To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Klatki składane/rozkładane

naturalhorse - Wto Gru 06, 2011 14:53
Temat postu: Jak złożyć klatkę?
witam, jeśli piszę w złym temacie to proszę o przeniesienie.

Zakupiłam wczoraj katkę z allegro http://allegro.pl/wielka-...1955737985.html

Czy ktoś z was ma taką klatkę? Ona jest składana, złączone są tylko 2 ścianki a dach i trzecia trzeba złożyć. Próbowałam składać, ale ta trzecia ściana wpada do środka. Wie ktoś jak to zamontować?
W zestawie są tylko półki,a le żadnych dodatkowych elementów nie ma :(

dotsa - Wto Gru 06, 2011 15:09

Ja mam taką klatkę, tylko w wersji 20cm niższej. Na początku też miałam problemy ze złożeniem, ale jakoś sobie poradziłam. Do mnie klatka przyszła tak, że połączone były ze sobą po dwie ścianki, przednia z boczną i tylna z drugą boczną. Najlepiej najpierw odpowiednio zamontować dwie ścianki na kuwecie (kuweta ma takie specjalne rowki do przytrzymywania prętów - trochę trzeba się wysilić, żeby dłuższe ściany klatki tam wcisnąć) i potem drugie dwie dołączyć. Tylko musisz dobrze te wystające "haczyki" zaczepić o prostopadłą ścianę, żeby się nie rozchodziło. Potem wszystko trzeba połączyć dachem i jest git. Tak przynajmniej było u mnie i wszystko się trzyma, a mam dwie takie klatki w domu. ;)

P.S. Te haczyki najlepiej jest też docisnąć jakimiś kleszczami, wtedy klatka lepiej się trzyma.

naturalhorse - Wto Gru 06, 2011 16:35

Dzięki za podpowiedź!!! :D juz myślałam, że na jakiego faceta trzeba będzie poczekać :D a tu nawet wkrętarkę znalazłam i jakos się udało. Wszystko poprzypinane i zmontowane ;)
Klatka super, wielka i porządna, kuweta to samo. polecam wszystkim!! :)

dotsa - Wto Gru 06, 2011 18:14

Off-Topic:
Fakt, kuweta wielka, ale zęby moich szczurzyc weszły w nią jak w masło... :roll: :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group