To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIV Wystawa SHSRP w Łodzi 21-22.05.2011

quagmire - Pon Maj 23, 2011 12:01

Igła się nazywa Igiełka SunRat's, a nie Igła.
Niamey - Pon Maj 23, 2011 12:03

Alexis, odżywkami dla kulturystów :rotfl: a tak szczerze to nie wiem, coś u mnie musi być w powietrzu, bo nawet najchudsza bida z zoologa dobijała u mnie do 400g :) A misiowatość przychodzi z wiekiem, tak że cierpliwości :)
A poza tym fajnie, że wpadłaś :)

Layla - Pon Maj 23, 2011 12:07

Rany, nie poznałam wuni :serducho: :serducho: :serducho: Czeka ją bogactwo ^^
EpKee - Pon Maj 23, 2011 12:17

To tym bardziej podwójnie gratuluję :D
Anonymous - Pon Maj 23, 2011 12:40

Przy okazji:

Może ktoś zechce wziąć udział w konkursie na nową kategorię, która zastąpi Szczura Publiczności?
Zapraszam. :)
http://shsr.szczury.biz/v...p?p=26395#26395

Layla - Pon Maj 23, 2011 12:42

W głowie mi się nie mieści, żeby dla kotyliona i drobnej nagrody głosować wielokrotnie O_o
Anonymous - Pon Maj 23, 2011 12:44

Layla, jeszcze jakby właściciel tak głosował, to zrozumiem ;) , ale to ludzie obcy, ci, którzy nie mają w tym żadnego interesu.
AngelsDream - Pon Maj 23, 2011 12:47

Gratuluję wszystkim ogonom i ich człowiekom. :)
klauduska - Pon Maj 23, 2011 12:57

Viss napisał/a:
Layla, jeszcze jakby właściciel tak głosował, to zrozumiem ;) , ale to ludzie obcy, ci, którzy nie mają w tym żadnego interesu.


taaa.. i padło na Tycika tym razem podobno, bo ktoś wrzucił pliczek głosów nie wiem po co :/

agacia - Pon Maj 23, 2011 12:59

klauduska, nie tylko Tycik tak miał :wink:
klauduska - Pon Maj 23, 2011 13:03

agacia, myślałam, że Tycik tylko, bo wczoraj coś mówiłaś o tym pliczku głosów :)

Z drugiej strony teraz myślę, że fajnie, że [pewnie jakiemuś dziecku] tak się Tycik [czy tam inny szczur] spodobał, że chciał bardzo, żeby wygrał :)

Anonymous - Pon Maj 23, 2011 13:07

klauduska napisał/a:
Z drugiej strony teraz myślę, że fajnie, że [pewnie jakiemuś dziecku] tak się Tycik [czy tam inny szczur] spodobał, że chciał bardzo, żeby wygrał :)
tak, to jest zawsze szalenie miłe i to wartość sama w sobie, szkoda tylko, że nie myślą, że jednocześnie szkodzą temu swojemu ulubieńcowi.
klauduska - Pon Maj 23, 2011 13:11

Viss napisał/a:
klauduska napisał/a:
Z drugiej strony teraz myślę, że fajnie, że [pewnie jakiemuś dziecku] tak się Tycik [czy tam inny szczur] spodobał, że chciał bardzo, żeby wygrał :)
tak, to jest zawsze szalenie miłe i to wartość sama w sobie, szkoda tylko, że nie myślą, że jednocześnie szkodzą temu swojemu ulubieńcowi.


To też biorę pod uwagę niestety.. Naprodukowałam się i rozbawiałam ich rozplaskaczem, którego Tycik wyprawiał, a tu zonk, bo jednak nie wygrał :(

Anonymous - Pon Maj 23, 2011 13:30

klauduska, dlatego całkiem chcemy zrezygnować. Wy jesteście poszkodowani, my sfrustrowane. Zrobiło sie beznadziejnie. :?

Ale wybierzemy razem coś innego i tez będzie dobrze. :)
Może szczura wystawcy? Będziecie mogli głosować na swoje szczury nawzajem.

quagmire - Pon Maj 23, 2011 13:33

O, i każdy by dostał powiedzmy 2 kartki i mógłby zagłosować na 2 szczury. Niezły pomysł.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group