To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIV Wystawa SHSRP w Łodzi 21-22.05.2011

Pyl - Pon Maj 23, 2011 13:36

A tak z innej paczki - czy ktoś ma może fotki moich ogonów z wystawy? Bo ja nie miałam aparatu i smutno mi teraz :( Tyle osób robiło, więc może się gdzieś załapałam... Jakby co to poproszę...
aneczka1-13 - Pon Maj 23, 2011 14:49

a wie ktoś może kiedy coś się ukaże na fauna planet tv ?? Bo jak szukałam to jeszcze nic nie ma.

[ Komentarz dodany przez: Erato: Wto Maj 24, 2011 10:15 ]
ukaże - ukazać
ukarze - kara

Oli - Pon Maj 23, 2011 14:54

ja bym proponowała honorową nagrodę dla szczura, który zdobył najmniej punktów na wystawie, bo zawsze taki brzydal jest
klauduska - Pon Maj 23, 2011 14:56

Oli napisał/a:
ja bym proponowała honorową nagrodę dla szczura, który zdobył najmniej punktów na wystawie, bo zawsze taki brzydal jest


to jest całkiem fajny pomysł moim zdaniem :)

madzook - Pon Maj 23, 2011 15:26

Wystawa bardzo udana :mrgreen:
Wspaniale było was wszystkich zobaczyć :serducho:

Badoha - Pon Maj 23, 2011 15:51

madzook, a fotki :P
Journey - Pon Maj 23, 2011 16:30

Oli napisał/a:
ja bym proponowała honorową nagrodę dla szczura, który zdobył najmniej punktów na wystawie, bo zawsze taki brzydal jest


Nie brzmi to przyjemnie.

Wygranym gratuluję :) Jeśli odbędzie się wystawa w Warszawie na pewno jej nie opuścimy :wink:

aneczka1-13 - Pon Maj 23, 2011 17:35

A nagroda dla szczura z najczystszym ogonem może by była fajnym pomysłem??
quagmire - Pon Maj 23, 2011 17:43

aneczka1-13, ja tam moim chłopcom myję ogony przed wystawą, więc to nie do końca zasługa szczura by była ;)
Pyl - Pon Maj 23, 2011 17:49

aneczka1-13, ja jestem za. Bo to przynajmniej dowcipne i mniej "obciążające" psychicznie właściciela niż najbrzydszy szczur wystawy.

A w ogóle to może za najlepszą pozycje w trakcie wystawy? Można by oceniać wszelkie zwisy, spanie do góry podwoziem, ziewy... Do oceny w postaci głosowania wystawców?

magnes - Pon Maj 23, 2011 18:05

Viss, wystawa była bardzo udana, gratuluję dobrej organizacji. :)
Gratuluję też nowym championom :serducho:

klauduska - Pon Maj 23, 2011 18:13

Pyl napisał/a:
A w ogóle to może za najlepszą pozycje w trakcie wystawy? Można by oceniać wszelkie zwisy, spanie do góry podwoziem, ziewy...

Off-Topic:
no może w tym przynajmniej Tycik miałby jakąś szansę ;) ;)


a co do czystości ogona: no nie wiem, każdy w końcu może się uprzeć przed wystawą i szorować..

babyduck - Pon Maj 23, 2011 18:21

A mi się pomysł na najlepszego brzydala podoba. Bo to w końcu żadna ujma dla szczura, a jego odbieganie od wzorca można by przyjąć za uroczą osobliwość. W końcu wiadomo, że one i tak wszystkie są piękne (a jak nie, to proponuje podsłuchać Viss podczas sędziowania). Tak więc otrzymanie tytułu "Brzydala wystawy" można traktować z przymrużeniem oka i cieszyć się kotylionem i torbą żarcia :P
agacia - Pon Maj 23, 2011 18:24

Jak z psami na zawody jezdzilam to byla nagroda za najdluzsze zwiedzanie trasy i fajne to bylo. Podoba mi sie pomysl nagrody dla szczura najbardziej odbiegajacego od wzorca ;)
Bel - Pon Maj 23, 2011 18:48

za najbrzydszego brzydala czyli za Parszywka Wystawy - Smolik :D
za najgrubszego szczura wystawy - Galaxy :D
i już nie macie po co startować :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group