To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Opinie nt. fuzzow. A także innych odmianach i ich hodowli

Anonymous - Śro Sty 24, 2007 19:26

Off-Topic:
Asidło, Bójka ma oczka różne - odd eye ;) Pink i dark ruby chyba... ;]

Mi się fuzzy podobają :)

Anonymous - Śro Sty 24, 2007 19:27

Ma jedno czerwone, drugie czarne :wink: . to sie nazywa ODD EYE :mrgreen:
Maniak - Śro Sty 24, 2007 20:14

Mi też się zaczynają podobać Juni :) takie słodki są :)jakby nie patrzeć :)
wanna - Śro Sty 24, 2007 21:08

Ja jeszcze na żywo nie widziałam fuza, ale ze zdjęć wydaje mi się, że mają grubsze uszy, czy to tylko takie złudzenie optyczne przez brak sierści?
Naciol - Śro Sty 24, 2007 22:09

Ażto normalnie fuzzy zaczynają mi się podobać :mrgreen: Chętnie bym sobie zafundowała takowego, jednak mam 2 sierściuchy i mi starczy ;)
Ale może w przyszłości... :roll:

Tylko ja mam wrażenie na zdjęciach, ze one takie kruche, delikatne... :oops:

Maniak - Śro Sty 24, 2007 23:05

Naciol, ja też mam takie wrażenie, żę aż mi się żal ich robi...ale ja tyż mam narazie 2 szczurzyce i mi chyba styknie :) potem może jak by się dało, może wezmę od nezu z jakiegoś miotu...o ile bede miała kase, mozliwość jakiego kolwiek dostarczenia go, bo na forum nie ma ludzi za dużo z okolic moich :roll:
sachma - Czw Sty 25, 2007 09:32

Juni napisał/a:
[offtopic]Asidło, Bójka ma oczka różne - odd eye ;) Pink i dark ruby chyba... ;]


masz racje ;)

Naciol napisał/a:
Tylko ja mam wrażenie na zdjęciach, ze one takie kruche, delikatne... :oops:


jakbys wziela Bojke do reki to bys zobaczyla ze to nie takie kruche, a silne uparte paskudstwo z adhd :P

a ja bede miala juz niedlugo dwa fuzzy :P jak ktos bedzie chcial pomacac to zapraszam na spotkania trojmiasta ;) tam albo ja albo Nezu z fuzzami jestesmy ;)

nezu - Czw Sty 25, 2007 23:24

A wiecie.
Ja kiedys tez myslalam ze toto kruche jest.
I delikatne.
I trzeba pod kloszem trzymac.

Dopoki nie trafila do mnie Jacklin.. ;)
Wtedy wszystkie mrzonki i falszywe wrazenia poszly do lamusa... :lol1:

Maniak - Pią Sty 26, 2007 00:28

nezu, też chyba sie kiedyś pzekonam :)
Justka1 - Pią Sty 26, 2007 00:53

sachma-jak mozesz tak okropnie pisac o naszej siostrzyczce :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ...
I czego sie chwalisz,ze bedziesz miała 2 golasy-ja juz mam 2 ,a kochana ty moja od ciebie tzn Bojki oczekuje nastepnych 2 łobuzow z ADHD :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: .
I bede miała 4 :P :P :P i sie nie chwale :P :P :P :lol1: :lol1: .

sachma - Pią Sty 26, 2007 11:46

Justka1, bo ja mam malo szczurkow.. i kazdym sie chwale bo z nich dumna jestem, nawet jak jeszcze ich nie ma :P


a o Bojce to sama prawda :P jakbys zobaczyla jak sie zachowuje to tez bys tak powiedziala :P

wczoraj najpierw wytarzala sie w doniczce z kwiatami a pozniej zasnela pod koldra na mojej poduszce... i wszystko do prania.. znow :P

Naciol - Pią Sty 26, 2007 12:26

sachma, :lol:

Może kiedyś, może kiedyś będę miała fuzza... :zakochany:
Niemniej kocham tarmosić futerko :mrgreen: A u takiego fuzza chyba się nie da :D

Justka1 - Pią Sty 26, 2007 13:16

[ Dodano: Pią Sty 26, 2007 13:17 ]
sachma napisał/a:

a o Bojce to sama prawda :P jakbys zobaczyla jak sie zachowuje to tez bys tak powiedziala :P

wczoraj najpierw wytarzala sie w doniczce z kwiatami a pozniej zasnela pod koldra na mojej poduszce... i wszystko do prania.. znow :P


:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ..skad ja to znam,to u nich RODZINNE :lol1: :lol1: .
Podobne rzeczy widuje na codzien.
Wydaje mi sie,ze kazdy fuzz ma ADHD :lol1: .
I skad to sie u nich wzieło?? :lol1: :lol1:
Ja wiem..za to odpowiedzialna jest jedna istota---NEZUUU :lol1: :lol1: :lol1:
Popsuła nam ciury :twisted: :lol1: :lol1:
Ja mam w domu-pokoju juz za duzo istot z ADHD :P ,psy,a teraz ciury :twisted: :lol1:
I czekam na jeszcze 2 z taa sama przypadłoscia :lol1: ,normalnie sajgon bede miała 8) .
Buziaczki dla Bojeczki ;) i tarmoszonko za skorke :mrgreen: :lol1:

L. - Nie Lut 18, 2007 14:19

Tak czytam, czytam i coraz bardziej sie do fuzzów przekonuje, tylko wiem, ze jesli juz to satin fuzz'a.
ale wiem, ze na razie rodzice sie nie zgodzą na łysola :| choc powiem Wam, ze aksolotla tez nie chcieli, a ja powiedziała, ze se na urodziny kupuje i o! i powiem, ze byli zachwyceni ;] a to.. to.. tez łyse ;[
Własnie tez sie zastanawiałam, czy ich skóra nie jest bardziej wrażliwa i czy nie jest im zimno. Ale jak piszecie, ze takie adhd :mrgreen:
czuje, ze jak jakiegos kiedys dorwe to sie do niego przykleje. :lol1:

Cola - Nie Lut 18, 2007 14:21

Off-Topic:
moja mama nadal nie ejst przekonana. nadal twierdzi ze są pokrzywdzone i że nikt do nas nie wejdzie. ale ja wiem że ona się w niej zakocha...:P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group