To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot Z of Anahata - 17.01.2011

susurrement - Wto Lis 29, 2011 21:05

up
blanny - Pon Sty 02, 2012 02:25

Mamy 820 gram, kochamy być drapani po pleckach - prężymy się wtedy i wyciągamy, lubimy być miziani po brzuszku i uwielbiamy się bawić, zaczepiać i ganiać za czym tylko się da. :serducho:
820 gram Zero zdobył na granulacie Versele Lagi dla szczurów. Wszystkie ogonki schudły, Zero rośnie na przekór. Tuż przed Świętami się nam worek skończył i mamy teraz Timmę (bo niechętnie jedzą VL, a nie będę ich torturować :-P ).
Najmniej wybredny szczur, jakiego spotkałam. Zje wszystko. Nawet to, czego nie chcą inne ogony - suche zboże, te kwadraty z Timmy, suche płatki owsiane.. Wszystko wciągnie. :roll:
No i oczywiście po otwarciu drzwiczek od klatki natychmiast się wysypuje z niej na najbliższego człowieka. :roll: Chociaż nie powiem - jest wierny. Jeśli to nie ja nim jestem, to po chwili się ogarnia i robi wszystko, by mnie odnaleźć i wropalić mi się gdzieś za dekolt. :serducho:

Powiadam - ideał, nie szczur.

Jakoś na jesieni byliśmy u weta i przy okazji Zero był oglądany - odpukać, ale to okaz zdrowia. :)

Karena - Pon Mar 26, 2012 11:55

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.
blanny - Wto Maj 29, 2012 19:47

W piątek 25 maja, tuż przed ukończeniem półtora roku, odszedł Zero.
W wyniku nagłego ataku padaczki złamał trzy kończyny i kręgosłup. Dwa dni po wizycie u weterynarza, jego nerki przestały pracować i mocz zaczął zatruwać organizm. W piątek zdecydowałam się mu pomóc odejść.
Był moim najukochańszym szczurem, nigdy go nie zapomnę.



Nakasha - Śro Maj 30, 2012 09:55

[*] :(
quagmire - Śro Maj 30, 2012 11:16

:( to strasznie, strasznie smutne
AngelsDream - Śro Maj 30, 2012 13:13

blanny, cholernie przykre... :(

Trzymaj się. :glaszcze:

blanny - Pon Cze 04, 2012 20:40

Za cholerkę nie umiem się z tym pogodzić, ale dzięki za wsparcie, to bardzo miłe.
Nakasha - Sob Cze 30, 2012 14:45

Moje 2Z:
http://www.youtube.com/wa...e=youtube_gdata

Nakasha - Pią Gru 28, 2012 18:07

Ziyal i Zakiego też już z nami nie ma. :( :( :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group