zwierząt będących na wystawie "przejazdem".
5. Sędziowie i pomocnicy sędziów zobowiązani są do noszenia fartuchów jednorazowych podczas wystawy oraz posiadania własnych środków odkażających.
6. Każdy wystawca (wraz z osobami towarzyszącymi) zobowiązany jest do posiadania i używania własnego środka antybakteryjnego o jak najszerszym spektrum działania.
7. Zakaz dotykania szczurów wystawowych przez zwiedzających, a w obrębie wystawców tylko po dezynfekcji rąk.
8. Obowiązek zgłaszania organizatorom wystawy shsrp sytuacji będących zagrożeniem (nielegalnie wnoszone na wystawę zwierzęta, zachowania zwiedzających, itp)
10. SHSRP zastrzega sobie możliwość wyproszenia z wystawy wystawcy i jego szczurów w sytuacji gdy stan zwierzęcia/ąt wskazuje ewidentnie na chorobę.


Termin wysyłania zgłoszeń upływa 24.06.2011 na adres wystawashsrp@gmail.com

Wnioski do probrania, w pierwszym poście :)

Każdy, kto posiadać będzie w swoim stadzie nowe szczury (posiada je maksymalnie miesiąc) pochodzące z innych źródeł niż polskie hodowle rodowodowe, proszony jest o zgłoszenie tego faktu. Zatajenie tego faktu, będzie wiązało się z usunięciem wystawcy z wystawy.

Bel - Czw Cze 16, 2011 08:50

łał.. jestem pod wrażeniem :DD
H. - Czw Cze 16, 2011 09:21

Super :mrgreen: No, to zgłaszajcie się ładnie :>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group