To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zooplus.pl - [Poznań] zamówienie zooplus

najeli - Śro Kwi 24, 2013 18:04

robię spore zamówienie z zooplusa - ktoś coś?
Magdonald - Pon Maj 06, 2013 17:55

Pod koniec tygodnia będę składać zamówienie na zooplus. Mamy już zebraną wystarczającą kwotę na darmową przesyłkę, ale może ktoś akurat czegoś potrzebuje - można się przyłączyć ;)
Mao - Pon Maj 06, 2013 18:07

Chętnie. Idę popatrzeć, co mają :P
pszczoła - Pon Maj 20, 2013 12:03

Będę zamawiać worek ściółki, czy ktoś się chce przyłączyć do zamówienia (wolałabym przesyłkę do mnie, bo to 15kg) ? Lub może ktoś z Was jeszcze nie zamówił? ;)
Kami - Pon Maj 20, 2013 14:15

pszczoła, chciałam napisać identyczną wiadomość. :P Też potrzebuję ściółki, ale brak samochodu utrudnia transport. Mogę zamówić do siebie, ale to Cię chyba średnio urządza. :wink:
Mar - Wto Lip 02, 2013 21:27

Potrzebuję kilku drobiazgów, które dostanę tylko w zooplusie. Szukam chętnych do wspólnego zamówienia.
Magdonald - Pią Sie 30, 2013 13:43

Jakoś w pierwszej połowie września (nie znam dokładnej daty, może się trochę przesunąć) planuję złożyć zamówienie. Darmową przesyłkę i tak już będę miała, ale gdyby ktoś czegoś potrzebował, możecie pisać na pw :)
Magdonald - Nie Sty 12, 2014 13:15

Odświeżam, bo pod koniec tygodnia (piątek/sobota) planuję złożyć zamówienie. Gdyby ktoś, coś - poproszę pw ;)
Kami - Nie Sty 12, 2014 13:43

Poszło pw. :)
Kami - Pią Mar 21, 2014 16:29

Halo, Poznań!

Czy ktoś byłby chętny na wspólne zamówienie z niemieckiego zooplusa? Chcemy z pszczołą zamówić ściółkę bukową Chipsi, która nie jest już dostępna w Polsce. Darmowa wysyłka od 69 euro, więc trochę nam brakuje. :wink:

Ktoś zainteresowany?

Karena - Śro Lip 16, 2014 12:47

W związku z przebudową działu temat zamówień w Zooplusie przeniesiono z grupowych zamówień z e-sklepów.
aneczka1-13 - Pon Maj 02, 2016 20:53

Siemka. bedzie ktoś w najbliższym czasie robił jakieś zamówienie z zooplusa? Potrzebuję zrobic drobny zakup dla pieska ale nie opłaca się pojedyńczo kupować bo przesyłka wyniesie tyle co sam produkt który chcę kupic.
Neverestin - Śro Sty 25, 2017 18:23

O dzisiaj zamawiałam, ale w lutym będę robić kolejne - jak ktoś coś to dawajcie znać przydaje się do 99z ł :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group