To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [Gdynia] Dr Dariusz Krefft ul. Kołłątaja 21B

LalaAla - Sob Wrz 01, 2012 14:54

Ciekawi mnie czemu w takim razie właściciel kliniki żąda 300 zł za zabieg. I w recepcji przed 5 minutami (zadzwoniłam aż) pani mi powiedziała (po 5 minutach czekania przy telefonie aż pójdzie zapytać) potwierdziła, mi że 300 zł.. No kurcze zadzwońcie sobie jak mi nie wierzycie. Nie kumam..
susurrement - Sob Wrz 01, 2012 15:02

Kasik napisał/a:
raczej wątpię by szczur po iniekcyjnej od 9.00 do 12.00 doszedł do siebie

jeśli dostanie wybudzacz a dawka znieczulająca była do niego dostosowana (a nie książkowa) - spokojnie dojdzie do siebie w tym czasie jeśli nie będzie żadnych niepożądanych sytuacji a opieka pooperacyjna będzie odpowiednia.

nie znam waszych wetów i ich zwyczajów, nikogo tutaj nie bronię ani nie oskarżam, odnoszę się tylko do tego jednego zdania, bo wiem, że się da.

LalaAla - Sob Wrz 01, 2012 15:06

susurrement napisał/a:
Kasik napisał/a:
raczej wątpię by szczur po iniekcyjnej od 9.00 do 12.00 doszedł do siebie

jeśli dostanie wybudzacz a dawka znieczulająca była do niego dostosowana (a nie książkowa) - spokojnie dojdzie do siebie w tym czasie jeśli nie będzie żadnych niepożądanych sytuacji a opieka pooperacyjna będzie odpowiednia.

nie znam waszych wetów i ich zwyczajów, nikogo tutaj nie bronię ani nie oskarżam, odnoszę się tylko do tego jednego zdania, bo wiem, że się da.


Potwierdzam, Sznaps i Duposz po półtorej godziny byli wybudzeni w pełni.

Kasik - Sob Wrz 01, 2012 15:10

LalaAla, ja nie wiem, co Tobie mówią przez telefon. Nie to, że Ci nie wierzę, może i tak Ci mówią, ale ja sama płaciłam we wtorek te 118zł u dra Rogalskiego. Może dr B. życzy sobie więcej po prostu? Nie mam pojęcia, ja Ci tego nie wyjaśnię. No i wiem też, że u dra Hajdo koszt to również 100zł na wziewnej, bo wahałam się, gdzie się umawiać.

Żeby nie być gołosłowną - rachunek (przedpłata 50zł + reszta kosztów), jest data i godzina. Potem usunę. [img=http://images48.foto...e4e9db8d5m.jpg]

susurrement, okej, nie wiedziałam, że to jest możliwe. Szczur wyglądał jak zwykle, trochę był, hmm... smutny, zjadł gerberka jak przyszłam i mu dałam, a drogę do domu sobie przespał. Nie wiem, gwarancji na 100% nie dam, jaka narkoza została użyta, bo mnie tam przeca nie było ;) ale wiem, że o tym rozmawiałam, wiem, że dr mi powiedział, że będzie premedykacja + wziewna i to by było mega chamstwo (bardzo delikatnie ujmując) ze strony jakiegokolwiek weta, żeby oszukiwać klienta aż tak. Może jestem naiwna, ale ta opcja zostaje raczej tylko gdzieś w podświadomości w mojej głowie.

Ej, ale i tak zeszłyśmy z tematu - faktem dla mnie jest, że 150zł to najwyższa cena za kastrację na iniekcji w 3m, rzekłabym "warszawska" ;)

susurrement - Sob Wrz 01, 2012 15:19

Kasik, szczur po samej wziewnej już na kilkanaście-kilkadziesiąt minut po zabiegu wygląda tak jakby się nic nie działo. ale skoro u was premedykują to zwierzaki mogą wyglądać trochę 'gorzej', bo premedykacja to nic innego jak mniejsza ilość iniekcji (niż ta która zostałaby użyta do zabiegu wykonywanego tylko i wyłącznie na iniekcji). może stąd też mniejsza cena? znieczulenia wziewnego zużywa się dużo więcej kiedy operujemy tylko na nim i wtedy cena zabiegu faktycznie zdecydowanie rośnie.
Lavi - Sob Wrz 01, 2012 15:55

