To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leczenie - Skurcze

tyszka07 - Czw Sty 20, 2011 21:10
Temat postu: Skurcze
Czy skurcze mięśni koło kręgosłupa to normalna rzecz u szczura. Jak moją Nukę podnosze to raptem prostuje się jakby ją skurcz łapał. Jeśli to nie jest normalne to nie wiem może jakichś witamin jej brakuje. Co podawać??
Niamey - Czw Sty 20, 2011 21:34

tyszka07, nie jestem pewna czy chodzi o to samo, ale jedna z moich szczurzyc też robi coś podobnego przy podnoszeniu - przez dłuższy czas zastanawiałam się czy to nie jest objaw jakiegoś urazu kręgosłupa, ale poza sytuacją podnoszenia niczego nie zauważyłam, więc to chyba nie jest nic niebezpiecznego. W jakim wieku jest szczurka?
Oli - Czw Sty 20, 2011 21:37

a może po prostu sztywnieje będąc podnoszona (rozumiem, że chodzi o podnoszenie jedną ręką obejmując szczura pod pachami w tzw "zwisie"?), niektóre szczury nie lubią być podnoszone w taki sposób i czując się niepewnie sztywnieją.
Cola - Czw Sty 20, 2011 21:46

może miewa rujkę w takich sytuacjach? :P
furburger - Czw Sty 20, 2011 21:46

może to strach go paraliżuje ?
tyszka07 - Nie Sty 23, 2011 20:12

szczurka ma niewiele ponad rok. Jest jeszcze młoda :) i mam nadzieję że to nic niebiezpiecznego. Natomiast chyba też coś dzieje się z drugą szczurą bo jakaś ospała i chyba porfiryna leci jej z drugiego oka. może przejdę się do weta.
Cola - Nie Sty 23, 2011 20:14

tyszka07, może to ona ci umrze jak takie będziesz miała podejście :| Jeśli jest chora to trzeba iść do weta...
kormoran - Wto Sty 25, 2011 18:19

Off-Topic:
tyszka07 napisał/a:
chyba też coś dzieje się z drugą szczurom bo jakaś ospała
Ktoś nadgorliwy źle poprawił :P

Niamey - Wto Sty 25, 2011 18:34

Off-Topic:
chyba raczej nikt nie poprawiał, bo byłaby adnotacja ;)

H. - Sob Sty 29, 2011 14:06

Off-Topic:
To się poprawia automatycznie, bo ludzie często pisali szczur'ą' o liczbie mnogiej tych zwierzakow, jednak w tym wypadku, jak widac, mialo byc na odwrot. Zmienilam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group