To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zooplus.pl - [Poznań] zamówienie zooplus

Anonymous - Wto Lis 08, 2011 15:15

Nashi, ło, 10% jeszcze lepsze.
dla mnie tylko jeden problem - nie mamy samochodu, a w naszym zamówieniu jest mnóstwo rzeczy - karma dla kota, duży worek żwirku, koci transporter, kuweta narożna... ciężko by mi było to odebrać skądkolwiek :(

Nashi - Wto Lis 08, 2011 15:19

To ja może pogadam ze znajomym, który codziennie przejeżdża koło naszego mieszkania (podwozi mojego Bartka do pracy) i mieszka na Sołaczu, może zgodziłby się to podrzucić, jakbym mu piwo postawiła. :P Zresztą, pewnie i tak będę zamawiała na adres biura, w którym pracują, żeby nie było problemu z odbiorem od kuriera. Względnie mogę zamówić na wasz adres. ;)
Anonymous - Wto Lis 08, 2011 15:25

Nashi, to może pogadaj z tym kumplem, czy dałoby radę z podwózką gratów :) bo to naprawdę zapowiada się kawał paki pełnej gratów ;)
Nashi - Wto Lis 08, 2011 15:34

Ok, mogę z nim pogadać, pod warunkiem, że pasuje Wam odbiór w godzinach 17.30-19 w dni robocze (zamówienie pewnie przyjechałoby do Was tego samego dnia, w którym paczka zostałaby dostarczona).
Anonymous - Wto Lis 08, 2011 15:59

Nashi, wiesz co - może jednak nie zawracajmy mu głowy... obawiam się, że to będzie naprawdę ogromna paczka, która może sprawiać problemy w transporcie.

chyba po prostu zamówię to do nas tak jak jest, bez kombinacji...

Karena - Wto Lis 08, 2011 17:17

kurde szkoda że w zooplusie nie ma czerwonych pochylnie ferplasta ;/ bym się podłączyła
Nashi - Wto Lis 08, 2011 18:21

mataforgana, jak uważasz. Jeszcze się go nie pytałam, więc... ;)
W takim razie ja zamawiałabym osobno, dla mnie to zawsze większy rabat.
Czy ktoś jest jeszcze na coś chętny?

Asmena - Wto Lis 08, 2011 19:37

Nashi, a nie możesz Ty zamówić, ale wskazać adres Maty? Rabat będziecie miały, a graty wylądują u Maty ;)
Nashi - Wto Lis 08, 2011 19:38

Już wcześniej to zaproponowałam, bo zapewne jest taka opcja. ;)
pszczoła - Wto Lis 08, 2011 19:43

10% od Nashi i dostawa do maty to by było sensowne rozwiązanie :)
Anonymous - Wto Lis 08, 2011 19:50

pszczółka napisał/a:
10% od Nashi i dostawa do maty to by było sensowne rozwiązanie


dooobra, to rozumiem, że przy okazji robimy mini spotkanie u nas z podziałem łupów? :D

Nashi, a wy na Śmiałego to niedaleko ode mnie macie :P zaraz może mi się uda zmusić Błażeja, żeby pomógł mi zweryfikować nasze zamówienie i wyślę ci pw z naszymi rzeczami :)

pszczoła - Wto Lis 08, 2011 19:52

mataforgana napisał/a:

dooobra, to rozumiem, że przy okazji robimy mini spotkanie u nas z podziałem łupów?

no jasne :D

Anonymous - Wto Lis 08, 2011 19:55

no to jestem ZA :D
Nashi - Wto Lis 08, 2011 20:11

pszczółka napisał/a:
10% od Nashi i dostawa do maty to by było sensowne rozwiązanie
Nie wiem, czy rabaty się sumują, ale będziemy próbować. :D
pszczoła - Wto Lis 08, 2011 20:17

Ale jak sumują? Po prostu byś zamówiła na siebie a dostawa do maty :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group