To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot Czeski Abraxas

madzial13 - Czw Lut 24, 2011 12:31
Temat postu: Planowany miot Czeski Abraxas
W połowie marca planuję miot po rodzicach:

Mama:
Gryzelda SunRat’s standard, velveteen, burmese, self



ur. 13.06.2010
Matka: Rajka Emeral Moon (standard, standard, black eyed himalayan agouti point, self)
Ojciec: Breezer Valhalla (standard, velveteen, burmese, self)

Rodowód :



Tato:

Forest Gump Beris standard, standard, russian burmese self



ur. 23.04.2010
O: LOPUSHOOK Modus Vivendi standard, burmese, self
M: YUMIKO Beris standard, BES (seal point), self


Rodowód:




W miocie powinny urodzić się malce:

Uszy: standard
Sierść: standard, velveteen
Umaszczenie: burmese, sable burmese, seal point siamese
Znaczenia: self


(Dodatkowo uprasza się o kciuki, żeby na wzór przyrodniej siostry Gryzia nie obdarzyła nas samymi samcami) ;)

Krycie odbywa się u Wuni. Miot powinien się urodzić w połowie marca, maluszki będą do odbioru w kwietniu.

Ze względu na pochodzenie miot będzie się nazywał "czeski", to znaczy, że wszystkie maluchy będą musiały mieć imiona naszych południowych sąsiadów. Niekoniecznie ludzkie, mogą być też nazwy przedmiotów lub miejsc.

Serdecznie dziękuję Wuni za zgodę na użyczenie samca i wszystkim wiadomo którym za wsparcie.

Chętnych proszę o zgłaszanie się na adres: abraxas@onet.eu lub magdalena@psuedonim.pl. Proszę zaznaczyć płeć, liczbę szczurków, odmianę. Nowe osoby proszę o napisanie kilku słów o sobie (wiek, miejsce zamieszkania, doświadczenia ze szczurami)

quagmire - Czw Lut 24, 2011 12:36

Jak miło, że Yumlacz zostanie tatusiem :)
A na niebieskie cosie nie ma szans? Rajka niesie i Breezer chyba też.

I ja chcę seala z czerwonymi oczami, a na pewno jak na złość będą same czarne :(

Anonymous - Czw Lut 24, 2011 12:39

O kurcze, Forest, jak ja się zakochałam w tym szczurze na wystawie. :serducho: :serducho: :serducho:
madzial13 - Czw Lut 24, 2011 12:56

quagmire, nie jestem pewna niebieskich, więc wolę nie gdybać :mrgreen: Viss, zapraszam :mrgreen:
agacia - Czw Lut 24, 2011 12:59

Piękny miot się szykuje
Martuha - Czw Lut 24, 2011 13:11

To nie ma CV tylko wysłać meila z napisaniem tego oc jest tu uwzględnione,dobrze rozumiem ?
madzial13 - Czw Lut 24, 2011 13:20

Martuha, regularni klienci wysyłają tylko życzenia :]
Martuha - Czw Lut 24, 2011 13:23

To ja wysyłam :P ,bo mi stadko się kurczy ;( a bez szczurów to i ja umrę :mrgreen:
madzial13 - Czw Lut 24, 2011 13:59

zapisuję Was, zapisuję, a nie odpowiadam każdemu indywidualnie, bo drugą ręką pracuję ciężko :mrgreen:
Nakota - Czw Lut 24, 2011 14:45

Foreścik tatą, wee :serducho:
Madzia, oby Ci się sable nie porodziły, bo będziesz mieć mnie na sumieniu :P

Lavi - Czw Lut 24, 2011 16:15

O nie, miziakowaty Forreścik będzie tatusieem :serducho: :serducho:

A ja pozwolę sobie wstawić zdjęcia z olsztyńskiej wystawy, autorstwa Nezu bodajże;) Coby przyszłe domki jeszcze bardziej się śliniły, jeśli maluszki odziedziczą rozmaślenie po tatuśku:D







:DD :serducho: :serducho:

wuwuna - Czw Lut 24, 2011 16:18

Może ja się mylę, może nie znam na odmianach. Może nie znam tych szczurów, ale czemu Yumlacz ma na pierwszym zdjęciu kręcone wąsy :> ?
wuwuna - Czw Lut 24, 2011 16:22

Viss napisał/a:
Forest, jak ja się zakochałam w tym szczurze
on się nie zmienił wcale. :serducho: Po burzy mu już opadły hormony, zostały tylko rudy kolor sierści. :serducho:
nezu - Czw Lut 24, 2011 16:36

Yumyum tatusiem. :mrgreen: :serducho:
I faktycznie, na pierwszym zdjęciu to nie Forreściątko jest. ;)

I tak, zdjęcia wklejone przez lavi są mojego autorstwa, z takiej małej afterparty po wystawie w Olsztynie w zeszłym roku. ;)
No ludzie, nic tylko się zapisywać!

Oli - Czw Lut 24, 2011 20:16

wchodzę do tematu i myślę sobie "ki diabeł jakiś Forest Gump, ocb?" a to Yumiś :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group