To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Szczurek ze sklepu - sens kupna lub zabrania

Oli - Pon Paź 22, 2007 22:35
Temat postu: Szczurek ze sklepu - sens kupna lub zabrania
Cytat:
Widzialam w zoologu niebiesciaka... :serducho: Cudowny chlopaczek i tak zaczelam mowic ze jest piekny, sliczny i w ogole!!! Myslalam ze Cygu mnie zruga, a ten na to "To go bierz i juz jak Ci sie tak bardzo podoba." ;( Nie wzielam (na szczescie, a moze nie nie mialam kasy), ale jak ja bede przechodzic obok sklepu!!! :roll: Przeciez oszaleje! Caly czas mi teraz po glowie chodzi czy go nie wziac... Co ja mam robic... ;(

Powiedzcie mi ze jestem glupia i nie powinnam go brac. Juz nawet sobie myslalam ze Narsil mialby z kim biegac i bawic sie bo Elton nie ma ochoty w ogole na bieganie i ciagle tylko spi... Cygu wciaz mowi "Skoro to Twoje marzenie, to nie bede Cie powstrzymywal." Czemu on mi nie mowi ze mu obiecalam ze dazymy do 4 i ze bedzie coraz ich mniej?! ;(

Anonymous - Pon Paź 22, 2007 22:45

Nie wiem co Ci powiedziec.... jak by mnie tak trafilo pozadnie to bym chyba wziela, bo wierze w przeznaczenie. :)
LunacyFringe - Pon Paź 22, 2007 22:51

Matylda, ja też bym wzięła . ak mnie ciągnie , to nie mogę , nie przestanę myśleć , aż się nie skończy tak jak chce ... Dantego jak zobaczylam to nie mogłam przestać o nim myśleć , taki już stary dośća jednak taki ładny , tkai niezgrabny . Klucha kochana . Brać i nie marudzić ! :mrgreen:
Anonymous - Pon Paź 22, 2007 23:11

Olimpia napisał/a:
Czemu on mi nie mowi ze mu obiecalam ze dazymy do 4 i ze bedzie coraz ich mniej?! ;(
mój chłop też daje pod tym względem ciała, już od dłuższego czasu wcale nie jest dla mnie wsparciem. Ja wspomniałam, że Rat's Troop będzie miało piękne fuzzy, to zamiast mnie zrugać, zapalił się i rozmarzył i zaczął mnie namawiać! :evil:
Olimpia napisał/a:
Powiedzcie mi ze jestem glupia i nie powinnam go brac.
jesteś głupia i nie powinnaś go brać. :D
To kiedy go kupujecie? :DD

Oli - Pon Paź 22, 2007 23:19

:rotfl: no normalnie was uwielbiam!
wcale mi nie pomagacie... <-< :mrgreen:

Anonymous - Pon Paź 22, 2007 23:31

Wiesz, to jest baaardzo proste. Jak weźmiesz Remiego, to ja się nie będę tak fatalnie czuła biorąc fuzza. :DD Zwyczajnie zwale to na Ciebie :rotfl:
zasadzkas - Pon Paź 22, 2007 23:35

No, umowa jest jasna i uczciwa :mrgreen:
Oli - Pon Paź 22, 2007 23:40

Spoko, w koncu to Ty mi bardzo nieszczerze odradzalas branie malca... :P
Nisia - Wto Paź 23, 2007 09:26

Olimpia napisał/a:
Czemu on mi nie mowi ze mu obiecalam ze dazymy do 4 i ze bedzie coraz ich mniej?!

Bo może on ma skrycie inne plany?
Olimpia napisał/a:
Powiedzcie mi ze jestem glupia i nie powinnam go brac.

Jesteś głupia i nie powinnaś go brać. Kiedy jego foty? A jak na imię?

Layla - Wto Paź 23, 2007 09:41

Olimpia, weź, weź, to się nie będę czuła głupio z Larą ;)
Anonymous - Wto Paź 23, 2007 09:43

Layla napisał/a:
nie będę czuła głupio z Larą ;)
Layla! Ty też????
... czy ktoś tu jest normalny...?

Layla - Wto Paź 23, 2007 09:48

Viss napisał/a:
Ty też????


Noooo... :oops:

Anonymous - Wto Paź 23, 2007 10:25

Za każdym razem jak jestem w 'realu' zaglądam do zoologa i miziam wszystko co podchodzi do prętów. Pozwalam się gryźć i smakować. Brałbym wszystkie - jak leci. Na nieszczęście ja MAM wsparcie ze strony żony... Tłumaczę to sobie też niechęcią do wspierania zoologa. Musisz sama zdecydować - ale widzę, że masz to już za sobą ;)
babyduck - Wto Paź 23, 2007 10:43

No nieee, jakby mi KTOŚ pozwolił teraz na kolejnego ogona, to oszalałabym ze szczęścia.
Tygrys - Wto Paź 23, 2007 10:51

Olimpia no wiesz, jak Cygu nie mówi nie, to znaczy że on go chce tylko głupio mu się przyznać :wink: drugiej takiej szansy mieć może nie będziesz hihihi :lol1:
To jak mu dasz na imię? :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group