To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Ogonowy offtopic - Czekanie na szczurka!

Anonymous - Nie Lis 26, 2006 16:57

To mozna kupic rasowego szczura i go wykastrowac? Ja tez tak chce!
Anonymous - Nie Lis 26, 2006 16:59

Ja najpierw spytałam hodowczyni.
Niechętnie to robię, ale już tak strasznie tęsknię za chłpcem, że jednak egoizm z litością dla jajek wygrał. Mam coś w rodzaju wyrzutów sumienia.

AngelsDream - Nie Lis 26, 2006 17:00

:ot: Można - też mam kastrowanego rasowca. Nikt nie zmusza ludzi do rozrodu szczurasów.

Koniec :ot:

Anonymous - Nie Lis 26, 2006 18:02

Jejciu ja mialam doczynienia z kastracikiem przez miesiac i tak go pokochalam ze teraz caly czas o nim mysle......
Koniec off topu....

moniaaa - Pon Gru 04, 2006 12:14

Zazdroszcze Wam takiego czekania, bo macie jeszcze teraz ogonki, na ktorych mozecie wyladowac swoja milosc ;)
A ja ogonkow narazie nie mam, eh :( i nie wiem czy bede miec.. I normalnie mnie nosi, bo chce juz styczen, kiedy sie okaze, ze bede mogla zaczac starac sie o jakies malenstwo :)

A w dodatku oprocz forum nie mam z kim o tym pogadac, bo albo nie chca sluchac, albo mi wmawiaja rozne dziwne rzeczy, bleah.

Azi - Pon Gru 04, 2006 12:29

moniaaa napisał/a:
albo nie chca sluchac, albo mi wmawiaja rozne dziwne rzeczy, bleah.
tiaaa skąd ja to znam? Niemniej moje towarzystwo już sie poddało i nauczyło, że ja sobie musze o ogonach chwilke pomarudzić.

Dziś własnie zamęczałam ludzi opisywaniem jak to moje maleństwa juz prawdopodobnie w brzuszku są :P Ihihi juz sie nie mogę doczekac jak się pojawia :)

Asaurus - Pon Gru 04, 2006 13:35

Ja ostatnio też zauważyłem, że zanudzam znajomych szczurami a szczególnie Hymirem Hoytem po którego jedziemy w styczniu. Gdyby nie zdjęcia od Nezu to nie wiem jak bym wytrzymał te 2 miesiące...
sachma - Pon Gru 04, 2006 14:41

Asaurus, wiesz bo tak to jest z facetami... ide o zaklad ze przed tym malcem nie nawyjales tak o szczurach :P

moj facet jak czekal kiedy Timona otworzy oczy i podrosnie na tyle zeby on sie mogl nia zajmowac (ta najgorsza robota spadla na mnie bo nie mam tak silnego snu) to nawijal o niej bez przerwy :D

a ja teraz nawijam o Enigmie... mimo ze jej nie ma... mimo ze krycie dopiero bedzie... ale juz czekam z taka nadzieja jak czekalam na pierwszy miot...

Niuniak - Pon Gru 04, 2006 14:47

a ja nawijam mojemu chłopakowi na temat szczuraków:P ale on też je lubi...na swój chory sposób :szatanek: i normalnie az mi się ciepło na serduchu zrobiło jak się ucieszył, że trafi do mnie jeszcze jeden szczurak ::D: a przy znajomych nauczyłam się hamować...ale to też nie zawsze wychodzi O_o
marhef - Pon Gru 04, 2006 14:50

A ja czekam na Mistle.
Moją małą Mistle.
Jeszcze 5 tygodni :)

AngelsDream - Pon Gru 04, 2006 14:56

Ja na całe stado chłopów czekam... heh...
Anonymous - Pon Gru 04, 2006 15:25

sachma napisał/a:
a ja teraz nawijam o Enigmie

Hm hm, czyżby jakiś rodowodowiec miał się nazywać tak samo jak moja rexowata pięknota? :P
Tak przy okazji - Niuniak, za godzinę idę na dworzec po Twojego Kubka;)

Pacyfka - Pon Gru 04, 2006 15:25

moi znajomi juz dawno mnie uswiadomili, ze mam obsesje i ze powinnam sie leczyc... wiec musialam sie jakos nauczyc powstrzymywac przy nich i sie wylaczac, zeby mnie do szpitala nie oddali.
A na razie czekam na mojego kochanek Denzelka :zakochany: jeszcze niecale 2 tygodnie :mrgreen: i rownie kochanego malego Siersciucha :zakochany: jeszcze 5 tygodni.. :D

Anonymous - Pon Gru 04, 2006 15:41

To troche śmieszne, ale ja juz wybrałam imie dla mojego przyszłego dumbo. :oops:
Chcę aby był Franek, albo Frank. Na część Franka Millera i od mojego nazwiska :mrgreen:

Anonymous - Pon Gru 04, 2006 15:45

a ja mam problem bo nie wiem czy zostawic mojej Fionie imie rodowodowe czy moze przechzcic ja? Macie jakies pomysly na imie dla tego maluszka w avatarze?
Ja zastanawiam sie nad Flavia, Dove lub Nadia.....



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group