To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot M Abraxas

Azi - Nie Mar 27, 2011 14:30

LalaAla, na pewno nie będzie miotu z Escalatorem. Szczegółu niebawem wyjaśni madzial.
LalaAla - Nie Mar 27, 2011 14:34

Azi napisał/a:
LalaAla, na pewno nie będzie miotu z Escalatorem. Szczegółu niebawem wyjaśni madzial.


No to to wiem, madzia o tym pisała. W takim razie czekamy na info co i jak :)

madzial13 - Śro Mar 30, 2011 09:46

Kochani, Escalator odpada - sprawa z mykoplazmozą jest niewyjaśniona i nie wiem, czy w ogóle da się ją wyjaśnić. Za duże ryzyko.
Dajcie mi jeszcze kilka dni na znalezienie alternatywy

mmarcioszka - Śro Mar 30, 2011 17:55

madzial13 napisał/a:
Kochani, Escalator odpada - sprawa z mykoplazmozą jest niewyjaśniona i nie wiem, czy w ogóle da się ją wyjaśnić. Za duże ryzyko.
Dajcie mi jeszcze kilka dni na znalezienie alternatywy


Jeśli chodzi o mnie, to szukaj nawet kilkanaście dni, byle dobrze i skutecznie ;)

Kciukamy za znalezienie świetnego tatusia :kciuki:

ammy88 - Czw Kwi 07, 2011 15:16

I co, wiadomo jak się mają sprawy z tym miotem...?
Azi - Czw Kwi 07, 2011 19:25

Z tego co rozmawiałam niedawno z madzial - rezygnuje z miotu, ale nie chce siac niepewnych info, więc trzeba poczekać na jej odpowiedź
LalaAla - Czw Kwi 07, 2011 21:24

.... :(
madzial13 - Wto Kwi 12, 2011 12:56

Przepraszam, że tak długo trzymałam Was w niepewności. Niestety miotu nie będzie. Wszyscy kandydaci niestety mają minusy, głownie zdrowotne. A ponieważ w ostatnim czasie mam same negatywne doświadczenia związane ze zdrowiem linii, na których bardzo mi zależało nie chcę po prostu rozmnożyć dla samego faktu posiadania słodkich maluchów.

Postanowiłam poczekać, aż moje linie i inne podrosną, wykażą się dobrym zdrowiem i wtedy zrobić miot, który będzie naprawdę taki, jak chcę.

Wiem, że jesteście rozczarowani, szczerze przepraszam. Też bardzo chciałam, ale nic na siłę, tak?

Proszę o zamknięcie tematu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group