To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot M Happy Feet - Athame x Danthalion

Karena - Czw Maj 05, 2011 00:34

co taka cisza :wink: ?
Azi - Czw Maj 05, 2011 08:04

a co ma być? :>

panna wyjechała, krycia póki co nie było ;)

Pająk - Czw Maj 05, 2011 08:10

Trzymamy kciuki za kawalera i panna, a szczególnie ich pomyślne pożycie :lol: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Azi - Czw Maj 05, 2011 19:40

Najprawdopodobniej wczoraj było krycie ;)
Azi - Sob Maj 07, 2011 22:41

W środę 04.05.2011 nagle zmarł Big Ben (Przyrodni brat Athame - wspólny ojciec Leto z TazManie)
Przyczyną śmierci był rozległy nowotwór w jamie brzusznej który dał przerzuty do innych narządów wewnętrznych. Nowotwór poszedł na badanie histopatologiczne.

Mimo, ze jest to brat przyrodni i prawdopodobieństwo związku genetycznego z Athame jest mniejsze, jeżeli wynik histopatologii byłby niepomyślny, miot otrzyma status "kontrolny" - cena malców ulegnie zmianie, ale jednocześnie będę wymagała częstszych (co trzymiesięcznych) wizyt kontrolnych u lekarzy weterynarii, obeznanych ze szczurami.

Azi - Czw Maj 12, 2011 21:54

Waga Athame - 346 gram (+50 od wyjazdu) - 9 dzień ciąży
Pająk - Pią Maj 13, 2011 08:03

to kciukamy za zdrowie mamusi i maluchow w brzuszku :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Gienia - Pią Maj 13, 2011 09:39

co wyszło w histopatologii?
quagmire - Pią Maj 13, 2011 10:32

Gienia, jeszcze nie było wyników. Niestety, trochę się na nie czeka.
Vaco - Pią Maj 13, 2011 16:11

mam nadzieję, że wyniki nie będą niepokojące...
pseudomonas - Sob Maj 14, 2011 00:51

:kciuki: kciukam za rosnące w brzuszku kluseczki :kciuki:
Gienia - Sob Maj 14, 2011 09:50

Zauwazyłam, że lista na miot M się troszkę uszczupliła :D Jeaa, w kolejce do miotu M- 3 do samiczek i 4 do samczyków !!! :) Wciąż nie mogę się zdecydować jaką chcę płeć;p Rośnijcie maleństwa, narodzinki już tuż tuż! Już tak się nie mogę doczekać, wyczekane będą, oj wyczekane:) A pózniej wychuchane i wymiziane jeszcze bardziej. :tummykiss: :sirwwt: Na ile Azi oceniasz moją szansę dostanie klusek, chyba z rezerwówki przeszłam na główną listę :D
gratis - Sob Maj 14, 2011 10:42

Powiem tylko, że Leto - dziadek miotu miał robione EKG. Wyszedł pojedynczy, dodatkowy skurcz, na potwierdzenie wyniku EKG zrobiliśmy RTG - serce nie jest powiększone/przemieszczone, a więc to bardzo delikatna wada (która najpewniej się wyprostuje po lekkich lekach). Oprócz tego to okaz zdrowia.

Fiona, babcia miotu - mama Athame - również ma się świetnie. Podobnie jak rodzeństwo Athame.

Vaco - Sob Maj 14, 2011 13:11

Off-Topic:
Gienia, dziewczynki wybierz :P

Azi - Sob Maj 14, 2011 14:27

Gienia napisał/a:
Na ile Azi oceniasz moją szansę dostanie klusek, chyba z rezerwówki przeszłam na główną listę :D
a mogę ocenić za jakieś 1,5 tygodnia? :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group