Potwierdzam - operowałam wczoraj swojego Uriela na wziewce na Klinicznej. Za zabieg zapłaciłam 140 zł;) Dodatkowo dostałam antybiotyk i przeciwbólowy w strzykawce na dzisiaj;) O 8 zawiozłam Uriela a o 10.55 Dr. Rogalski dzwonił, że powoli się wybudza i za jakąs godzinkę mogę się zbierać do Gdyni;)
Lux - Sob Wrz 01, 2012 18:18

Ja tylko chciałam potwierdzić, że faktycznie, w AlterVecie też Pani jak nam tłumaczyła o ich iniekcyjnej, to mówiła o właśnie leku, który po zastrzyku odpuszcza. Po 3 godzinach od zabiegu Muminek był do "odbioru". Z lekka wydawał się być przyćpany, ale wszystko było ok.

LalaAla, wiesz, nie umniejszamy nic dr Krefftowi :) Tylko służy to jakby na to nie patrzeć, porównaniu.

Swoją drogą, aż bym Cię chętnie zobaczyła "w akcji" :mrgreen:

smeg - Sob Wrz 01, 2012 22:17

Off-Topic:
LalaAla, a Darek ma żonę? :>

LalaAla - Nie Wrz 02, 2012 11:31

smeg napisał/a:
Off-Topic:
LalaAla, a Darek ma żonę? :>


Smeg !! Co to za głupie pytanie?? :DD

Dziś przez ciekawość dzwoniłam drugi raz, rozmawiałam z innym lekarzem i powiedział, że koszt kastracji szczura na wziewce to 180 zł.. :shock: a sterylka szczurzycy to 300 zł. Wydaje mi się, że tam każdy lekarz ma chyba swój cennik co mnie dziwi skoro szefem jest Brzeski i on powinien ustalać jednolity cennik. Ale ok, nie ma co się spierać :) Ja zapraszam do Dara nawet na ploty :P

Kasik - Nie Wrz 02, 2012 11:46

LalaAla napisał/a:
Ja zapraszam do Dara nawet na ploty :P
Chętnie bym wpadła, gdyby to nie była Gdynia :P
LalaAla napisał/a:
Wydaje mi się, że tam każdy lekarz ma chyba swój cennik
Bardzo możliwe, stąd też takie rozbieżności. Może każdy tam pracuje bardziej "na swoją rękę"?
LalaAla - Śro Sty 09, 2013 18:03

Ja chciałabym tylko podrzucić niusa, że od lipca Daro będzie miał wziewkę :)
Lux - Śro Sty 09, 2013 18:13

Patrząc na cenę kastracji bez wziewki, podejrzewam, że cena będzie jak za zboże, ale... Ale w końcu będzie ktoś prawdziwie kompetentny z wziewką, co jest dużym plusem. A wtedy to i pewnie się cenę przeboleje, jak będzie trzeba. Dobra wiadomość, w każdym bądź razie :)
LalaAla - Śro Sty 09, 2013 18:37

Cena na pewno będzie odpowiednia bo sama wziewka to koszt około 30- 35 000 zł. Gadałam z nim odnośnie wziewek dla naszych ogonów. Tu przynajmniej będzie pewność, że ją zrobi a nie jak u Brzeskiego- powie, że zrobi na wziewce a robi na iniekcyjnej.
smeg - Śro Sty 09, 2013 22:01

LalaAla napisał/a:
Ja chciałabym tylko podrzucić niusa, że od lipca Daro będzie miał wziewkę :)

Lubię to! :serducho:

jancia - Śro Sty 09, 2013 22:06

Super news :) Fajnie, ze pomyślał, że dużo klientów mu spada gryzoniowych, bo boją się iniekcji. Zboże nie zboże , ale jak się kocha ogona, to przez pół miesiąca nie będzie się jadło :lol: Przecież nie walnie ceny jak na Krzemińskiego 300 zł ( mam nadzieję :P )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group