To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [Gdynia] Dr Dariusz Krefft ul. Kołłątaja 21B

LalaAla - Śro Sty 09, 2013 22:33

jancia napisał/a:
Przecież nie walnie ceny jak na Krzemińskiego 300 zł ( mam nadzieję :P )


Łoooł 300 zł :shock: Takiej na pewno nie :)

jancia - Śro Sty 09, 2013 23:38

No tyle sobie życzą w dużej całodobowej klinice w Gdańsku. 300 zł za operacje guza to bardzo bardzo dużo, ale Fajnie, że będzie ta wziewa u Darka i że będzie tańsza. :mrgreen:
smeg - Czw Sty 10, 2013 09:22

U Hajdo i Benkowskiego operacje na wziewce kosztują 100-150 zł, u Darka byłabym w stanie zapłacić do 200. Zresztą wolałabym iniekcję u Darka, niż wziewkę na Kieleckiej, akurat jako chirurgowi ufam mu bardzo.
krysztalowy_noz - Czw Sty 10, 2013 12:31

300? O.O To sobie klinika liczy, nie powiem.
Fifi.Schi - Sob Sie 24, 2013 12:33

Dzisiejsza wizyta u Dr Dariusza Kreffta zaznaczam, że pierwsza ale i na pewno nie ostatnia :)

Klinika Wet jest już na ul. Kołłątaja 21B + za dużo miejsca do parkowania :D parking UPracy w Gdyni :D

Odi, Speedy i Edi wylądowali na oględzinach :) Edi z racji kataru kichania i takich innych zastrzyk w kuper :)

Polecam mimo, że to moja pierwsza wizyta u tego weta to wydaje mi się naprawdę ok.

:mysza: :mysza: :mysza: :mysza:

aagunia205 - Czw Lut 27, 2014 21:28

Czy trzeba wcześniej dzwonić i rejestrować "się" :) ?
smeg - Pią Lut 28, 2014 10:12

aagunia205, nie trzeba :) Warto zadzwonić, żeby zapytać czy będzie dr Krefft, bo nie mają udostępnionego na stronie grafiku, a on jednak bardziej się zna, niż dr Agata ;)
vika - Pon Maj 19, 2014 15:51

chodzę od jakiegoś czasu do p. Darka i jestem zadowolona... leczymy ropnia, za czyszczenie w narkozie iniekcyjnej dwóch miejsc zapłaciłam 80 zł, do tego wcześniej rtg ogona też 80...

wziewki nie ma jeszcze, jutro sterylizacja napiszę jaki koszt.

[ Dodano: Śro Cze 17, 2015 21:23 ]
chyba trochę minęło a w sumie, tak jak pisałam sterylizowałam u Darka szczurzycę z otwartym ropomaciczem zapłaciłam za zabieg 250zł w tym były wliczone kolejne wizyty razem z zastrzykami i antybiotykiem więc wydaje mi się, że dobra cena ale nie znam się to była pierwsza sterylizacja - na obecną chwilę ostatnia bo szczurów teraz nie mam, jedyne co mnie zdziwiło, że dostałam szczura prawie ledwo kontaktującego po 2 godzinach od operacji, nie trzymała ciepła i nie było z nią prawie żadnego kontaktu, po nieprzespanej nocy było już lepiej ale wydaje mi się, że powinna być bardziej wybudzona - następnym razem nie dopuszczę do takiej sytuacji bo ona się męczyła a ja nie spałam ze stresu, po zabiegu również miała niedowład prawej tylnej łapy co później się trochę poprawiło ale miała ją wyraźnie słabszą...

Ogólnie przez ten czas jak do niego chodziłam byłam zadowolona ale jakoś jego podejście do innych zwierząt mnie zniechęciło i później przeszłam do p. Oli Sławskiej i tam dalej leczyłam zwierzaki.

Manstef - Pią Sty 15, 2016 23:00

Byłam dziś w klinice, co prawda nie wiem czy u dr Kreffta czy u innego bo facetów było dwóch. Jeden szczupły i wysoki i drugi brzusiasty. Oboje bardzo sympatyczni. Padło na dr brzusiastego xd ale dokładnie osłuchal oba szczuraski, zdiagnozował zapalenie górnych dróg oddechowych i przepisał leki. Od razu zaznaczył ze czeka nas dwutygodniowa kuracja antybiotykiem. O dziwo czytając niektóre komentarze spodziewałam się wysokiej ceny za badanie i leki, ale zapłaciłam 30zl. Nie wiem jak będzie przy kolejnej wizycie, czy może uda się skrócić trochę czas leczenia, ale muszę stwierdzić że antybiotyk dobrze dobrany bo juz widać poprawę w zachowaniu szczurasków. :mysza:

Była to moja pierwsza wizyta i nie ostatnia.

Lekarz komunikatywny. Odpowiada na wszystkie pytania cierpliwie i wyczerpująco.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group