To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Hodowle - Rezygnacja z hodowli Anahata

Nakasha - Czw Mar 10, 2011 18:21
Temat postu: Rezygnacja z hodowli Anahata
Jako, że nadal piszą do mnie osoby z forum pytając o mioty, postanowiłam to napisać jasno i wyraźnie. ;) Tą informację zamieszczam na wszystkich szczurkowych forach internetowych, na których jesteśmy zalogowane.


Hodowla Anahata, od marca 2011, jest zawieszona.


Przez rok ja i Ren próbowałyśmy pogodzić obowiązki związane z hodowlą, opieką nad miotami, papierkami i kontaktem z chętnymi, z naszymi osobistymi i zdrowotnymi sprawami, ale okazało się to niewykonalne. Dlatego nie jesteśmy już hodowczyniami i nie sądzimy, abyśmy mogły czy chciały do tego wrócić, na pewno nie przez długi czas. Poza tym mioty się starzeją i wolimy skupić się na monitorowaniu ich zdrowia i charakterów oraz na kontakcie z domkami (nie jesteśmy hodowcami, ale umowy nadal nas obowiązują). Hodowla wiele nas nauczyła, ale i przeżyłyśmy wiele rozczarowań. Biorąc to (oraz inne rzeczy) pod uwagę, sądzimy, że rezygnacja to najlepsze wyjście.

Będziemy się starać regularnie odpowiadać na wszystkie wiadomości od osób, które mają nasze wnuczki, ale prosimy też o cierpliwość - czasami może nam to zając parę dni. ;)

Anonymous - Pią Mar 11, 2011 09:17

szkoda :( ale zycie niestety nie daje mozliwosci wyboru :(
Lavi - Pią Mar 11, 2011 10:44

A ja się cieszę, że jeszcze udało mi się dostać od Was szczurki, bo to mega wspaniałe ogonki i nie darowałabym sobie, gdybym w stadzie nie miała któregoś z Anahata :serducho:
agacia - Pią Mar 11, 2011 20:15

Szkoda, ale mam cicha nadzieję, ze może kiedys jeszcze powrócicie do tego za kilka lat. Ciesze sie, ze moglam miec od was szczurka. Misha był wspaniały :serducho:
LalaAla - Pią Mar 11, 2011 20:19

No cóż szkoda bardzo :( Cudownie mieć dwie kruszynki od Was :serducho:
handzia1 - Pon Mar 14, 2011 19:51

Wielka szkoda! Ale Mogę jeszcze mieć nadzieję że dostanę rodowód Xylci? Czekam sobie i czekam cierpliwie......
Nakasha - Pon Mar 14, 2011 19:53

handzia1, musisz pisać w tej sprawie bezpośrednio do Ren, najlepiej PW czy e-mail.
handzia1 - Pon Mar 14, 2011 20:01

O.K! Pozdrowionka!
Anomalia - Pon Mar 14, 2011 22:15

Szkoda. Miałyście cudne mioty, mam od was dwóch chłopców, to moje pierwsze szczury. Czas tak strasznie szybko leci, pamiętam, jak je odbierałam... Dziękuję serdecznie za nich. :)
Karena - Wto Mar 15, 2011 18:50

Dołączam sie do podziekowań :)
Dziękuje za moje pierwsze dwie dziewuszki.
Szkoda, że więcej szczurków nie będzie od was

asia030984 - Wto Mar 15, 2011 19:14

szkoda...nie zdążyłam załapać się na ogonka od Was, ale może jeszcze kiedyś... :wink:
maria89 - Wto Mar 15, 2011 20:10

Przykro ;( ,ale nie da się wszystkiego pogodzić - taka prawda. Pozdrowienia od Ocean i Rosie ;)
magnes - Wto Mar 15, 2011 23:07

Ja też chciałabym Wam podziękować za moich dwóch chłopaków. Goofy jest niezwykły, drugiega takiego nie ma i nigdy nie będzie. :serducho: a Qui jest radosnym słoneczkiem.(nie mam ciągle jego umowy, ale mi to w sumie wisi)
Anonymous - Śro Mar 16, 2011 09:36

Off-Topic:
Magnes napisał/a:
(nie mam ciągle jego umowy, ale mi to w sumie wisi)

Ej no, wysyłałam... >.< . Nie wiem co się dzieje ostatnio, wszystko mi się na głowę wali _-_ . Będę w Warszawie w kwietniu to możemy podpisać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group