To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot T SunRat's

heniok - Pią Mar 04, 2011 23:03
Temat postu: Planowany miot T SunRat's
Planowany miot T SunRat's

W związku z tym, że Mishy niestety nie dane było zostać ojcem znaleźliśmy dla Igiełki nowego samca, jeśli wszystko pójdzie dobrze ojcem zostanie E.T. SunRat’s.
Będzie to niejako powtórka poprzedniego miotu Igły, gdyż E.T. to syn Rennego, miot ma na celu sprawdzenie linii i doprowadzenie do urodzenia fuzzów w następnym pokoleniu.

Rodzicami zostaną :

IGIEŁKA SunRat's – standard Dg, velveteen, agouti, self



Matka: REDIVIVA of Gremleen’s – standard Dg, standard Fg, topaz, berkshire
Ojciec: BREEZER Valhalla - standard, velveteen, burmese, self

E.T. SunRat’s - dumbo, satin fuzz, topaz, berkshire



Matka: GERTHRUDA of Anahata – dumbo, satin fuzz, topaz, self
Ojciec: RENNY of Blue Moon – dumbo, standard, topaz, berkshire

Igiełka jest już mamą naszego miotu K, urodziła 21 maluchów, świetnie się zajmowała swoją gromadką, pozwalała nam robić przy maluchach wszystko, jest cudowną, spokojną i miziastą samiczką.

E.T. pochodzi z naszego miotu E, jest przybyszem z innej planety, totalną lizawką, kocha wszystkich ludzi, nigdy nie pogryzł się z innym szczurem.

Spodziewamy się :

Uszy: DUMBO, STANDARD
Sierść: VELVETEEN, STANDARD
Barwa: TOPAZ, BEIGE, AGOUTI
Znaczenia: SELF, BERKSHIRE, IRISH


Zapewne urodzą się też russian topaz, russian beige oraz russian blue agouti.

Rodowód:


Krycie planujemy w połowie marca, razem z kryciem w miocie O, miot urodzi się w Warszawie.

Pierwszeństwo wyboru malucha będą mieli Ci którzy byli zapisani na miot P – proszę tylko o potwierdzenie chęci posiadania malucha z tego miotu.


Wszystkich chętnych proszę o wypełnienie ankiety KLIK
i przesłanie na naszego maila: sunrats@wp.pl

Bel - Pią Mar 04, 2011 23:04

Titek tatusiem :serducho: :mrgreen: ahhhhhh serce rośnie :serducho: i miot T czyli mnóstwo małych Titków :lol:
LalaAla - Sob Mar 05, 2011 08:06

Cudnie :) CV wysłane :DD Nie wiem czy dobrze zrobiłam więc i potwierdzam zapisanie na miot "P" i od nowa wysłałam CV..
olus0312 - Sob Mar 05, 2011 11:05

Potwierdzam :mrgreen: niesamowicie się cieszę... topaziki :serducho:
Martuha - Sob Mar 05, 2011 12:58

Ja wysłałam CV na miot P ,w takim razie przepisuję się na ten miot,bo tamten nie doszedł do skutku :) Czy mam wysłać osobne CV ?
olus0312 - Sob Mar 05, 2011 13:51

heniok napisał/a:
Pierwszeństwo wyboru malucha będą mieli Ci którzy byli zapisani na miot P – proszę tylko o potwierdzenie chęci posiadania malucha z tego miotu.


Martuha, ja zgodnie z powyższym tylko potwierdziłam :mrgreen:

Martuha - Sob Mar 05, 2011 14:07

olus0312, dzięki :)
LalaAla - Sob Mar 05, 2011 14:55

No czyli ja oczywiście zrobiłam źle ;/ Trudno, potwierdziłam i wysłałam nowe CV :]
Martuha - Sob Mar 05, 2011 15:11

LalaAla, wcale nie źle ;) Bo tak czy siak się przyda :) Zaszkodzić nie zaszkodziłaś sobie,więc na pewno nie jest źle :) Kciukam żebym się dostała na listę i żeby miot doszedl do skutku,bo za mamę i maluchy pokciukam później ;P
Liriel - Sob Mar 05, 2011 19:53

Ja też potwierdzam :) i trzymam kciuki za załapanie się na listę.
agata-air - Nie Mar 06, 2011 19:45

Małe Titki?...eeee...uuuu...nie, nie mogę się zapisać. Absolutnie mi nie wolno :oops:
Bel - Nie Mar 06, 2011 19:48

agata-air, po Titku nie chcesz ? :evil: musisz :evil: :mrgreen: :serducho:
LalaAla - Nie Mar 06, 2011 20:26

Off-Topic:
believe_86 czy Twój avatar jest Twojego autorstwa?? Bo jest totalnie cudowny :serducho: :serducho:

Bel - Nie Mar 06, 2011 20:46

LalaAla, tak ;) To E.T. jak był malutki ;)
Martuha - Nie Mar 06, 2011 20:50

Off-Topic:
Ojej,właśnie o to samo miałam zapytać,rewelacyjne jest to zdjęcie,a tu jeszcze E.T.-uś :serducho: :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group