To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot K Happy Feet - Irytka + Colin

Azi - Nie Sty 23, 2011 12:11
Temat postu: Miot K Happy Feet - Irytka + Colin
Miot K

data krycia - 06.01.2011
poród planowany od - 26.01.2011
odbiór malców od - 26.02.2011
metryka miotu - aktualizowana na bieżąco
lista - aktualizowana na bieżąco

Irytacja SunRat's x Colin Farrell SunRat's (własność agacia)
(standard, velveteen, black self x (dumbo, standard, beige banded)



spodziewamy się szczurków:
uszy - standard, szansa na dumbo
sierść - standard, velveteen, szansa na fuzz
barwa - black, beige
znaczenia - self, berkshire, banded, irish

cena - około 80 zł

Pierwszeństwo w zapisach maja osoby dla których nie wystarczyło maluchów w miocie I i Magicznym Happy Feet oraz osoby zapisane na miot J.


wypełnione ankiety http://www.happyfeet-rattery.pl/files/Ankieta.doc proszę kierować na e-mail hodowlahf@gmail.com z tytułem "Miot K" ;)

Dziękuję agaci za użyczenie Colina oraz madzial i heniokowi za wyrażenie zgody na miot :)

Caqui - Nie Sty 23, 2011 12:19

Ale tu jest linka do umowy, nie do ankiety ;)
agacia - Nie Sty 23, 2011 12:29

Bardzo się cieszę, że Irytka jest w ciąży :) Teraz trzymam kciuki za bezproblemowy poród :kciuki:

A żeby trochę zareklamować tatusia to powiem, że na warszawskiej wystawie dostał 1 miejsce za uszka dumbo :)

Colinek jest przyjaźnie nastawiony do innych szczurów i do ludzi. Uwielbia dawać buziaczki :serducho: A jak go biorę w ręce brzuszkiem do góry to robi się bezwładny. Jest odważny i nie stresują go nowe miejsca i nowi ludzie. I jest piskawką.

Azi - Nie Sty 23, 2011 12:30

Caqui, poprawiłam ;)

agacia napisał/a:
I jest piskawką.
tak? nie zauważyłam zupełnie... za to potwierdzam info o bezwładności ^^

powiem tylko, że dziś, w 18 dniu ciąży, Irytacja przytyła 100 gram.

agacia - Nie Sty 23, 2011 12:43

Azi, jest piskawką jak już się niecierpliwi np. przy zbyt długim iskaniu albo jak chłopcy depczą po nim w hamaku. Ewentualnie przy obcinaniu pazurków :twisted:
Agi - Nie Sty 23, 2011 13:26

Łaaa....już się nie mogę doczekać :mrgreen:
Trzymam kciuki za udany poród :kciuki:
Pewnie nie załapię się na malucha no ale mam ciutką nadzieję :]

Karena - Nie Sty 23, 2011 18:18

Lista to chyba nie jest zbyt aktualizowana. ;P
1 osoba?

Azi - Nie Sty 23, 2011 20:55

Karena, będzie, ale na razie czekam na odzew ludzi pozapisywanych na mioty wcześniejsze.
olus0312 - Nie Sty 23, 2011 23:18

Azi, a przyjmujesz zapisy na fuzzy?
Azi - Pon Sty 24, 2011 08:45

olus0312, zapisuje na wszystko. Fuzzy i dumbo mogą w ogóle nie wyjść i chętni muszą się z tym liczyć. Wasza decyzja.

Irytka przypomina pomarańczę...

olus0312 - Pon Sty 24, 2011 09:01

OK :mrgreen: więc się przepisuję.
Azi - Pon Sty 24, 2011 09:06

olus0312,

Cytat:
Wszyscy, którzy czekali na miot J, którym zabrakło maluchów w miocie I i Magicznym mają pierwszeństwo w zapisie na listę miotu K. Ponieważ jednak listy się zmieniały, było zamieszanie, trochę to wszystko trwało, nie wiem kto jest nadal chętny, a kto nie. Tym bardziej, że odmiany będą zupełnie inne. Dlatego proszę o ponowne wysłanie na adres hodowlahf@gmail.com wypełnionych ankiet z tematem maila "miot K".


ja muszę mieć porządek w papierach, bo się pogubię ;)

olus0312 - Pon Sty 24, 2011 09:09

Azi, tak oczywiście, właśnie tworzę i wysyłam :wink:
agrawa69 - Pon Sty 24, 2011 09:16

Azi to ja rezygnuję do czasu, jak będziesz miała jakiś miot z siamami. W takiej sytuacji rezerwacja mi przepada,czy jakośtam bedzie "wisiała w powietrzu"?
Azi - Pon Sty 24, 2011 09:20

agrawa69 napisał/a:
W takiej sytuacji rezerwacja mi przepada,czy jakośtam bedzie "wisiała w powietrzu"?
przepada. W sensie ja o tym pamiętać nie będę. kiedyś sobie stworzę plik ogólny "czekających", ale do tej pory zwyczajnie pamiętać nie będę... więc - przy zapisie trzeba mi się przypomnieć, że już byłaś zapisana, to to uwzględnię.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group